Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FESTIVALIS
Lankytojų reitingas:(balsavo:)
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Visi festivaliai
Rašyti komentarą

KINAS. MELAS. KINAS IR MELAS. MELAS KINE. KINAS PRIEŠ MELĄ.

Žodžių junginiai pagimdo naujas prasmes ir jų visokias įmanomas variacijas. Kiekvieno mūsų neužginta teisė - savarankiškas prasmių suvokimas, pagimdantis veiksmą ir poelgius.

Bent taip jau manytume. Nors yra valstybių, kur interpretacijos yra ribotos. Ir yra valstybių, teritorijų, kuriose už melo interpretacijos laisvės, net neminint pačios laisvės, galimybę yra baudžiama skirtingais gramų kiekiais - nuo 9 į viršų.

Kino festivalio “KINAS PRIEŠ MELĄ” kūrėjai siūlo galimybę kiekvienam žiūrovui, skaitytojui perskaityti/pamatyti MŪSŲ siūlomą junginį. Po to jį suskaidyti ir sudėlioti taip, kaip kas nori ir gali. Kviečiame pamatyti “KINĄ” ir negalime siūlyti mąstyti apie “MELĄ”. Nes tai privatu ir labai asmeniška - laisvė galvoti, ne tik kalbėti. Ta galimybė suvokti melą yra labai netoli mūsų - privačiame gyvenime, spaudoje, karo laukuose, politikų ir teisiančių kabinetuose. “MELAS “ yra globalus. Kaip ir “KINAS”. Kiną žiūrime, o melą žinome arba norime sužinoti.

Melas mene ir tuo pačiu kine gali būti kažkam iš mūsų tiek pat šiurpu, kaip sveriamo švino distribucija. Nes salės tamsoje, kaip vienutės tyloje, melas gali virsti išdavyste.

“KINAS PRIEŠ MELĄ”. Kviečiame pamatyti kiną, kuris gali nusitaikyti visų pirmiausia į mus pačius. O apie melą galima laikinai ir pamiršti, kol jis pats mums apie save primins. Neišvengiamai.

2009-08-01 / 2009-08-16 - "KINAS PRIEŠ MELĄ" 2009

Festivalio aprašymas aplankytas kartų: 6022
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt