Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
Lankytojų reitingas:(balsavo:)
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Plačiau apie festivalį
Visi festivaliai
Rašyti komentarą

Festivalio "Tinklai" filmai bus rodomi Skalvijos kino centre.

Lietuvių trumpieji filmai [1] / 106‘ 14 d. – 21.20 val.

Mano tėvas - Marius Ivaškevičius– 2006 - 20' Berniukas ir jūra - Tomas Donela – 2005 - 15' Gyveno senelis ir bobutė - Giedrė Beinoriūtė – 2007 - 28' Dviese ant tilto - Valdas Navasaitis – 2004 - 25' Būti išstatytam - Evaldas Jansas - 2006 - 12' Buvimas - Slava Leontjev - 2007 - 6'

Lietuvių trumpieji filmai [2] / 104’ 15 d. – 20 val.

Šokantis kirminas - Ignas Jonynas – 2006 - 20' Našlių pakrantė - Janina Lapinskaitė – 2006 - 28‘ Ūkų ūkai - Audrius Stonys – 2006 - 30' Satisfakcija - Evaldas Jansas - 2006 - 2' Nebuvimas - Slava Leontjev - 2007 - 6' Aplankant Soliarį - Deimantas Narkevičius - - 18'

Latvijos trumpieji filmai / 78‘ 18 d. – 15.30 val.

Dantistas – Dentist - Signe Baumane - 2005 - 10' Ugnis – Fire - Laila Pakalnina– 2007 - 12' Medžioklė – Hunting - Janis Cimermanis – 2007 - 9' Pasiklydęs sniege - Lost In Snow - Vladimir Leschiov – 2007 - 8' Mechanizmai – Mechanism - Karlis Vitols – 2007 - 10' Teodoras – Theodore - Laila Pakalnina – 2006 - 29'

Estijos trumpieji filmai / 84‘ 19 d. – 17 val.

Svetimas: išgelbėti Valdį vienuolikoje skyrių - Alien: Saving Valdis in 11 Chapters - Rasmus Merivoo, Parunid ja Von’id – 2006 - 21' Paskutinis etapas - Closing Session - Hardi Volmer – 2007 - 15' Maratonas – Marathon - Kaspar Jancis – 2006 - 15' Gyvenimo skonis - Taste of Life - Ulo Pikkov – 2006 - 12' Suknutė - The Dress - Jelena Girlin, Mari-Liis Bassovskaja – 2007 - 6' Dzen pro kasdienybės šlamštą - Zen Through Garbage - Asko Kase – 2007 - 15'

Suomijos trumpieji filmai / 14 d. – 14 val., 15 d. – 18.20 val.

Dievo dantys - God’s Teeth - Pentti Kasurinen – 2006 - 20' Grobis - A Catch - Saara Konttinen, Aiju Salminen – 2006 - 4' Gimtadienis - The Birthday - Kari Juusonen – 2004 -16' Tango FINLANDIJA - Tango FINLANDIA - Hannu Lajunen, Tomi Riionheimo – 2007 - 6' Ruonis - The Seal - Miia Tervo – 2005 - 9'

Airijos trumpieji filmai / 73‘ 15 d. – 14.50, 16 d. – 16.20, 19 d. – 22.50 val.

Slėpynės – Hide - N.G. Bristow – 2001 - 4' Saldainiukas – Jellybaby - Ronan, Rob Burke – 2005 - 10' Melagystės - Telling Lies - Simon Ellis – 2000 - 4' Udžbazas Izbenekis pametė savo sielą - Ujbaz Izbeneki Has Lost His Soul - Neil Jack – 2006 - 5' Holi–Boli - Holly-Bolly - Dishad Husain – 2004 - 12' Minkštas – Soft - Simon Ellis – 2007 - 14' Šaudymas tuščiomis kulkomis - Shooting Blanks - Liam Gavin – 2003 - 11' Kaip įveikti atstūmimą - How to Cope with Rejection - Chris Waitt – 2005 - 5' Kuras – Fuel - Rachel Tillotson – 2000 - 4' Man tikrai gerai sekasi - Doing Really Well - Simon Ellis – 2001 - 4'

Lenkijos trumpieji filmai / 93’ 17 d. – 15 val., 20 d. – 17 val.

4 Pasiūlymai - 4 Proposals - Magnus Arnesen – 2006 - 23' Keli paprasti žodžiai - A Few Simple Words - Anna Kazejak-Dawid – 2007 - 35' Tarp - In-Between - Jose E. Iglesias Vigil – 2006 - 17' Prieglobsčio miestas - The Refuge City - Wojciech Kasperski – 2006 - 18'

Švedijos trumpieji filmai / 89’ 18 d. – 22.30, 19 d. – 21 val.

Astono akmenėliai - Aston's Stones - Lotta Geffenblad, Uzi Geffenblad – 2007 - 9' Žmogaus galimybės ir ribos - Human Performance and Limitations - Martin Widerberg – 2006 - 5' Nuodingos strėlinės varlės - Poison Arrow Frogs - Johan Hagelback – 2007 - 9' Frenko padėtis - Situation Frank - Patrik Eklund – 2007 - 27' Laikas išeiti -Time to Go - Lisa Munthe – 2007 - 5' Elvio apsilankymas - When Elvis Came to Visit - Andreas Tibblin – 2006 - 10' Liepsnojanti tarnaitė - Maid on Fire! - Anette Skahlberg, Martin Lima de Faria – 2007 - 13' Mano kroatiška nosis - My Croatian Nose - Rostam Persson – 2007 - 13'

Norvegijos trumpieji filmai / 94‘ 14 d. – 23.20, 16 d. – 14.30, 20 d. – 23 val.

Vieniši kartu - Lonely Together - Trond Fausa Aurvag – 2006 - 15' Danų poetas - The Danish Poet - Torill Kove – 2006 - 15' Pasienio ruožas – Borderland - Erling Normann – 2006 - 10' Kažkur tarp dabarties - Inbetween Now - Lilja Ingolfsdottir – 2006 - 6' Kokosų karštinė – Coco-Nuts - Charlotte Blom – 2006 - 10' Ledas – Ice - Stian Forgaard – 2007 - 15' Kartais skaudu - Sometimes it Hurts - Geir Henning Hopland – 2006 - 6' Nostalgija – Nostalgia - Gaute Hesthagen – 2006 - 5' Kelio filmas - Road Movie - Siv Aksnes, Niels Peter Hærem – 2006 - 6' Išankstinės atrankos teisėjas - Pre-selection Jury - Rune, Erik Eriksson – 2006 - 6'

Danijos trumpieji filmai / 95‘ 16 d. – 18 val., 17 d. – 20.10 val.

Nepaprasta ponios Miuler mirtis - Amazing Death of Mrs. Muller - Alexander Broendsted , Antonio Tublen – 2006 - 7' Betės dienoraštis - Beth's Diary - Kent Klich, Mikala Krogh, Beth – 2006 - 32' Kraujo seserys - Blood Sisters - Louise N. D. Friedberg – 2006 - 29' Mažasis vyras - Little Man - Esben Tonnesen – 2006 - 12' Sofi – Sophie - Birgitte Stærmose – 2006 - 15'

Belgijos trumpieji filmai / 103’ 17 d. – 22.10, 19 d. – 18.50 val.

Chloja – Chloe - Patrice Bauduinet – 2007 - 9' Coiffure Liliane - Coiffure Liliane - Collectif L – 2005 - 18' ©1492 - Copyright 1492 - Philippe Branckaert – 1992 - 7' Kasdien- Rūgpjūčio diena - Everyday is a Day of August - Nathalie Andre – 2003 - 15' Kumpis – Ham - Danielle Vanderstichele – 2006 - 4' L. - L. - Vania Leturcq - - 14' Robezaikas – Robezaik - Dominik Guth, Isabelle Nouzha – 2006 - 4' Gyvas ir sveikas Sadamas Huseinas gyvena Briuselyje - Saddam Hussein is Alive and Well and He Lives in Brussels - Jean-Marie Buchet – 2005 - 7' Silveršteino seka - The Silverstein Sequence - Jean-Luc Gason – 2003 - 10' Be pavadinimo – Untitled – L – 2002 - 15'

Baskų šalies trumpieji filmai / 66’ 17 d. – 17 val., 18 d. – 21 val.

Chirurgija - Surgery - Alberto Gonzalez Vazquez – 2006 - 3' Forestas dykumoje - For(r)est in the des(s)ert - Luiso Berdejo -2006 - 12' Žaidimas – Game - Ione Hernandez – 2006 - 15' Mašina – Machine - Gabe Ibanez – 2006 - 16' Midori – Midori - Koldo Almandoz – 2006 - 8' Paguoda – Relief - David Gonzalez Rudiez – 2006 - 8' Tinkle - In the Net - Asier Altuna – 2006 - 4'

Vokietijos trumpieji filmai / 86‘ 15 d. – 0.20, 17 d. – 18.30, 20 d. – 13 val.

Prie baseino – Poolside - Michael Koch – 2006 - 20' Benidormas – Benidorm - Carolin Schmitz – 2006 - 19' Silpniausiasis - The Runt - Andreas Hykade – 2006 - 10' Rankų darbo – Homework - Fabian Mohrke – 2005 - 2' Žinduolis – Mammal - Astrid Rieger - 2006-8' Mūsų namas - Our House - Sebastien Wolf, Tinka Stock, Ian Ritterskamp – 2006 - 9' Rusų choras - Russian Choir - Sebastian Fischer – 2006 - 3' Bėda - The Jam - David Steinberger – 2006 - 8‘ Vis tiek ačiū - Thanks anyway - Mischa Leinkauf, Matthias Wermke – 2006 - 7'

Specialioji programa – „Britų humoras“ / 69‘ 14 d. – 3.10, 15 d. – 16.30, 21 d. – 20 val.

Heinco Helovino košmaras - Heinz's Halloween Horror - Ben Slotover – 2005 - 7' Mikui bloga - Mick is Sick - Ben Slotover – 2005 - 5' Bankininkas - The Banker - Hattie Dalton – 2005 - 13' 5 Dydis - Size 5 - Jorn Utkilen – 2005 - 7' Arklys 2.1 - The Horse 2.1 - S. Scott-Hayward, A. Kirkland – 2003 - 2' O kaipgi kūnai - What About the Bodies - Simon Ellis – 2002 - 8' 6.6.04 - 6.6.04 - Simon Hook – 2004 - 6' Kaip suprasti, ar santykiai baigti, per 90 sekundžių - How To Tell When A Relationship Is Over in 90 Seconds - Tony Roche – 2003 - 2' Devynios su puse minutės - Nine And A Half Minutes - Misha Manson-Smith, Josh Appignanesi – 2003 - 10' Be riebalų - Non-Fat - Oliver Manzi – 2003 - 1' Žemyn - La Descente - Stephen Scott-Hayward, Alex Kirkland – 2004 - 2' Oidipas – Oedipus – Rong – 2005 - 6'

Specialioji programa – „Ir vėl britų humoras“ / 76‘ 14 d. – 15.40, 15 d. – 2.00 val., 21 d. – 22 val.

Pramoninis meilės nykštukas Nr.7 - Industrial Love Dwarf Number 7 – Rong – 2005 - 4' Žaizda – Gash – Rong – 2005 - 4' Pykšt!Pokšt! - Bang! Bang! - Alex Ryan – 2005 - 4' Grečiau! Greičiau! - Fester! Fester! - Alex Ryan – 2004 - 3' Vaizdo išnykimas - Fade To Black - Gary Martin – 2004 - 10' Džimas ir Haincas bei elektrinio jaučio išjodinėjimo konkursas - Jim and Heinz and The Electric Bull Riding Contest - Ben Slotover – 2006 - 5' Rondo kontinuumas - The Rondo Continuum - Ben Slotover – 2006 - 7' Bučinys ekrane - Screen Kiss - Steven Sander – 2005 - 1' Mielai – Sweet - James Pilkington – 2000 - 10' Pabaiga - The End - Tim Clayton, Rob Crowther – 2002 - 1' Tylos terapija - The Silent Treatment - Peter Lydon – 2003 - 10' Tylos garsas - The Sound of Silence - James Appleton – 2004 - 7' Šuniški metai - Dog Years - Richard Penfold, Sam Hearn – 2004 - 4' - Single Life - 6'

Specialioji programa – „Britų drama“ / 95‘ 16 d. – 20.10, 18 d. – 17.10, 19 d. – 13.10 val.

Kamštis – Jam - Stefanie Brockhaus – 2002 - 7' Aukščiausia meilė - A Love Supreme - Nilesh Patel – 2001 - 10' Mylėk arba atstok - Love Me Or Leave Me Alone - Duane Hopkins – 2003 - 15' Tyla gera byla - Silence is Golden - Chris Shepherd – 2006 - 14' Pasaka apie pamirštus daiktus - A Fairytale Of Forgotten Things - Toby Meakins – 2004 - 4' 101 Vaikinas - Guy 101 - Ian W Gouldstone – 2004 - 8' Bamba - Belly Button - David Hewitt – 2004 - 10' Pienas – Milk - Peter Mackie Burns – 2004 - 10' Butelis – Spin - Cath Le Couteur – 2002 - 10' Ėliem – Evol - Chris Vincze – 2006 - 5' Į darbą - The Commuter - Martin Pickles – 2003 - 2'

Specialioji Britanijos programa – „Vyšninis lūpdažis“ / 106‘ 14 d. – 19 val., 15 d. – 22 val., 19 d. – 15 val.

Hartlio istorija - A Hartley Story - Nicky Lianos – 2005 - 2' Būti blogam - Being Bad - Laurence Coriat – 2003 - 10' Prasilaužimas - Breaking Out - Marianela Maldonaldo – 2003 - 13' Rūpestis – Care - Corinna Faith – 2006 - 19' Viršutinis aukštas – Highrise - Gabrielle Russell – 2002 - 4' Viešbutis „Begalybė“ - Hotel Infinity - Amanda Boyle – 2004 - 10' Kaip veisiasi undinės - How Mermaids Breed - Joan Ashworth – 2002 - 10' Laukinis – Savage - Hannah Gal – 2006 - 18' Miegoti su žuvimis - Sleep With the Fishes - Belle Mellor – 2005 - 5' Kitas vyras - The Other Man - Dictynna R Hood – 2006 - 15'

Portugalijos trumpieji filmai / 15 d. – 12.50, 16 d. – 22 val.

A serpente - Sandro Aguilar – 2005 - 15' Kinė, kinė - China china - Joco Pedro Rodrigues, Joco Rui Guerra da Mata – 2007 - 19' Kaulinis - Ossudo - Julio Alves – 2005 - 12' Europa2007 - Europa2007 - Pedro Caldas – 2007 - 19'

Prancūzijos trumpieji filmai / 14 d. - 1.10, 18 d. – 19 val., 20 d. – 15 val.

Aminas - Amin - David Dusa – 2006 - 9' Pertrauka - Intermission - Yann Gonzalez – 2007 - 15' Litras pieno - Le litre du lait - Luc Moullet – 2006 - 14' Pasivaikščiojimas - Walking Man - Jun’ichiro ISHII – 2007 - 9' Gyvenimo dvelksmas - Souffle de vie - Yermia Jerome – 2007 - 5' Gitaros pamoka - The Guitar Lesson - Martin Rit – 2006 - 18' Viena istorija tarp begalės kitų - Une histoire parmi tant d´autres - Fabrice Delaure – 2006 - 15' - A little musical day - Julien Roby – 2006 - 13'

 


Festivalio įvikio aprašymas aplankytas kartų: 44
1998-2018 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt