Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
Lankytojų reitingas: (balsavo:)
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Plačiau apie festivalį
Visi festivaliai
Rašyti komentarą

Kas tai yra „Maindfak“?

Maindfak (mindfuck angl. – proto dulkinimas) – tai jaunimo tarpe bei interneto erdvėse labai paplitęs terminas, kino žargonas nusakantis tam tikro žanro filmus, kurie linkę žiūrovą šokiruoti, nustebinti bei apgauti žiūrinčiojo vaizduotę, išankstinį nusistatymą.

Kodėl festivalio simbolis teletabis?

Nes didesnio maindfako už teletabius nėra ir nebus :)  

Ką reiškia festivalio šūkis „atrodyk kaip klounas, kalbėk ką manai“?

Klounas, todėl, kad iš esmės visi aktoriai, režisieriai, kūrėjai yra klounai, kurie ieško įdomesnių išraiškos priemonių, kad atkreiptų aplinkinių dėmesį į tai ką jie nori pasakyti. Nors kartais tie klounai ir atrodo nesuprantami, keisti ar juokingi mes skatiname jų buvimą, kaip alternatyvą tai kasdieniai kalbai, kurią dažnai girdime per žinias, laikraščiuose, darbe. Šiuo šūkiu mes reklamuojame netradicinį bei originalų kalbėjimo būdą - tai yra kalbėjimą kino kalba, kalbėjimą vaizdais, kurie sinchronizuoti su muzika, animacija, pasirenkant savą filmo žanrą. O labiausiai reklamuojame savo aistrą bei specialybę, nesvarbu kaip ji besivadintų, audiovizualiniu menu, kino režisūra, operatoriaus darbu - visos jos susijusios su filmų kūrimu.

Kas sudaro festivalio programą?

Dauguma tai Lietuvos aukštųjų mokyklų studentų darbai, kurie pasirinko mano minėtas specialybes, žmonių, kurie dirba reklamos srityje filmai bei keletas mėgėjų kūrinių, kurie nustebins savo filmų kokybe. Programoje yra ir Sidabrinės gervės laureatų bei nominantų. Jūratės Samulionytės filmas „Nerutina“ 2008 metais buvo pripažintas, kaip Lietuvos geriausias trumpametražis filmas, pastebėtas ir užsienio festivaliuose. Rimo Sakalausko darbas „Sinchtonizacija“ buvo pripažintas, kaip geriausias studento darbas, o Ievos Vaiverytės stilingas tamsios nuotaikos trileris drama „Kryžiažodis“ buvo nominuotas tai pačiai nominacijai.

Kada ir kur tai įvyks?

Vasario 19 d. šeštadienį 18 val. legendiniame kino teatre „Jūratė ir Kastytis“ festivalio atidarymas. Renginys nemokamas. Žiūrovus atėjusius vilkinčiais su klouno arba kitais išsiskiriančiais iš aplinkos kostiumais laukia dovanos. Vėliau festivalio programa bus rodoma visą savaitę, kaip kino teatro repertuaro dalis.

FESTIVALIO FILMAI:

1. Dainius Mekas, Darius Maceina - Niekšai

2. Andriejus Aputis - Maindfak

3. Antanas Balvočius - Kaita

4. Arūnas Eimulis - Aukštadvario zombiai

5. Arūnas Eimulis - Nuotraukos

6. Bernardas Andriušis - Dostatocno

7. Audrius Kaminskas - Klasiokai

8. Laimonas Puišys - Aš, mane, save

9. Rokas Jansonas - Bobų vasara

10. Arūnas Eimulis - Pokalbis sus skustagalviu

11. Emilijus Jocas - Afganistano karo veteranai

12. Ieva Vaiverytė - Kryžiažodis

13. Arūnas Eimulis - Kaime baigėsi degtinė

14. Narvydas Naujalis - Paukštelis

15. Rimas Sakalauskas - Sinchronizacija

16. Jūratė Samulionytė - Nerutina

 

Į festivalio atidarymą 2011 m. vasario 19 d. 18 val. žiūrovai įleidžiami nemokamai. kitomis dienomis bilieto kaina 6 Lt. Atėjusių su klouno kostiumais lauks dovanos.

 


Festivalio įvikio aprašymas aplankytas kartų: 105
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt