Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
Lankytojų reitingas:(balsavo:)
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Plačiau apie festivalį
Visi festivaliai
Rašyti komentarą

Įdomiausių pasaulio reklamų šou specialistams ir mėgėjams “Reklamos naktis”

Reklamos naktis - geriausių pasaulio reklamų peržiūra. Renginio programa yra sudaryta iš prancūzo Jeano Marie Boursicot klipų kolekcijos, užregistruotos Guinesso rekordų knygoje. “Reklamos naktis” startavo beveik prieš 20 metų Prancūzijoje, dabar jos programa domisi Europos, Azijos, Afrikos, Australijos ir Šiaurės Amerikos specialistai

Žiūrovams suteikiama unikali galimybė ne tik pamatyti geriausius pastarojo meto užsienio valstybių reklaminius klipus, bet ir juos palyginti su keliolikos ar net keliasdešimties metų senumo televizijos reklamomis. Tai bene vienintelė galimybė pamatyti kituose kontinentuose populiarias vaizdo reklamas.

Didžiausia pasaulyje reklaminių filmų kolekcija

2001 m. prancūzų kolekcionieriaus Jeano Marie Boursicot atsiųstoje programoje yra 430 klipų, kurie sukurti 48 pasaulio šalyse - pradedant Prancūzija, Olandija, Italija ir baigiant Tunisu, Indija, Naująja Zelandija. Seniausias 2001-ųjų metų programos klipas sukurtas 1926 m. Jugoslavijoje.

“Reklamos naktyje” gausiai pateikiama reklaminių klipų iš įvairių pasaulio kampelių. Daugiausia bus demonstruojama Europos (tarp jų Skandinavijos, buv. Sovietų Sąjungos, Rytų Europos) šalių vaizdo klipų. Taip pat rodomi Afrikos, Azijos, Australijos, Šiaurės ir Pietų Amerikos valstybių klipai. “Reklamos naktyje” dalyvauja klipai iš penkių kontinentų.

“Bloga reklama gali būti taip pat įsimintina ir maloni, kaip ir gera”, - mano J. M. Boursicot, televizijos reklamą pavertęs meno kūriniu, kuriame pirminis tikslas - parduoti prekes - visam laikui prarado savo prasmę. Nei vienas iš klipų neverčiamas titrais, nes Jeanas Marie Boursicot mano, kad reklamos kalba - tarptautinė kalba.

“Kai kurie šie filmai tiesiog pasibaisėtini, kai kurie - genialūs, tačiau niekad negalima abejoti tuo, ką juose norėta pasakyti”,- teigia J. M. Boursicot. Jo kolekcijoje yra klipų, kuriuos sukūrė žymūs režisieriai - Martinas Scorsese, Adrian'as Lyn'as, Roman Polanski ir kiti. Rodomi reklaminiai TV klipai, kuriuose nusifilmavo Melanie Griffith, Brad Pitt, Leonardo Di Caprio, kitos garsenybės.


Festivalio įvikio aprašymas aplankytas kartų: 149
1998-2018 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt