Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
Lankytojų reitingas: (balsavo:)
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Plačiau apie festivalį
Visi festivaliai
Rašyti komentarą

Žmogaus teisių kino festivalis „Ad Hoc: Nepatogus Kinas“ – tai kasmet vykstantis dokumentinių filmų festivalis, ieškantis būdų, kaip žodžius „demokratija“, „pilietiškumas“ ar „pakantumas“ padaryti artimesnius ir lengviau suprantamus plačiam žiūrovų ratui – nuo moksleivių iki senjorų. Tai socialinis – kultūrinis projektas, kurio metu rengiamos nemokamos kino peržiūros Vilniuje ir kituose Lietuvos miestuose, rodoma įvairi filmų apie žmogaus teises programa, rengiami susitikimai su filmų kūrėjais, žmogaus teisių aktyvistais ir ekspertais, organizuojami papildomi renginiai.

Festivalio organizatoriai siekia praplėsti žiūrovų akiratį, atkreipti dėmesį į socialinius iššūkius, globalias ir lokalias žmogaus teisių problemas. „Ad Hoc: Nepatogus Kinas“ – tai erdvė laisvai minčiai, atviroms diskusijoms apie tai, kas iš tiesų yra svarbu.

 

Programa VILNIUJE

Spalio 20 d. (Ketvirtadienis)

19:00 ATIDARYMAS. Filmas „Teisingumas Sergejui“ (Justince for Sergei) (62‘), po filmo – susitikimas su filme vaizduojamų įvykių liudininku, Sergejaus kolega Jamisonu Firestone'u (į atidarymą galima patekti su kvietimais), SKALVIJA

Spalio 21 d. (Penktadienis)

16:30 Vaidinant revoliuciją (Staging a Revolution) (27‘), po filmo – diskusija su režisieriumi Mathew Charles, ekspertais ir Baltarusijos nevyriausybinių organizacijų atstovais „Lukašenkos režimas plojimų nemėgsta“ (85‘), PASAKA, Didžioji salė

17:00 Šeima (Familia) (82‘), SKALVIJA

18:00 Teisingumas Sergejui (Justice for Sergei) (62‘), po filmo susitikimas su filmo veikėju Jamison Firestone, PASAKA, Mažoji salė 

18:45 Karlos atėjimas (Karla‘s arrival) (90‘), po filmo – susitikimas su režisieriumi Koen Suidgeest, SKALVIJA

20:00 Sekso kaina (The Price of Sex) (72‘), PASAKA, Mažoji salė

21:15 Du Eskobarai (The two Escobars) (100‘), SKALVIJA

Spalio 22 d. (Šeštadienis)

17:00 Vaidinant revoliuciją (Staging a revolution) (27‘), po filmo – susitikimas su režisieriumi Mathew Charles, SKALVIJA

17:30 Karlos atėjimas (Karla‘s arrival) (90‘), po filmo – susitikimas su režisierium Koen Suidgeest, PASAKA, Mažoji salė

18:15 Verta penkiasdešimties avių (I was worth 50 sheep) (52‘), SKALVIJA

19:30 Vamzdis (The Pipe) (83‘), SKALVIJA

19:45 Svajojanti Nikaragva (Dreaming Nicaragua) (58‘), PASAKA, Mažoji salė

21:15 Kartą buvo sala (There Once Was An Island: Te Henua e Noho) (80‘), SKALVIJA

Spalio 23 d. (Sekmadienis)

16:30 Drnovicės Catenaccio arba ekonominės transformacijos pradžia (Drnovické catenaccio aneb Cesta do pravěku ekonomické transformace) (57‘), po filmo – susitikimas su režisieriumi Radim Procházka, LOFTAS

17:00 Aš – mergaitė! (I am a Girl!) (15‘), SKALVIJA 

17:30 Europos užkampis (Europas Bakgård) (52‘), SKALVIJA

17:30 Kubos Revoliucijos vaikaičiai (Grandchildren of the Cuban Revolution) (60‘), po filmo susitikimas su režisieriumi Carlos A. Montaner, PASAKA, Mažoji salė

18:35 Drnovicės Catenaccio arba ekonominės transformacijos pradžia (Drnovické catenaccio aneb Cesta do pravěku ekonomické transformace) (57‘), po filmo – susitikimas su režisieriumi Radim Procházka, SKALVIJA

19:00 Du Eskobarai (The Two Escobars) (100‘), LOFTAS

19:15 El Sicario – kambarys Nr. 164 (El Sicario – Room 164) (84‘), PASAKA, Mažoji salė

20:30 Kelias namo (Which Way Home) (82‘), SKALVIJA

22:00 Kitas „Chelsea“ – Donetsko istorija (The Other Chelsea – Eine Geschichte aus Donezk) (88‘), LOFTAS

Spalio 24 d. (Pirmadienis)

15:00 Meilė karo metu (Love During Wartime) (92‘), SKALVIJA

16:45 Vaidinant revoliuciją (Staging a Revolution) (27‘), SKALVIJA

17:30 Nuodėmė tylėti (Sin By Silence) (50‘), po filmo – diskusija su ekspertais ir nevyriausybininkais apie smurtą šeimoje „Smurtas šeimoje – pačios sšeimos reikalas?", SKALVIJA

19:30 Drnovicės Catenaccio arba ekonominės transformacijos pradžia (Drnovické catenaccio aneb Cesta do pravěku ekonomické transformace), po filmo susitikimas su režisieriumi Radim Procházka, PASAKA, Mažoji salė

20:00 Kaltumo prezumpcija (Presumed Guilty) (90‘), SKALVIJA 

21:10 Į amžinybę (Into Eternity) (75‘), PASAKA, Mažoji salė

Spalio 25 d. (Antradienis)

 16:00 Padėkit! Gėjus klasėje (Help! Een homo in de klas) (47‘),  SKALVIJA

17:00 Aš – mergaitė! (I am a Girl!) (15‘), SKALVIJA

17:00 Edi ir Tėja: labai ilgos sužadėtuvės (Edie & Thea: a very long engagement) (61‘), PASAKA, Didžioji salė

17:30 Sekso kaina (The Price of Sex) (72‘), po filmo – diskusija su ekspertais ir nevyriausybininkais apie prekybą žmonėmis rytų Europoje ir Lietuvoje Ar savo noru išvyksta prekybos žmonėmis aukos, SKALVIJA

18:00 Saulės taksi – aplink pasaulį su saule (Solartaxi Um die Welt mit der Kraft der Sonne) (68‘), ENERGETIKOS IR TECHNIKOS MUZIEJUS (Rinktinės g. 2)

 20:00 Kundūzo karta – kitų karas (Generation Kunduz – Der Krieg der Anderen) (80‘), po filmo – susitikimas su režisieriumi Martin Gerner, SKALVIJA

20:30 Kitas „Chelsea“ – Donetsko istorija (The Other Chelsea – Eine Geschichte aus Donezk) (88‘), po filmo – susitikimas su režisieriumi Jakob Preuss, PASAKA, Mažoji salė

Spalio 26 d. (Trečiadienis)

15:30 Myliu Lenkiją (Kocham Polsce) (56‘), SKALVIJA

16:45 Nuo galvos iki dangaus (Dalla testa al cielo) (53‘), SKALVIJA 

17:30 Kubos Revoliucijos vaikaičiai (Grandchildren of the Cuban Revolution) (60‘), po filmo – diskusija su režisieriumi Carlos A. Montaner, ekspertais ir Kubos disidentais Mileydi Fougstedt ir Osvaldo A. Valdes, muzikantu Jurgiu Didžiuliu, PASAKA, Didžioji salė

18:00 Kitas „Chelsea“ – Donetsko istorija (The Other Chelsea – Eine Geschichte aus Donezk) (81‘), po filmo – susitikimas su režisieriumi Jakob Preuss, SKALVIJA

18:00 Saulės taksi – aplink pasaulį su saule (Solartaxi – Um die Welt mit der Kraft der Sonne) (68‘),  PASAKA, Mažoji salė

18:00 Į amžinybę (Into Eternity) (75‘), po filmo peržiūros vyks diskusija su ekspertais ir visuomenininkais apie atominę energetiką ir jos metu susidarančias radioaktyvias atliekas, su tuo susijusius etinius ir aplinkosauginius klausimus, ENERGETIKOS IR TECHNIKOS MUZIEJUS (Rinktinės g. 2)

19:45 Kundūzo karta – kitų karas (Generation Kunduz – Der Krieg der Anderen) (80‘), po filmo – susitikimas su režisieriumi Martin Gerner, PASAKA, Mažoji salė

20:20 Šachta Nr. 8 (Auk Nr. 8) (95‘), SKALVIJA

Spalio 27 d. (ketvirtadienis)

15:30 Barkinge visi balti (All White in Barking) (73‘) MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)

16:00 Šeimos vardan (In the Name of the Family) (60‘), SKALVIJA

17:00 Myliu Lenkiją (Kocham Polsce) (55‘), MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)

17:30 Edi ir Tėja: labai ilgos sužadėtuvės (Edie & Thea: a very long engagement) (61‘), po filmo – diskusija su ekspertais ir nevyriausybininkais pavadinimu „Lesbietėms partnerystės nereikia“, SKALVIJA

18:00 Tylusis sniegas (Silent Snow) (75‘), po filmo – susitikimas su režisieriumi Jan van den Berg, PASAKA, Mažoji salė

18:00  Vamzdis (The Pipe), ENERGETIKOS MUZIEJUS (Rinktinės g. 2)

18:20 Degtinės gamykla (Vodka Factory) (90‘), MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)

20:00 Meilė karo metu (Love during the Wartime) (92‘), PASAKA, Mažoji salė

20:00 Chodorkovskis (Khodorkovsky) (111‘), po filmo – susitikimas su režisieriumi Cyril Tuschi, SKALVIJA

20:15 Žydraakiai (Blue-eyed) (93‘), MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)

Spalio 28 d. (Penktadienis)

 15:30 Verta penkiasdešimties avių (I was worth 50 sheep) (72‘), MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)

16:00 Degtinės gamykla (Vodka Factory) (90‘), SKALVIJA

16:30 Edi ir Tėja: labai ilgos sužadėtuvės (Edie & Thea: A Very Long Engagement) (61‘), PASAKA, Mažoji salė

17:00 Laisvė kurti (Freedom to Create) (67‘), po filmo – susitikimas su režisieriumi Evaldu Jansu, MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)

17:30 Vieta (La Place) (100‘), po filmo – susitikimas su režisiere Marie Dumora, PRANCŪZŲ KULTŪROS INSTITUTAS

17:50 Šokantys Afganistano berniukai (The Dancing Boys of Afghanistan) (52‘), po filmo – susitikimas su režisieriumi Jamie Doran, SKALVIJA

18:00 Tylusis sniegas (Silent Snow) (75‘), po filmo – susitikimas su režisieriumi Jan van den Berg, ENERGETIKOS IR TECHNIKOS MUZIEJUS (Rinktinės g. 2)

18:30 Chodorkovskis (Khodorkovsky) (111‘), po filmo – susitikimas su režisieriumi Cyril Tuschi, PASAKA, Didžioji salė

18:45 Nuo galvos iki dangaus (Dalla testa al cielo) (53‘), MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)

19:30 Nusikaltimas po nusikaltimo (Crime After Crime) (93‘), SKALVIJA 

20:00 Mūsų mokykla (Our School) (93‘), MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)

Spalio 29 d. (Šeštadienis)

14:00 Padėkit! Gėjus klasėje (Help! Een homo in de klas) (60‘), MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)

15:10 Europos užkampis (Europas Bakgård) (52‘), MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)

16:10 Čeburėkų pardavėjai (26‘), po filmo susitikimas su režisieriumi Tomu Bruču, MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)

16:30 Kartu (Zai Yi Qi) (83‘), SKALVIJA 

17:15 Žydraakiai (Blue-eyed) (93‘), MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)

17:30 Kai kas apie Gruziją (Something About Georgia) (103‘), PASAKA, Mažoji salė

18:00 Vieta (La Place) (100‘), po filmo – susitikimas su režisiere Marie Dumora, SKALVIJA

18:00 Kartą buvo sala (There Once was an Island: Te Henua e Noho) (80‘), ENERGETIKOS IR TECHNIKOS MUZIEJUS (Rinktinės g. 2) 

19:10 Kartu (Zai Yi Qi) (83‘), MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6) 

20:20 El Sicario – kambarys Nr. 164 (El Sicario – Room 164) (84‘), SKALVIJA

20:45 Nuodėmė tylėti (Sin By Silence) (49‘), MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)

Spalio 30 d. (Sekmadienis)

16:30 Mūsų mokykla (Our School) (93‘), SKALVIJA

18:15 Kapitalizmas – mūsų patobulinta formulė (Kapitalism – rețeta noastră secretă) (76‘), SKALVIJA 

20:00 UŽDARYMAS. Filmas „Barzakh“ (59‘), po filmo – susitikimas su režisieriumi Mantu Kvedaravičiumi, SKALVIJA

Programa KAUNE

M. Žilinsko dailės galerija (Nepriklausomybės a. 12, Kaunas)

Trečiadienis, lapkričio 2 d. 

16.30 Svajojanti Nikaragva (Dreaming Nicaragua) JAV, Nikaragva, Ispanija / 2010 / 58 min

17.30 Šachta Nr. 8 (Auk Nr. 8) Estija, Ukraina / 2010 / 95 min

19.30 Kelias namo (Which Way Home) JAV / 2009 / 82 min 

Ketvirtadienis, lapkričio 3 d.  

15.15 Žydraakiai (Blue-eyed) Prancūzija / 1996 / 93 min 

17.00 Verta penkiasdešimties avių (I was worth 50 sheep) Švedija / 2010 / 72 min 

18.30 Saulės taksi – aplink pasaulį su saule (Solartaxi Um die Welt mit der Kraft der Sonne) Vokietija / 2010 / 68 min

19.00 El Sicario – kambarys Nr. 164 (El Sicario – Room 164) Prancūzija , Italija / 2010 / 84 min

Penktadienis, lapkričio 4 d.

15.15 Kartu (Zai Yi Qi) Kinija / 2011 / 83 min 

16.45 Šokantys Afganistano berniukai (The Dancing Boys of Afghanistan) Jungtinė Karalystė / 2010 / 52 min

18.00 Nusikaltimas po nusikaltimo (Crime After Crime) JAV / 2011 / 93 min 

19.45 Kapitalizmas – mūsų patobulinta formulė (Kapitalism – rețeta noastră secretă) Rumunija , Prancūzija / 2010 / 76 min

Šeštadienis, lapkričio 5 d.  

15.00 Šeimos vardan (In the Name of the Family) Kanada / 2010 / 52 min

16.15 Tylusis sniegas (Silent Snow) Nyderlandai / 2011 / 75 min

17.45 Teisingumas Sergejui (Justice for Sergei) Nyderlandai / 2011 / 62 min

19.00 Degtinės gamykla (Vodka Factory) Švedija /2010 / 90 min

Sekmadienis, lapkričio 6 d.

15.00 Vieta (La Place) Prancūzija / 2011 / 100 min

16.50 Nuo galvos iki dangaus (Dalla testa al cielo) Italija / 2011 / 53 min

18.00 Mūsų mokykla (Our School) Rumunija , Šveicarija / 2011 / 93 min

19.45 Kitas „Chelsea“ – Donetsko istorija (The Other Chelsea – Eine Geschichte aus Donezk), Vokietija, Ukraina / 2010 / 88 min

 

GARGARAS (buvęs "Vilko" fabrikas, Raudondvario pl. 101, Kaunas)

Šeštadienis, lapkričio 5 d. 

15.00 Vilniaus žiūrovų geriausiai įvertintas filmas.

17.00 Kartą buvo sala (There Once Was An Island: Te Henua e Noho) Naujoji Zelandija / 2010 / 80 min.

18.30 Du Eskobarai (The Two Escobars), JAV / 2010 / 100 min

20.30 Kubos Revoliucijos vaikaičiai (The Grandchildren of the Cuban Revolution) JAV / 2010 / 60 min

Sekmadienis, lapkričio 6 d.

15.00 Karlos atėjimas (Karla‘s Arrival) Ispanija / 2011 / 90 min

16.45 Meilė karo metu (Love During Wartime), Švedija / 2010 / 92 min

18.30 Edi ir Tėja: labai ilgos sužadėtuvės (Edie & Thea: a very long engagement) JAV / 2009 / 61 min

Programa KLAIPĖDOJE

Klaipėdos kultūrų komunikcijų centro Parodų rūmai (Didžioji Vandens g. 2)

Lapkričio 8 d. (antradienis)

17.30 Teisingumas Sergejui (Justice for Sergei) (62‘)

18.45 Kitas „Chelsea“ – Donetsko istorija (The Other Chelsea – Eine Geschichte aus Donezk) (88‘)

Lapkričio 9 d. (trečiadienis)

17.30 Kartą buvo sala (There Once Was An Island: Te Henua e Noho) (80‘)

19.00 Mūsų mokykla (Our School) (93‘)

Lapkričio 10 d. (ketvirtadienis)

17.30 Sekso kaina (The Price of Sex) (72‘)

19.00 Meilė karo metu (Love During Wartime) (92‘)

Lapkričio 11 d. (penktadienis)

17.30 Kubos Revoliucijos vaikaičiai (The Grandchildren of the Cuban Revolution) (60‘)

18.45 Vaidinant revoliuciją (Staging a Revolution) (27‘)

19.30 Degtinės gamykla (Vodka Factory) (90‘)

Lapkričio 12 d. (šeštadienis)

16.00 Europos užkampis (Europas Bakgård) (52‘)

17.00 Nusikaltimas po nusikaltimo (Crime After Crime) (93‘)

18.45 Vamzdis (The Pipe) (83‘)

Programa ALYTUJE

Alytaus dailės mokykla (S. Dariaus ir S. Girėno g. 25, Alytus)

Lapkričio 9 d. (trečiadienis)

17.30 Teisingumas Sergejui (Justice for Sergei) (62‘)

18.45 Nuodėmė tylėti (Sin By Silence) (49‘)

Lapkričio 10 d. (ketvirtadienis)

17.30 Myliu Lenkiją (Kocham Polsce) (55‘)

18.45 Saulės taksi – aplink pasaulį su saule (Solartaxi Um die Welt mit der Kraft der Sonne) (68‘)

Lapkričio 11 d. (penktadienis)

17.30 Verta penkiasdešimties avių (I was worth 50 sheep) (72‘)

19.00 Barkinge visi balti (All White in Barking) (73‘)

Lapkričio 12 d. (šeštadienis)

14.00 Nusikaltimas po nusikaltimo (Crime After Crime) (93‘)

15.45 Šokantys Afganistano berniukai (The Dancing Boys of Afghanistan) (52‘)

17.00 Edi ir Tėja: labai ilgos sužadėtuvės (Edie & Thea: a very long engagement) (61‘)

Programa UKMERGĖJE

Ukmergės kultūros centras (Kauno g. 8, Ukmergė)

Informacija bus patalpinta greitu metu.
"Ad Hoc: Nepatogus kinas į Ukmergę atkeliauja 2011 m. lapkričio 9-12 dienomis

Pograma ŠIAULIUOSE

Ch. Frenkelio vila (Vilniaus g. 74, Šiauliai)

Informacija bus patalpinta greitu metu.
"Ad Hoc: Nepatogus kinas į Šiaulius atkeliauja 2011 m. lapkričio 16-19 dienomis

Programa UTENOJE

Utenos A. ir M. Miškinių viešoji biblioteka (Maironio g. 2, Utena)

Lapkričio 16 d. (trečiadienis)

16.00 Svajojanti Nikaragva (Dreaming Nicaragua) (58‘)

17.15 Saulės taksi – aplink pasaulį su saule (Solartaxi Um die Welt mit der Kraft der Sonne) (68‘)

Lapkričio 17 d. (ketvirtadienis)

16.00 Šeimos vardan (In the Name of the Family) (52‘)

17.00 Nuo galvos iki dangaus (Dalla testa al cielo) (53‘)

18.00 Šokantys Afganistano berniukai (The Dancing Boys of Afghanistan) (52‘)

Lapkričio 18 d. (penktadienis)

16.00 Verta penkiasdešimties avių (I was worth 50 sheep) (72‘)

17.30 Sekso kaina (The Price of Sex) (72‘)

Lapkričio 19 d. (šeštadienis)

16.00 Barkinge visi balti (All White In Barking) (73‘)

17.30 Teisingumas Sergejui (Justice for Sergei) (62‘)


Festivalio įvikio aprašymas aplankytas kartų: 295
1998-2018 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt