Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
Lankytojų reitingas:(balsavo:)
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Plačiau apie festivalį
Visi festivaliai
Rašyti komentarą

Kovo 17 d. 17.30 val. „Šukparkis" (Vokietija, 2011, drama, N-13) 1 val. 31 min.

 

Bebaimė ir nepaprastai apsukri mergina Saša gyvena Šukparkyje. Suimamas merginos patėvis Vadimas S., nužudęs jos motiną. Tačiau Sašos tai nepaguodžia. Negana to, laikraštyje pasirodo straipsnis, kuriame jos motinos žudikas parodomas kaip doras atgailaujantis nusidėjėlis. Įtūžusi Saša susitinka su atsakinguoju laikraščio redaktoriumi Folkeriu Treburu. Šis pasiūlo merginai apsigyventi pas jį ir jo sūnų Feliksą. Taip prasideda subtili meilės trikampio istorija.

Apdovanojimai:

-  Kino festivalis M-V 2013: „CineStar" apdovanojimas, publikos prizas, Tarptautinės kino kritikų ir žurnalistų asociacijos FIPRESCI vokiškų filmų kritikų žiuri apdovanojimas

-  Maxo Ophülso apdovanojimai 2013: Fritzo Raffo prizas už geriausią scenarijų, geriausia jaunoji aktorė

 

Kovo 18 d. 17.30 val. „Kadišas draugui" (Vokietija, 2011, drama, N-12) 1 val. 34 min.

 

Palestiniečių pabėgėlių stovykloje užaugęs keturiolikmetis Ali Messalamas nuo mažens išmoko nekęsti „tų žydų". Kartu su šeima pabėgęs iš Libano, jis galiausiai apsistoja Berlyno Kreucbergo rajone. Čia Ali ieško kontakto su arabų jaunuoliais. Tačiau pirmiausia jam reikia pademonstruoti, ko yra vertas. Drąsą jis turi įrodyti įsilauždamas pas savo žydų-rusų kilmės kaimyną. Jaunuoliai seka paskui Ali ir nusiaubia pagyvenusio vyriškio butą. Tačiau anksčiau nei tikėtasi grįžęs Alexanderis atpažįsta tik Ali ir praneša apie jį policijai. Kalėjimo ir su tuo susijusios deportacijos Ali gali išvengti vieninteliu būdu - jis turi suartėti su nekenčiamu priešu ir prašyti jį pagalbos.

 

Kovo 19 d. 17.30 val. „Talėja" (Austrija, 2013, drama, N-6) 1 val. 15 min.

 

Vasaros atostogos. Visi, išskyrus Jasminą, džiaugiasi būsima kelione į Italiją. Jasminą kamuoja ilgesys. Ji nori suartėti su savo motina Eva, nuo kurios ilgą laiką turėjo gyventi atskirai. Jau keletą savaičių Jasmina nepasiduodama sukinėjasi aplink Evą, nors ši mergaitę ir atstumia. Po vieno kivirčo Jasmina pabėga iš globėjų namų ir jai pagaliau pavyksta įkalbėti Evą kartu vykti iš miesto. Jos suartėja - tai kaip draugės, tai kaip motina su dukra. Pirmoji bendra cigaretė, šokiai kaimo diskotekoje ir klajonės po miškus. Tačiau mergaitės ir jos motinos lūkesčiai ir poreikiai vis smarkiai išsiskiria, ypač tuomet, kai Evos dėmesį patraukia vyriškis, trikdantis stiprėjantį artumo tarp mamos ir dukters jausmą.

Apdovanojimai:

- Maxo Ophülso kino festivalis 2013: Saro krašto ministrės pirmininkės kino apdovanojimas

-  Kino festivalis „Diagonale" 2013: geriausias kostiumų dizainas


Festivalio įvikio aprašymas aplankytas kartų: 62
1998-2018 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt