Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
Lankytojų reitingas:(balsavo:)
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Plačiau apie festivalį
Visi festivaliai
Rašyti komentarą

„3, 2, 1“ (70 min.)

Nuotaikinga festivalio atidarymo programa, skirta laisvai mąstančiam žiūrovui.  Joje smagūs, neilgi Vakarų Europos kino kūrėjų darbai, Kirgizijos humoras ir net absurdo komedija iš Ispanijos.

„Judesio iliuzija“ (70 min.)

Vakarų bei Rytų Europos animatorių darbai –ir ,,senąją animaciją’’ primenantys, ir linksma dainuojančio triušio istorija, ir net „lėlinė animacija“, priversianti rimčiau pažvelgti į save.

„Nespalvoti šortai“ (94 min.)

Nespalvoti „šortai“ iš Turkijos, Rumunijos, Ukrainos, Vokietijos, Estijos. Juodai baltas kinas kvies matyti „atvirkščiai“ – ryškias ir dažnai neįprastas gyvenimo spalvas.

„Iki 15 min I“ (76 min.)

Tai dinamiška bei nuotaikinga programa, kurioje ,,šortai“ trunka iki 15 minučių. Programoje – Argentina, suaugusių žaidimai vaikų akimis, lietuviška diangnozė ir net linksmai grėsmingas įspėjimas rūkoriams.

„Iki 15 min II“ (80 min.)

Antroji ,,šortų“ iki 15 minučių programa, kurioje –  pakili nuotaika, dar didesnė dinamika. Programa moko nepasitikėti ,,geromis mergaitėmis“, suprasti ,,Mažojo Princo“ prologą, suabejoti savo vaikino seksualine orientacija ir net pagauti lietuvišką laimikį.

„Shizza“

Į rėmus netilpę ,,šortai“, reikalausiantys atidaus ir atviro naujovėms žiūrovo. Itin  subtilūs ar eksperimentiniai filmai iš Rusijos, Prancūzijos, Vokietijos, Austrijos, Italijos, Švedijos ir JAV. Programoje išvysite ir Japoniją ir Laukinius Vakarus primenančius motyvus.

„Beatrandant pasaulį I“ (107 min.)

Dokumentinių ,,šortų“ programa, kuri pasižymi įdomia geografija – į realybę kvies pažvelgti filmai iš Turkijos, Australijos, Rusijos, Lenkijos, iš kontraversiškos Baltarusijos ir net – lietuviškas žvilgsnis iš Bulgarijos. 

„Beatrandant pasaulį II“ (108 min.)

Antroji dokumentikos dalis. Filmai iš Prancūzijos, Lenkijos, Serbijos, Rusijos. Programa labai kontrastinga – nuo vaikiškų pasvarstymų iki kraupios Beslano tragedijos.

„Jausmų ryšulys“ (122 min.)

Pavasario, kaip šiltų jausmų proveržio meto, pasitikimui skirta programa, kurioje – meilė ir kiti žmogiški jausmai bei vertybės. Liūdnoka auksinių vestuvių šventė ir įsimylėjusio ,,daktaro Ai Skauda’’ prototipas iš Rusijos.

„3 žingsniai nuo Europos“ (108 min.)

Čia nebus filmų iš Vakarų Europos. Kviečiame nutolti nuo ES erdvės ir pamatyti Ukrainos, Rusijos, Kanados, JAV, Palestinos, Maroko kinematografininkų darbus. Tai puiki proga išvysti kiek kitoniškas spalvas ir formas.

„Aplink Europą per 72 minutes“ (99 min.)

72 minučių kelionė per Europą. Jos metu išvysite Skandinavijos, Vakarų bei Rytų Europos kino mokyklų trumpametražius darbus.  Karinis konfliktas, miego paslaptys, sukapotas sutuoktinis... Programos priedas – perspektyvių „Skalvijos kino akademijos“ studentų darbai.

„Europietiškas peizažas“ (109 min.)

Radikaliai skirtingų Europos kinematografininkų darbai ir tikra kino mišrainė iš pilkų ir labai pavasariškų spalvų: ar galima Kalėdas švęsti vienam, ar joms tinka gurmaniški valgiai iš žmogienos? O pabaigai – pasaulis ,,apsipūtusių“ senukų akimis.


Festivalio įvikio aprašymas aplankytas kartų: 61
1998-2019 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt