Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
Lankytojų reitingas: (balsavo:)
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Plačiau apie festivalį
Visi festivaliai
Rašyti komentarą

Jau šešioliktą kartą Lietuva pavasarį pasitinka su tarptautiniu kino festivaliu „Kino pavasaris”. Šie metai ne išimtis, o tik dar vienas ryškus štrichas festivalio raidos istorijoje. Kovo 17 – 31 dienomis į kino teatrus įsiveršiantis gero kino viesulas žada būti labai tikroviškas ir neturėti klišių, banalybių ar nuspėjamos filmo pabaigos. Gero kino reikia vis daugiau, todėl šiais metais į Vilnių ir kitus didžiuosius Lietuvos miestus atvežama beveik 130 2010 m. žibėjusių filmų ir naujų, dar niekur nerodytų. 

„Šešiolikmečio festivalio kalba – ne banali, šiais metais jis aštrus ir tuo pačiu gilus. Neapčiuopiamas savo įvairialypiškumu, tačiau tuo pačiu toks savas, nes nepriklausomai nuo to, ar filmas statytas Kirgizijoje, Grenlandijoje, Peru, Pietų Korėjoje, Vietname ar Rumunijoje – jis kalba apie tai, kuo mes gyvename. Festivalis svarbus tuo, kad sustabdo kasdienybę, nubraukia tai, kas netikra, išryškina esmę. Kaip ir kasmet išgyvenu didelį džiaugsmą visus kviesdama į „Kino pavasarį”, – šypsosi festivalio direktorė Vida Ramaškienė.

Šiemet kino filmai bus rodomi jau keturiuose kino teatruose Vilniuje – „Forum Cinemas Vingis“, „Forum Cinemas Akropolis“, „Skalvija“, „Pasaka“ – ir pagrindiniuose kino teatruose Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje. Iš viso per 16 „Kino pavasario“ metų festivalį aplankė apie 450 tūkst. žmonių.

FESTIVALIO PROGRAMA

Konkursinė programa „Nauja Europa - Nauji vardai“

Pagrindinė programa „Horizontai“

Dokumentiniai filmai

Lietuvių filmai. Premjeros

Lietuvių filmai

Šarūno Barto retrospektyva

Kim Ki-duk filmų retrospektyva

Specialus seansas

 


Festivalio įvikio aprašymas aplankytas kartų: 1196
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt