Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
APIE CINEMA.LT

Cinema.lt - tai pirmiausias ir populiariausias portalas apie kiną Lietuvoje, kuris pradėjo savo veiklą 1998 metais.

Projekto tikslas - išsamiai informuoti Lietuvos ir užsienio visuomenę apie Lietuvos kino gyvenimą, filmus, aktorius, režisierius apimant praeities ir dabarties realijas.

Per 10 metų Cinema.lt lankytojai atvėrė 28 milijonus puslapių, duomenų bazėje yra sukaupta informacijos apie 5000 filmų, 34000 aktorių ir apie 3000 režisierių. Cinema.lt kiekvieną savaitę pateikia naujausius Lietuvos kino teatrų repertuarus. Portalas informuoja apie vykstančius festivalius, pristato naujausias kino premjeras, skelbia karščiausias pasaulio ir Lietuvos kino naujienas, kritikų recenzijas.

Cinema.lt vartotojus pritraukia laiku pateikiamas didžiausių, taip pat ir mažų miestų kino centrų repertuaras. Mūsų portale galima rasti išsamią informaciją tiek apie naujus, tiek ir apie senesnius kino filmus: aprašymus, nuotraukas, naujienas. Taip pat yra pateikiama plati aktorių, režisierių filmografija. Kiekvienas lankytojas turi galimybę komentuoti norimus filmus, taip pat skaityti kitų vartotojų atsiliepimus. Diskusijos apie kiną vyksta ir Cinema.lt forume.

Švenčiant savo 10 metų jubilejų Cinema.lt pradėjo modernizacijos darbus, kurie truko beveik metus ir 2009 m. paleido atnaujintą Cinema.lt portalą.

Cinema.lt glaudžiai bendradarbiauja su Lietuvos kino platintojais ir kino centrais, todėl nuolat portale rengiami žaidimai bei konkursai, kuriuose galima laimėti kvietimus į kino filmus ar originalią filmų atributiką.

Cinema.lt portale taip pat yra skyrelis „Pirk DVD“, kuriame galima nusipirkti filmus, o apmokėjimą atlikti realiu laiku, naudojant elektroninės bankininkystės sistemas.

1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt