Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
Lankytojų reitingas: (balsavo:)
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Plačiau apie festivalį
Visi festivaliai
Rašyti komentarą

Festivalis vyks

Vilniuje lakričio 10-20 d.

Kaune lakričio 17-27 d.

Klaipėdoje lakričio 24-27 d.

Šiauliuose lakričio 26-27 d.

FESTIVALIO PROGRAMA

NAUJIENOS IŠ ŠIAURĖS / News from the North

AŠ KELIAUJU VIENAS I Travel Alone / Režisierius Stian Kristiansen / Norvegija / 2011, 94 min.
BEŽDŽIONIAUTOJOS  She Monkeys / Režisierė Lisa Aschan / Švedija / 2011, 84 min.
BROLIAI  Brothers / Režisierius Mika Kaurismäki / Suomija / 2011, 90 min.
DANGORAIŽIS  Skyscraper / Režisierius Rune Schjøtt / Danija / 2011, 85 min.
DAUSOSE  Summerland / Režisierius Grímur Hákonarson / Islandija / 2010, 85 min.
GERAS SŪNUS The Good Son / Režisierė Zaida Bergroth / Suomija / 2011, 87 min.
KALNAS The Mountain / Režisierius Ole Giæver / Norvegija / 2011, 73 min.
KORNELIS Cornelis / Režisierius Amir Chamdin / Švedija / 2010, 101 min.
LAISVASIS KRITIMAS  Rebounce / Režisierė Heidi Maria Faisst / Danija / 2011, 93 min.
LAPLANDIJOS ODISĖJA Lapland Odyssey / Režisierius Dome Karukoski / Suomija, Airija, Švedija / 2010, 92 min.
LIMBAS Limbo / Režisierė Maria Sødahl / Norvegija / 2010, 107 min.
MELANCHOLIJA  Melancholia / Režisierius Lars von Trier / Danija, Švedija, Prancūzija, Vokietija, Italija / 2011, 130 min.
NES TAI GRAŽU  Pure / Režisierė Lisa Langseth / Švedija / 2010, 101 min.
NESVEIKAI LAIMINGA  Happy Happy / Režisierė Anne Sewitsky / Norvegija / 2010, 85 min.
OSLAS, RUGPJŪČIO 31-OJI Oslo, August 31st / Režisierius Joachim Trier / Norvegija / 2011, 95 min.
POVANDENINĖ SROVĖ  Undercurrent / Režisierius Árni Ólafur Ásgeirsson / Islandija / 2010, 95 min.
ŠĖTONO TARNAS  Priest of Evil / Režisierius Olli Saarela / Suomija / 2010, 100 min.
SUPERCLASICO SuperClásico / Režisierius Ole Christian Madsen / Danija / 2011, 99 min.
TIESA APIE VYRUS Truth about Men / Režisierius Nikolaj Arcel / Danija / 2010, 90 min.
TROLIŲ MEDŽIOTOJAS The Troll Hunter / Režisierius André Øvredal / Norvegija / 2010, 103 min.
VELNIŲ SALOS KARALIUS  King of Devil’s Island / Režisierius Marius Holst / Norvegija / 2010, 116 min.
VULKANAS  Volcano / Režisierius Rúnar Rúnarsson / Islandija / 2011, 99 min.

KERTANT EUROPĄ / Crossing Europe

17 MERGAIČIŲ 17 Girls / Režisieriai: Delphine Coulin, Muriel Coulin / Prancūzija / 2011, 90 min.
80 LAIŠKŲ 80 Letters / Režisierius Václav Kadrnka / Čekija / 2011, 75 min.
ARCHIPELAGAS Archipelago / Režisierė Joanna Hogg / Didžioji Britanija / 2010, 114 min.
ARTISTAS The Artist / Režisierius Michel Hazanavicius / Prancūzija / 2011, 100 min.
AŠ – OLIVERIS TEITAS Submarine / Režisierius Richard Ayoade / Didžioji Britanija / 2010, 94 min.
BE RITMO Off Beat / Režisierius Jan Gassmann / Šveicarija / 2011, 95 min.
BERNIOKĖ Tomboy / Režisierė Céline Sciamma / Prancūzija / 2011, 84 min.
ČIGONAS Gypsy / Režisierius Martin Šulík / Slovakija, Čekija / 2011, 107 min.
DVI SAULĖTOS DIENOS 2 Sunny Days / Režisierius Ognjen Sviličić / Kroatija, Prancūzija / 2010, 80 min.
ELENOS AMŽIUJE At Ellen’s Age / Režisierė Pia Marais / Vokietija / 2010, 95 min.
FAUSTAS Faust / Režisierius Aleksandr Sokurov / Rusija / 2011, 134 min.
FLAMENKO, FLAMENKO Flamenco, Flamenco / Režisierius Carlos Saura / Ispanija / 2010, 90 min.
GYVENIMAS STOVĖJIMO AIKŠTELĖJE Parked / Režisierius Darragh Byrne / Airija, Suomija / 2011, 90 min.
GYVENIMO PRINCIPAI Principles of Life / Režisierius Constantin Popescu / Rumunija / 2010, 90 min.
KVĖPAVIMAS Breathing / Režisierius Karl Markovics / Austrija / 2011, 90 min.
LINČO TEISMAS Lynch / Režisierius Krzysztof Łukaszewicz / Lenkija / 2010, 81 min.
MEILĖS IR NEAPYKANTOS DAINOS Songs of Love and Hate / Režisierė Katalin Gödrös / Šveicarija / 2010, 89 min.
MINISTRAS The Minister / Režisierius Pierre Schoeller / Prancūzija / 2011, 115 min.
PINA Pina / Režisierius Wim Wenders / Vokietija, Prancūzija, Didžioji Britanija / 2011, 106 min.
POLISIJA Poliss / Režisierė Maïwenn Le Besco / Prancūzija / 2011, 127 min.
RESTAURACIJA Restoration / Režisierius Joseph Madmoni / Izraelis / 2011, 105 min.
SAVIŽUDŽIŲ KAMBARYS Suicide Room / Režisierius Jan Komasa / Lenkija / 2011, 110 min.
SUSTOJIMAS PUSIAUKELĖJE Stopped on Track / Režisierius Andreas Dresen / Vokietija / 2011, 110 min.
TĄ ŠEŠTADIENĮ Innocent Saturday / Režisierius Aleksandr Mindadze / Rusija, Vokietija, Ukraina / 2011, 99 min.
TĖVAS Dad / Režisierius Vlado Škafar / Slovėnija / 2010, 71 min.
TILVA ROŠ Tilva Rosh / Režisierius Nikola Ležaić / Serbija / 2010, 99 min.
TIRANOZAURAS Tyrannosaur / Režisierius Paddy Considine / Didžioji Britanija / 2011, 91 min.
TRŪKUSI JAUNYSTĖ Wasted Youth / Režisieriai: Argyris Papadimitropoulos, Jan Vogel / Graikija / 2011, 98 min.
ŽYDROJI PAUKŠTĖ Blue Bird / Režisierius Gust Van den Berghe / Belgija / 2011, 86 min.

„SCANORAMOS“ KLASIKA. „MOSFILM“ LEGENDOS / Scanorama‘s Classics. The Legends of Mosfilm

AGONIJA Rasputin / Režisierius Elem Klimov / SSRS / 1975, 151 min.
ASIOS KLIAČINOS, KURI MYLĖJO, BET NEIŠTEKĖJO, ISTORIJA The Story of Asya Klyachina Who Loved but Didn’t Get Married / Režisierius Andrej Končialovskij / SSRS / 1967, 93 min.
CARO ŽUDIKAS Assassin of the Tsar / Režisierius Karen Šachnazarov / SSRS, Didžioji Britanija / 1991, 98 min.
LIEPOS LIETUS July Rain / Režisierius Marlen Chucijev / SSRS / 1966, 107 min.
 
SPECIALIEJI SEANSAI / Special Screenings
KAIDAN. SIAUBO KLASIKA Kaidan Horror Classics / Režisieriai:  Ochiai Masayuki, Tsukamoto Shinya, Lee Sang-Il, Koreeda Hirokazu / Japonija / 2010, 163 min.
POVANDENINĖ MEILĖ Underwater Love / Režisierius Shinji Imaoka / Japonija, Vokietija / 2011, 87 min.
VAŽIUOK Drive / Režisierius Nicolas Winding Refn / JAV / 2011, 100 min.
ŽIAURUS ŽAIDIMAS The Crying Game / Režisierius  Neil Jordan / Didžioji Britanija, Japonija / 1992, 112 min.

NEIŠGALVOTAS GYVENIMAS / Real Life

DARVINAS Darwin / Režisierius Nick Brandestini / Šveicarija / 2011, 88 min.
DVYNIAI. 53 VAIKYSTĖS SCENOS Twin Brothers, 53 Scenes in Chronological Order / Režisierius Axel Danielson / Švedija / 2011, 80 min.
EL MEDICO. KUBATONO ISTORIJA El Medico – The Cubaton Story / Režisierius Daniel Fridell / Kuba, Švedija, Estija, Danija, Suomija / 2011, 86 min.
GĖDOS NAMAI House of Shame: Chantal All Night Long / Režisierė Johanna Jackie Baier / Vokietija / 2010, 93 min.
KAIP SEKASI How Are You / Režisierius Jannik Splidsboel / Danija / 2011, 70 min.
SIGUR RÓS. INNI Inni / Režisierius / Vincent Morisset / Islandija, Didžioji Britanija, Kanada / 2011, 75 min.

NYDERLANDŲ KINAS IŠ ARČIAU / Focus on Dutch Cinema

NAUJIENOS IŠ NYDERLANDŲ / News from the Netherlands 

BRAUNO JUDĖJIMAS  Brownian Movement / Režisierė  Nanouk Leopold / Nyderlandai, Vokietija, Belgija / 2011, 97 min.
DAR VIENA VASARA It's Already Summer / Režisierius Martijn Smits / Nyderlandai, Belgija / 2010, 85 min.
DRUGELIAI JUODIEJI Black Butterflies / Režisierė Paula van der Oest / Nyderlandai, Vokietija, PAR / 2011, 100 min.
MIRTIES SIGNALAS Code Blue / Režisierė Urszula Antoniak / Nyderlandai, Danija / 2011, 81 min.
PASKUTINĖS EMOS BLANK DIENOS The Last Days of Emma Blank / Režisierius Alex van Warmerdam / Nyderlandai / 2009, 95 min.
PRIEBLANDA Crepuscule / Režisieriai:  Maartje Seyferth, Victor Nieuwenhuijs / Nyderlandai / 2009, 72 min.
 
JAUNA NYDERLANDŲ KLASIKA / Young Dutch Classics 
 
IŠSINUOMOK DRAUGĄ Rent a Friend / Režisierius Eddy Terstall / Nyderlandai / 2000, 90 min.
JUODOJI KNYGA Black Book / Režisierius Paul Verhoeven / Nyderlandai, Vokietija, Didžioji Britanija / 2006, 145 min.
MAŽASIS TONIS Little Tony / Režisierius Alex van Warmerdam / Nyderlandai / 1998, 95 min.
NEI TRAUKINIŲ, NEI LĖKTUVŲ No Trains No Planes / Režisierius Jos Stelling / Nyderlandai / 1999, 105 min.
VOLFSBERGENAS Wolfsbergen / Režisierė Nanouk Leopold / Nyderlandai, Belgija / 2007, 93 min.

NAUJASIS BALTIJOS KINAS / New Baltic Cinema

ILGAMETRAŽIO KINO PREMJEROS / Feature Premieres

HOMO@LV Homo@lv / Režisierius Kaspars Goba / Latvija / 2010, 70 min.
KAIP MES ŽAIDĖME REVOLIUCIJĄ How We Played the Revolution / Režisierė Giedrė Žickytė / Lietuva / 2011, 67 min.

JAUNA LIETUVA TRUMPAI / Young Lithuania in Short

DEŠIMT PRIEŽASČIŲ Ten Reasons / Režisierius Andrius Blaževičius / Lietuva / 2011, 29 min.
KALĖDAITIS Christmas Wafer / Režisierė Rasa Aliukonytė / JAV / 2010, 9 min.
LAIKINAI Temporary / Režisierė Jūratė Samulionytė / Lietuva / 2011, 26 min.
MANO SENELIS My Grandfather / Režisierė Rūta Bučiūnaitė / Lietuva / 2011, 5 min.
PASKUTINĖ MEDAUS MĖNESIO DIENA The Last Day of the Honeymoon / Režisierius Rokas Eltermanas / Lietuva / 2011, 30 min.
RENDEZVOUS Rendezvous / Režisierius Simonas Gylis / Lietuva / 2011, 13 min.
SUPER M NUOTYKIAI Super M Adventures / Režisierius Arūnas Eimulis / Lietuva / 2011, 6 min.
UB LAMA UB Lama / Režisierė Eglė Vertelytė / Lietuva / 2011, 50 min.

JAUNA ESTIJA TUMPAI / Young Estonia in Short 

GALINGOJO MUILO LEGENDA The Legend of the Mighty Soap / Režisierius Andrew Bond / Estija / 2011, 24 min.
SUSKILIMAS Split / Režisierius Eik Tammemäe / Estija / 2010, 14 min.
SUDEGINTOS KLAIDOS Burnt Mistakes / Režisierius Martti Helde / Estija / 2010, 26 min.

JAUNA LATVIJA TRUMPAI / Young Latvia in Short 

PARODYK GARSĄ Show Me the Sound / Režisierė Agnese Laizāne / Latvija, Estija / 2011, 30 min.
ŠVIESOS ŽENKLAI Signs of Light / Režisierė Ilze Kunga / Latvija / 2010, 17 min.
UŽ GROTŲ Behind the Wire / Režisierė Liene Laviņa / Latvija / 2010, 26 min.
 

LAIKO UPĖ. Julijos Gruodienės ir Rimanto Gruodžio dokumentinių filmų programa / Time River. Documentaries of Julija Gruodienė and Rimantas Gruodis

BRASBENDAS The Brass Band / Režisieriai: Julija Gruodienė, Rimantas Gruodis / Lietuva / 2006, 60 min.
KALIAUSĖ Scarecrow / Režisierius Rimantas Gruodis / Lietuva / 2002, 9 min.
LIEKNAS The Swamp / Režisieriai: Julija Gruodienė, Rimantas Gruodis / Lietuva / 2010, 28 min.
MUSTEIKOS PORINGĖS Old Stories from Musteika / Režisierius Rimantas Gruodis / Lietuva / 1988, 10 min.
ONA IR MYKOLAS Ona and Mykolas / Režisierius Rimantas Gruodis / Lietuva / 1990, 10 min.
PIRTIS The Bathhouse / Režisierius Rimantas Gruodis / Lietuva / 1997, 10 min.
ŠEIMYNA Household / Režisierius Rimantas Gruodis / Lietuva / 2001, 10 min.
TEN, BUKNAIČIUOSE There in Buknaičiai / Režisierius Rimantas Gruodis / Lietuva / 1975, 9 min.
UPĖ The River / Režisieriai: Julija Gruodienė, Rimantas Gruodis / Lietuva / 2009, 30 min.

MARIJONUI GIEDRIUI ATMINTI / In Memoriam Marijonas Giedrys

PERSKELTAS DANGUS Split Sky / Režisierius Marijonas Giedrys / Lietuva / 1974, 91 min.

ATSIVESK MAMĄ IR TĖTĮ / Come with Mum and Dad

DIDYSIS LOKYS The Great Bear / Režisierius Esben Toft Jacobsen / Danija / 2011, 73 min.
KLARA Klara / Režisierius Alexander Moberg / Švedija / 2010, 81 min.

TRUMPAMETRAŽIŲ FILMŲ PROGRAMA „EUROPOS KINO AKADEMIJOS NOMINANTAI IR LAUREATAI 2010“ / Short Film Programme European Film Academy Nominants and Winners 2010

AMŪRAS Cupid / Režisierius Thomas Wangsmo / Norvegija / 2009,14 min.
AŠ PRIEŠ VENERĄ Venus vs Me / Režisierė Nathalie Teirlinck / Belgija / 2010, 27min.
DVIVALDYSTĖ Diarchy / Režisierius Ferdinando Cito Filomarino / Italija / 2010, 20 min.
HANOJUS–VARŠUVA Hanoi–Warsaw / Režisierius Katarzyna Klimkiewicz / Lenkija / 2009, 30 min.
IŠ MEILĖS Out of Love / Režisierė Birgitte Stærmose / Danija / 2009, 29 min.
IŠORINIS PASAULIS The External World / Režisierius David O‘Reilly / Vokietija, Airija / 2010, 15 min.
JUOZAPO SRAIGĖS Joseph‘s Snails / Režisierė Sophie Roze / Prancūzija / 2009, 12 min.
MARIJOS KELIAS María’s Way / Režisierė Anne Milne / Didžioji Britanija, Ispanija / 2009, 16 min.
MAŽAS SNIEGO GYVŪNĖLIS Little Snow Animal / Režisierė Miia Tervo / Suomija / 2009, 19 min.
PASILIK, IŠEIK Stay, Away / Režisierė Paloma Aguilera Valdebenito / Nyderlandai / 2009, 24 min.
PRAKAITO DIRBTUVĖ Sweatshops / Režisierė Catalina Molina / Austrija, Argentina / 2010, 40 min.
ŠALPUSNIS Coltsfoot / Režisierius Jonas Odell / Švedija / 2010, 15 min.
ŠTAI IR AŠ Here I Am / Režisierius Bálint Szimler / Vengrija / 2010, 37 min.
SUSITIKIMAS PAPLŪDIMY Rendezvous in Stella-Plage / Režisierė Shalimar Preuss / Prancūzija / 2009, 18 min.
ŠVIESOFORAS Lights / Režisierius Giulio Ricciarelli / Vokietija / 2009, 14 min.

Festivalio įvikio aprašymas aplankytas kartų: 759
1998-2018 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt