Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
Lankytojų reitingas:(balsavo:)
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Plačiau apie festivalį
Visi festivaliai
Rašyti komentarą

VIII Lenkų kino savaitės svečiai

Anna Dymna

Coca Cola Plaza, 04.26 19.30 val. lenkų aktorė. Krokuvos aukštosios valstybinės teatro mokyklos absolventė. Debiutavo Krokuvos J.Slovackio teatro scenoje S.Vyspianskio veikale "Vestuvės". Baigusi mokslus įsidarbino Senajame teatre ir ligšiol yra šio teatro aktorė. Vaidino A.Mickevičiaius "Vėlėse" (rež. K.Swinarski), "Lapkričio naktyje" ir "Vestuvėse" (rež. Andrzej Wajda), A.Čechovo "Vyšnių sode" (rež. J.Jarocki) ir kt.. Populiari televizijos ir kino aktorė. Vaidino meniniuose filmuose "Mylėk arba mesk", "Karalienė Bona", "Isos slėnis", "Barboros Radvilaitės epitafija", "Meisteris ir Margarita", "Tiktai baimė", "Mirtis kaip duonos riekė", "Kamelijų dama" ir kt. Prestižinio A. Zelwerowicziaus apdovanojimo laureatė.

Artur Barcis

Coca Cola Plaza, 04.30 20.00 val. kelių Varšuvos teatrų aktorius, debiutavęs 1978 metais. Populiarumą palnė praeito amžiaus 80-aisiais metais. Yra visapusiškas aktorius, vaidina ir dramose, ir komedijose, taip pat ir populiariame seriale "Medaus metai".

Jowita Budnik

Coca Cola Plaza, 05.01 20.15 val. kino ir televizijos aktorė. Baigė Varšuvos universiteto Visuomeninių mokslų institutą. Kine debiutavo būdama dvylikos. Vaidino lenkų ir prancūzų kino juostose, taip pat daugelyje serialų. Vaidino Varšuvos teatrų scenose. Dirba J. Gudejkos aktorių agentūroje. Nuo 2000 m. glaudžiai bendradarbiauja su režisieriumi K. Krauze. 2006 m. Gdynės Lenkijos meninių kino filmų festivalyje pelnė apdovanojimą už pagrindinį moters vaidmenį filme „Išganytojo aikštė".


Festivalio įvikio aprašymas aplankytas kartų: 63
1998-2018 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt