Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
Lankytojų reitingas:(balsavo:)
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Plačiau apie festivalį
Visi festivaliai
Rašyti komentarą

Penkių dienų programoje bus pristatyti jaunų lietuvių kūrėjų darbai ir geriausi filmai bei video iš užsienio. Festivalio uždarymo metu bus parodyti greta filmų programos kovo 12-18 d. vyksiančiame video workshop’e sukurti darbai.

Prieš gerą mėnesį internetu ir skelbimais išplatinę kvietimą filmams, organizatoriai susilaukė netikėtai didelio menininkų susidomėjimo. Konkursinėje programoje pretenduoja dalyvauti daugiau nei trijų šimtų kino bei video meno darbų kūrėjai iš viso pasaulio. Autoriai atstovauja ne tik tokias pripažintas kino valstybes kaip Prancūzija, Vokietija ar Norvegija, bet ir egzotiškas šalis - Taivaną, Čilę, Moldovą ar mažytę Maltą. Gausu pretendentų ir iš Lietuvos. Festivalio organizatoriai šiuo metu peržiūrinėja didelį kiekį medžiagos, lipdydami būsimąją festivalio programą ir tikina, jog ji šiais metais tikrai bus ypatinga.

„Next festival“ – tai ne tik konkursinė kino mėgėjų programa. Šiais metais festivalis pristatys madingus kino ir video reiškinius iš Europos : Romos filmų festivalį, Danijos video meno informacijos banką, mažyčio, bet sparčiai garsėjančio visame pasaulyje šalia Liepojos kurorto Latvijoje įsikūrusio kultūros centro C@2 video darbus. Pristatymuose dalyvaus atstovai iš Romos, Latvijos, kitų šalių. Organizatoriai tikisi, kad novatoriška ir moderni programa bus itin naudinga vietiniams kūrėjams ir tarnaus jiems kaip galimybė pasisemti patirties iš užsienio kolegų, pabendrauti, tobulėti. Tam tikslui kovo 11-17 dienomis šalia festivalio rengiamos kūrybinės dirbtuvės, kurių vedėjai – garsaus Italijos menų projekto „This is a Magazine“ įkūrėjai ir redaktoriai.

Next Festival 2005 programa

Kovo 14 d., 19.00 val.
– Festivalio atidarymas. Romos nepriklausomų filmų festivalio RIFF pristatymas dalyvaujant atstovui iš Romos

Kovo 15 d., 19.00 val.
– šiuolaikiniai Danijos video meno darbai pristatomi Danijos Video Meno Informacijos Banko

Kovo 16 d., 17.00 val.
– Konkursinė programa, I dalis

Kovo 17 d., 19.00 val.
– Konkursinė programa, II dalis

Kovo 18 d., 20.30 val.
– Festivalio uždarymas. Speciali Baltijos šalių kino meno populiarinimui skirta programa „Baltijos šalys ryškumo zonoje“. Šiais metais ji pristatys Karostos kultūros centro C@2, įsikūrusio Latvijoje, fenomeną. Vėliau, video darbų, sukurtų festivalio kūrybinėse dirbtuvėse peržiūra. Festivalio apdovanojimai


Festivalio įvikio aprašymas aplankytas kartų: 82
1998-2018 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt