Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
Lankytojų reitingas:(balsavo:)
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Plačiau apie festivalį
Visi festivaliai
Rašyti komentarą

Tradiciškai pavasarį, šiemet jau septintą kartą balandžio 20-26 dienomis Lenkų institutas Vilniuje organizuoja Lenkų kino savaitę. Renginio atidarymas vyks balandžio 20 dieną kino teatre „Forum Cinemas Vingis”. VII kino savaitės filmus taip pat bus galima pamatyti kino centre „Skalvija“. Abu kino teatrai yra vieni iš festivalio organizatorių. Visi filmai bus rodomi su lietuviškais titrais.

VII kino savaitės programoje gausu ir praeitais metais sukurtų naujausių lenkiškų filmų, ir archyvinių kino juostų. Iš naujųjų verta paminėti Jano Jakubo Kolskio „Jasminum”, Mareko Koterskio „Visi mes esame kristūs”, Andrzejaus Baranskio „Keli žmonės, mažai laiko”, Michalo Rosos „Ką saulutė matė”, Slawomiro Fabickio „Atgavimą” ir Xaverio Zulawskio „Chaosą”.

Žiūrovai taip pat turės progą prisiminti lenkų kino klasiko Wojciecho Jerzio Haso (1925-2000) filmus: „Kaip būti mylimai“, „Rankraštį, rastą Saragosoje“, „Lėlę“, „Sanatoriją su klepsidros ženklu“ bei tris istorinės tematikos filmus: Jano Lomnickio „Kautynes prie Arsenalo“, Bohdano Porebos „Hubalį“ ir Kazimierzo Kutzo juostą „Mirtis kaip duonos riekė“.

Vilniaus publika turės galimybę susitikti su trimis lenkų aktoriais: Grazyna Blecka-Kolska, Andrzejumi Chyra ir Jerziu Radziwilowicziumi bei kino prodiusere Grazyna Kozlowska.

Bilietai parduodami „Forum Cinemas Vingis” ir „Skalvija” kino teatrų kasose. Bilieto kaina – 10 Lt, abonementas į penkis pasirinktus VII lenkų kino savaitės filmus - 25 Lt, bilieto kaina moksleiviams, studentams ir pensininkams („Skalvijoje“) – 6 Lt.


Festivalio įvikio aprašymas aplankytas kartų: 62
1998-2018 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt