Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
Lankytojų reitingas:(balsavo:)
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Plačiau apie festivalį
Visi festivaliai
Rašyti komentarą

Žmogaus teisių kino festivalis „Ad Hoc: Nepatogus Kinas" - tai nuo 2007 metų vykstantis dokumentinių filmų festivalis, kurioje programoje rodomi filmai, vienai ar kitaip susiję su žmogaus teisių klausimais. Kartu tai ir socialinis - kultūrinis projektas, kurio metu rengiamos visiems prieinamos kino peržiūros Vilniuje ir kituose Lietuvos miestuose, rodoma įvairi, tarptautiniuose festivaliuose pripažintų ir naujų dokumentinių filmų programa, rengiami susitikimai su filmų kūrėjais, žmogaus teisių aktyvistais ir ekspertais, organizuojami papildomi edukaciniai renginiai.

 

Šiemet festivalis pradžiugins žiūrovus 41 dokumentinio filmo programa, kvies į susitikimus su 13 užsienio svečių, ragins dalyvauti papildomuose renginiuose, edukacinėse diskusijose ir filmų aptarimuose. Šių metų programoje didelis dėmesys skiriamas nedemokratiškų režimų griūčiai arabų kraštuose, tvyrančiai įtampai Vidurio Rytų regione. Be nuolatininių festivalio programų („Žalioji programa", lyčių lygybės programa ir kt.) šiemet nagrinėjamos teisingumo („Siekiant teisingumo"), migracijos („Kertant sienas") temos. Festivalio organizatoriai siekia praplėsti žiūrovų akiratį, atkreipti dėmesį į socialinius iššūkius, globalias ir lokalias žmogaus teisių problemas. „Ad Hoc: Nepatogus Kinas" - tai erdvė laisvai minčiai, atviroms diskusijoms apie tai, kas iš tiesų svarbu.

-------------------------------------------------

PROGRAMA VILNIUJE:

Spalio 17 d. (trečiadienis)

16.00 Laiškai iš Irano (Letters from Iran, 78 min.), SKALVIJA

17.00 Nusipirkau atogrąžų mišką (I bought a raiforest, 58 min.), Energetikos ir technikos muziejus

17.30 Dvejojantis revoliucionierius (The Reluctant Revolutionary, 69 min.), SKALVIJA

18.00 Juodai baltas šeimos portretas (Family Portrain in Black and White, 85 min.), Multikino OZAS, 2 salė

18.15 Pasiduok rytoj (Give up tomorrow, 95 min.), Multikino OZAS, 1 salė

18.15 Pokytis (Switch, 98 min.), Energetikos ir technikos muziejus

19.00 Nešiotoja (The Carrier, 88 min.), SKALVIJA

20.45 Ateities viltis (Future of Hope, 75 min.), SKALVIJA


Spalio 18 d. (ketvirtadienis)

15.30 Pokytis (Switch, 98 min.), SKALVIJA

17.00 Černobylis - visiems laikams (Chernobyl Forever, 55 min.), Energetikos ir technikos muziejus

17.30 Taika ar teisingumas (Peace v. Justice, 65 min.), po filmo - susitikimas su filmo režisiere Klaartje Quirijns, SKALVIJA 

17.45 Nusipirkau atogrąžų mišką (I Bought a rainforest, 58 min.), Multikino OZAS, 2 salė

18.00 Modelis (Girl Model, 78 min.) po filmo - diskusija su ekspertais, visuomenininkais ir modelių industrijos atstovais, Multikino OZAS, 1 salė

18.15 Ketvirtoji revoliucija: energetinė nepriklausomybė (Die 4. Revolution - Energy Autonomy, 83 min.), Energetikos ir technikos muziejus

19.00 Stebuklų laukas (62 min), po filmo - susitikimas su filmo režisieriumi Mindaugu Survila, Multikino OZAS, 2 salė

19.15 Kieti vyrukai paspringo bananais (Big Boys gone Bananas!*, 90 min.), SKALVIJA

20.30 Tvirtovė (Il Castello, 90 min.), Multikino OZAS, 2 salė

20.45 Kitas gyvenimas (Another Life, 80 min.), Multikino OZAS, 1 salė

21.00 Generolo Plikašiknio nuodėmių atpirkimas (Redemption of the General Butt Naked, 84 min.), SKALVIJA


Spalio 19 d. (penktadienis)

17.15 Putino bučinys (Putin‘s Kiss, 85 min), po filmo - susitikimas su režisiere Lise Birk Pedersen,  SKALVIJA

17.45 Meilės nusikaltimai Kabule (Love Crimes of Kabul, 72 min.), Multikino OZAS, 2 salė

17.30 Kas nužudė Natašą? (Who killed Natascha? 64 min.), po filmo - susitikimas su režisiere Mylene Sauloy, Prancūzų kultūros institutas

18.00 Ateities viltis (Future of Hope, 75 min.), Energetikos ir technikos muziejus

18.00 Panko sindromas (Punk Syndrome, 85 min), po filmo - diskusija su režisieriais Jukka Karkkainen ir J-P Passi, prodiuseriu Sami Jahnukainen ir ekspertais, Multikino OZAS, 1 salė

19.15 Nešiotoja (The Carrier, 88 min.), Multikino OZAS, 2 salė

19.30 Kitokia Europa (The Other Europe, 75 min), po filmo - susitikimas su režisiere Rossella Schillaci, SKALVIJA

20.30 Specialus skrydis (Vol Special, 100 min.), Multikino OZAS, 1 salė

21.00 Dvejojantis revoliucionierius (Reluctant Revolutionary, 69 min.), Multikino OZAS, 2 salė

21.30 Laiškas iš Vokietijos (Ein brief  aus Deutchland, 50 min.), SKALVIJA


Spalio 20 d. (šeštadienis)

15.30 Kas nužudė Natašą? (Who killed Natasha? 64 min.), po filmo - susitikimas su režisiere Mylene Sauloy, SKALVIJA

16.00 Dabar aš moteris (I am a woman now, 86 min.), Multikino OZAS, 2 salė

16.15 Taika ar teisingumas (Peace v. Justice, 65 min.), Multikino OZAS, 1 salė

17.00 Panko sindromas (Punk Syndrome, 85 min.), po filmo - susitikimas su režisieriais Jukka Karkkainen ir J-P Passi bei prodiuseriu Sami Jahnukainen, SKALVIJA

17.30 Pasiduok rytoj (Give up tomorrow, 95 min.), Multikino OZAS, 2 salė

18.00 Skeitistanas (Skateistan, 90 min.), po filmo - diskusija Ar riedlentės išgelbės Afganistaną? Diskusija apie įvairių vystymo projektų efektyvumą ir reikalingumą", Aktyvaus laisvalaikio centras KABLYS, Lion Skater parkas

18.00 Dženino miesto kinas (Cinema Jenin, 90 min), po filmo - susitikimas su režisieriumi Marcus Vetter, Multikino OZAS, 1 salė

19.15 Mama nelegalė (Mama Illegal, 105 min.), po filmo - susitikimas su režisieriumi Ed Moschitz, SKALVIJA

19.45 Kitokia Europa (The Other Europe, 75 min.), po filmo - susitikimas su režisiere Rossella Schillaci, Multikino OZAS, 2 salė

20.30 Modelis (Girl Model, 78 min.), Multikino OZAS, 1 salė

 

Spalio 21 d. (sekmadienis)

15.00 Rytų bloko meilė (East Bloc Love, 70 min), Multikino OZAS, 2 salė

16.00 Bakhmaro (Bakhmaro, 58 min.), SKALVIJA

16.00 Kitokia Europa (The  Other Europe, 75 min), po filmo - susitikimas su režisiere Rossella Schillaci, Multikino OZAS, 1 salė

16.30 Putino bučinys (Putin's Kiss, 85 min), po filmo - susitikimas su režisiere Lise Birk Pedersen, Multikino OZAS, 2 salė

17.30 Saulės tamsoje (Solar Eclipse, 83 min.), po filmo - susitikimas su veikėju Tomáš Tožička, SKALVIJA

18.00 Mama nelegalė (Mama Illegal, 105 min), po filmo - susitikimas su režisieriumi Ed Moschitz, Multikino OZAS, 1 salė

19.00 Vadimas (Wadim, 90 min.), Multikino OZAS, 2 salė

19.50 Dženino miesto kinas (Cinema Jenin, 90 min), po filmo - susitikimas su režisieriumi Marcus Vetter, SKALVIJA

20.30 Kaip mes žaidėme revoliuciją (67 min.), po filmo - susitikimas su režisiere Giedre Žičkyte, Multikino OZAS, 1 salė

20.45 Pokytis (Switch, 98 min.), Multikino OZAS, 2 salė


Spalio 22 d. (pirmadienis)

14.40 Juodai baltas šeimos portretas (Family Portrain in Black and White, 85 min.), SKALVIJA

 16.30 Nusipirkau atogrąžų mišką (I bought a rainforest, 58 min.), SKALVIJA

17.30 Specialus skrydis (Vol Special, 100 min.), Prancūzų kultūros institutas

17.45 Saulės tamsoje (Solar Eclipse, 83 min), po filmo - susitikimas su veikėju Tomáš Tožička, Multikino OZAS, 1 salė

18.00 Tvirtovė (Il Castello, 90 min), po filmo - susitikimas su režisieriais Massimo D'Anolfi ir Martina Parenti, Multikino OZAS, 2 salė

18.00 Baltarusiška svajonė (Belarussian dream, 55 min), po filmo - diskusija, SKALVIJA

 19.45 Černobylis - visiems laikams (Chernobyl forever, 55 min.), po filmo - diskusija su ekspertais, Multikino OZAS, 1 salė

20.15 Dabar aš moteris (I am a Woman Now, 86 min), Multikino OZAS, 2 salė

20.30 Atgal į aikštę (Back to the Square, 83 min), po filmo - susitikimas su režisieriumi Petr Lom, SKALVIJA 


Spalio 23 d. (antradienis)

17.30 Rusijos laisvamanis (Russian Libertine, 75 min.), po filmo - diskusija, SKALVIJA 

18.00 Sirija represijoje (Syria: Inside repression, 52 min.), Multikino OZAS, 2 salė

18.15 Bakhmaro (Bakhmaro, 58 min.), Multikino OZAS, 1 salė

19.30 Atgal į aikštę (Back to the Square, 83 min.), po filmo - susitikimas su režisieriumi Petr Lom, Multikino OZAS, 2 salė

19.45 Pagaminta Indijoje (Made in India, 97 min.), Multikino OZAS, 1 salė

20.00 Ketvirtoji revoliucija: energetinė nepriklausomybė (Die 4. Revolution - Energy Autonomy, 83 min.) po filmo - diskusija, SKALVIJA

 

Spalio 24 d. (trečiadienis)

17.30 Prastas oras (Bad Weather, 82 min), SKALVIJA

18.00 Brangus Mandela (Dear Mandela, 93 min.), Multikino OZAS, 1 salė

18.30 Skeitistanas (Skaiteistan, 95 min.), Multikino OZAS, 2 salė

19.30 UŽDARYMAS. Kaip mes žaidėm revoliuciją, SKALVIJA

20.00 Generolo Plikašiknio nuodėmių atpirkimas (The Redemption of the General Butt Naked, 84 min.), Multikino OZAS, 1 salė

20.15 5 sudužusios kameros (5 Broken Cameras, 90 min.), Multikino OZAS, 2 salė

 ----------------------------------------------------------------------------------

PROGRAMA Kaune:

Spalio 25 d. (ketvirtadienis)

17.20 Baltarusiška svajonė (Belorusskaya mechta, 55 min.), M. Žilinsko dailės galerija

17.30 Dvejojantis revoliucionierius (The Reluctant Revolutionary, 69 min.), VDU menų galerija "101"

18.30 Ketvirtoji revoliucija: energetinė nepriklausomybė (Die 4. Revolution - Energy Autonomy, 83 min.), po filmo - diskusija apie energetiką su ekspertais ir visuomenininkais, M. Žilinsko dailės galerija

19.00 Brangus Mandela (Dear Mandela, 90 min.), VDU menų galerija "101"

 

Spalio 26 d. (penktadienis)

16.30 Sirija represijoje (Syria: inside the repression, 52 min.), M. Žilinsko dailės galerija

17.45 Pokytis (Switch, 98 min.), M. Žilinsko dailės galerija

19.45 Generolo plikašiknio nuodėmių atpirkimas (The Redemption of General Butt Naked, 84 min.), M. Žilinsko dailės galerija

 

Spalio 27 d. (šeštadienis)

15.00 Kitas gyvenimas (Another Life, 80 min.), M. Žilinsko dailės galerija

16.45 Nusipirkau atogrąžų mišką (I bought a rainforest, 58 min.), M. Žilinsko dailės galerija

18.00 Panko sindromas (The Punk Syndrome, 85 min.), M. Žilinsko dailės galerija

19.45 Juodai baltas šeimos portretas (Family portrait in black and white, 85 min.), M. Žilinsko dailės galerija

 

Spalio 28 d. (sekmadienis)

15.00 Rytų bloko meilė (East Bloc Love, 70 min.), M. Žilinsko dailės galerija

16.20 Černobylis - visiems laikams (Chernobyl Forever, 55 min.), M. Žilinsko dailės galerija

17.30 Modelis (Girl model, 78 min.), M. Žilinsko dailės galerija

19.15 Rusijos laisvamanis (Russian Libertine, 75 min.), M. Žilinsko dailės galerija

 

Spalio 29 d. (pirmadienis)

16.30 Meilės nusikaltimai Kabule (Love crimes od Kabul, 72 min.), M. Žilinsko dailės galerija

17.30 Laiškas iš Vokietijos (Ein Brief Aus Deutchland, 50 min.), VDU menų galerija "101"

17.50 Kieti vyrukai paspringo bananais (Big boys gonne BANANAS!*, 90 min.), M. Žilinsko dailės galerija

18.45 Ateities viltis (Future of Hope, 75 min.), VDU menų galerija "101"

19.30 Nešiotoja (The Carrier, 88 min.), M. Žilinsko dailės galerija

 

Spalio 30 d. (antradienis)

16.30 Skeitistanas (Skateistan, 95 min.), M. Žilinsko dailės galerija

17.30 Vadimas (Wadim, 90 min.), VDU menų galerija "101"

18.15 Pagaminta Indijoje (Made in India, 97 min.), M. Žilinsko dailės galerija

19.15 Stebuklų laukas (Field of Magic, 62 min.), VDU menų galerija "101"


 


Festivalio įvikio aprašymas aplankytas kartų: 145
1998-2018 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt