Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
Lankytojų reitingas:(balsavo:)
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Plačiau apie festivalį
Visi festivaliai
Rašyti komentarą

Panevėžio miesto gimtadienio proga kino centras „Garsas" šiais metais rugsėjo 7 d. 15 val. jau dešimtą kartą organizuoja trumpametražių filmų festivalį, kuris sukviečia visus kino meno mylėtojus pažvelgti į miestą pro kino kameros objektyvą bei kurti savo trumpametražius filmus apie tai, kas mus supa ir kuo mes gyvename.

 

Festivalio „AŠ+MIESTAS=KINAS" tikslas - skatinti kino meno kūrybinę saviraišką. Kino centro „Garsas" kino edukologė Jovita Brinkaitė-Karalienė pasakojo, kad „dalyvauti buvo kviečiami visi norintys, reikia tik idėjos, kameros ir draugų, kurie padėtų idėją įgyvendinti - užfiksuoti mini filmuke. Šiais metais kino centras „Garsas" sulaukė ypatingai daug dalyvių, komisijai teko nelengva užduotis atrinkti filmukus konkursinei programai, kuri bus nemokamai rodoma rugsėjo 7 d. 15 val. kino centro „Garsas" didžiojoje salėje." Filmus vertins ir prizus dalins charizmatiškasis aktorius Mindaugas Papinigis, aktorius Donatas Kalkauskas, kino meno mylėtojas Dainius Mekas, jaunimo atstovė Santa Juknaitė ir kino centro „Garsas" atstovas. Visus norinčius kviečiame ateiti pasižiūrėti, kuo kvėpuoja įvairūs Lietuvos miestai bei jų gyventojai, pamatysite trumpametražius filmus ir jų autorius iš Panevėžio, Vilniaus, Šiaulių, Mažeikių ir kitų Lietuvos miestų. Lietuviai kuria ir svetur - tai puikiai įrodo gauti filmai iš Anglijos bei Airijos.

Festivalio metu žiūrovai matys ne tik kino filmus, per pertrauką, kol komisija rinks geriausius, koncertuos Panevėžio gyvo garso grupė O2, šokių studija „AP Dance". Beje, žiūrovai taip pat turės galimybę išrinkti labiausiai patikusį trumpuką, kuris gaus žiūrovų simaptijos nominaciją. Panevėžio miesto savivaldybė taip pat įsteigė savo nomjinaciją, vienas iš konkursantų bus apdovanotas piniginiu prizu.


AŠ+MIESTAS=KINAS rugsėjo 7 d. 15val. kino centre „Garsas", RENGINYS NEMOKAMAS!

Ateik pats ir atsivesk draugų!

 

Daugiau informacijos apie festivalį rasite apsilankę:

www.garsas.lt


Festivalio įvikio aprašymas aplankytas kartų: 85
1998-2018 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt