Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
Lankytojų reitingas:(balsavo:)
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Plačiau apie festivalį
Visi festivaliai
Rašyti komentarą
Dar 2006 metais įsikūręs dabartiniame „Prancūzų institute Lietuvoje", filmų festivalis atnešė į Lietuvą užburiantį prancūzų kiną, kuris iš karto pritiko žiūrovams savo subtiliu skoniu ir estetiniu turtingumu.

Šiandien festivaliui jau dvylika metų. Per šį laiką "Žiemos ekranai" įsitvirtino Lietuvos festivalių kontekste, užsitarnavo publikos pripažinimą, tačiau išlaikė savo paprastumą ir jaukumą.

Kiekvieną žiemą publikai pristatėme įvairią programą, jaunų režisierių ir jau įsitvirtinusiųjų kino pasaulyje kūrybą - Bruno Dumonto, Tonny‘io Gatlifo, Christophe‘o Honnoré, Claire Denis, Zazou Breitman, Nicole Garcia ir kt. Vakarais šildėmės kino teatruose kartu su kviestiniais svečiais ir turėjome progą pamatyti vienų už kitą nuostabesnių prancūzų kino klasikų retrospektyvas - Jacques‘o Demy, Alaino Resnais, Sandrine‘os Bonnaire, Jacques'o Tati, Pierre'o Étaixo, Jeano Vigo, Jeano Cocteau, Jeano Renoiro, Sachos Guitry, Roberto Bressono, Erico Rohmero; Otaro Joselianio kūryba bei rašytojos ir režisierės Marguerite Duras juostomis.

Kasmet festivalis sugrįžta paaugęs, pristato vis įvairesnio turinio programą stengdamasis parodyti Prancūzijoje vyraujančias kūrybines tendencijas, naujus talentus bei alternatyvųjį kiną.

Filmų programą rasite čia: http://www.ziemosekranai.lt/programa.htm


Festivalio įvikio aprašymas aplankytas kartų: 132
1998-2019 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt