Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
Lankytojų reitingas:(balsavo:)
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Plačiau apie festivalį
Visi festivaliai
Rašyti komentarą

7-asis Tarptautinis animacinių filmų festivalis „Tindirindis 2009“ vyks:

Vilniuje:  spalio 19 - 25 d.

Šiauliuose: lapkričio 5 - 8 ir 12 - 15 d.

Panevėžyje: spalio 30 - lapkričio 8 d.

Klaipėdoje: lapkričio 17 - 19 ir 21 - 22 d.

 

Festivalio programa kino centre "Skalvija":

Programa „Gyvenimiškos istorijos“ (1.15)

19 d. – 11 val.

Programa „Animaciniai muzikiniai klipai“ (57 min.)

19 d. – 13 val.

Programa „Linksmai apie rimtus dalykus“ (1.32)

19 d. – 15 val., 20 d. – 21 val., 22 d. – 17 val.

Programa „Format“ (1.32)

19 d. – 17 val.

Programa „Pasirodymai“ (1.39)

19 d. – 19 val., 23 d. – 15 val.

Programa „Muzika ir šokis“ (1.29)

19 d. – 21 val.

Programa „Vaikai ir gyvūnai“ (1.13)

20 d. – 11 val.

Programa „Mažieji mūsų draugai“ (1.14)

20 d. – 13 val.

Programa „Figūra Z“ (1.36)

20 d. – 15 val.

Programa „Jausmai“ (1.38)

20 d. – 17 val., 22 d. – 15 val.

Vokiečių animacijos retrospektyva „Jautriai ir su meile“ (1.38)

20 d. – 19 val.

„Kelionė į tolimą žemę“ (Rež. Sassan Pesyan)

21 d. – 11 val.

Programa „Pasakų pasaulis“ (1.26)

21 d. – 13 val., 25 d. – 11 val.

Programa „Animaciniai filmai televizijai“ (1.12)

21 d. - 15 val.

Vokiečių animacijos retrospektyva „Garsūs ir pripažinti“  (1.47)

21 d. - 19 val.

Programa „Filmai suaugusiems“ (1.06)

21 d. – 21 val.

Programa „Kitoks pasaulis“  (1.10)

22 d. – 11 val.

Programa „Sapnai ir svajonės“ (1.34)

22 d. – 13 val.

„Imigrantai arba saldus gyvenimas L. A.“ (Rež. Gabor Csupo, 1.18)

22 d. – 19 val.

16 ST / Programa „Detektyvai ir kitos istorijos“ (1.25)

23 d. – 11 val.

15 ST / Programa „Gamta ir dvasinė ekologija“ (1.31)

23 d. – 13 val.

05 TK / Programa „Pasirodymai“ (1.39)

23 d. – 15 val.

01 LT / Lietuviška programa (1.50)

23 d. – 17 val.

34 R / Vokiečių animacijos retrospektyva „Trumpai drūtai ir su skoniu“ (1.21)

23 d. – 19 val.

04 TK / Programa „Pasaulio siurealizmas“ (1.48)

23 d. – 21 val.

22 PK „Pasaka apie šaulį Fedotą, narsųjį šaunuolį“ (Rež. Liudmila Steblianko, 1.10)

24 d. – 11 val.

19 PK „Alisos gimtadienis“ (Rež. Sergei Seryogin, 1.20)

24 d. – 13 val.

12 D / Programa „Dvasios ir būtybės“ (1.28)

24 d. – 15 val.

31 R / Andreas Hykade retrospektyva (42 min.)

24 d. – 19 val.

06 TK / Programa „Svajonės, sapnai ir baimės“ (1.40)

24 d. – 21 val.

07 V / Programa „Pasakų pasaulis“ (1.26)

25 d. – 11 val.

09 V / Programa „Išmintis ir gudrumas“ (1.06)

25 d. – 13 val.

25 P / Programa „Aplink pasaulį“ (1.28)

25 d. – 15 val.

26 P / Programa „Legendos ir istorijos“ (1.20)

25 d. – 17 val.

 

Filmai, kurie bus rodomi "Tindirindžio 2009" konkursinėje programoje:

01 LT / LIETUVIŠKA PROGRAMA

  1. Vaikystės dienoraštis / Diary of Childhood (Rež. / Dir. Antanas Skučas)
  2. Visada šalia / Always Together (Rež. / Dir. Justina Švambarytė)
  3. Grožio paslaptis / The Secret of Beauty (Rež. / Dir. Ieva Bunokaitė)
  4. Šou / Show (Rež. / Dir. Nijolė Valadkevičiūtė)
  5. Šypsenų fabrikas / Happy Face Industries (Rež. / Dir. Gediminas Tarasevičius)
  6. Liusė / Luce (Rež. / Dir. Rasa Joni)
  7. Judanti istorija / Motion Story (Rež. / Dir. Alius Kveinys)
  8. Apie vasarą / About Summer (Rež. / Dir. Milana Shliahtich)
  9. Alus alus alus / Beer Beer Beer (Rež. / Dir. Meinardas Valkevičius)
  10. Gedimino sapnas / Gedimina‘s Dream (Rež. / Dir. Edgaras Perednis)
  11. Blot (3 epizodai) (Rež. / Dir. Mindaugas Šiškus, Artūras Sauleika)
  12. Prezidentas / President (Rež. / Dir. Nijolė Valadkevičiūtė)
  13. Geležinė širdis / Iron Heart (Rež. / Dir. Giedrė Uldukytė)
  14. Sapnų skylė / Dream Hole (Rež. / Dir. Mindaugas Šapoka)
  15. Šulinyje / In The Well (Rež. / Dir. Monika Žeknytė)
  16. Didelis ir mažas / Big Small In The Box (Rež. / Dir. Karolina Ananeva)
  17. Kareiviškas gyvenimas / Soldier‘s Life (Rež. / Dir. Meinardas Valkevičius)
  18. Liepsnos virš šaltojo kalno / Flames Beyond Cold Mountain (Rež. / Dir. Monika Žeknytė)
  19. Ką pasėjai, tą ir pjauk / Reap What You Sew (Rež. / Dir. Jūratė Gecaitė, Alex Collier)
  20. Grikiai / Buckwheat (Rež. / Dir. Meinardas Valkevičius)
  21. Metai / Years (Rež. / Dir. Monika Žeknytė)
  22. Pilka visuomenė / Grey Society (Rež. / Dir. Emilijus Jocas)
  23. Zaire / In Zaire (Rež. / Dir. Sigita Kučikaitė)
  24. Evoliucija. Nebylusis pasaulis / Evolution. The Mute World (Rež. / Dir. Reda Bartkutė)

02 TK / TRUMPŲ FILMŲ PROGRAMA "JAUSMAI"

  1. Julija / Yulia (Rež. / Dir. Antoine Arditti)
  2. Sutrikimas / Malfunction (Rež. / Dir. Ayce Kartal)
  3. Vyras ir moteris / The Man And The Woman (Rež. / Dir. Maria Mouat)
  4. Lili / Lili (Rež. / Dir. Riho Unt)
  5. Sena istorija apie gyvenimą, meilę ir kitus stebuklus / Ancient Story About Life, Love And Other Miracles (Rež. / Dir. Irina Kodiukova)
  6. Virtuvės matmenys / Kitchen Dimensions (Rež. / Dir. Priit Tender)
  7. Po mėlynu dangum / Under Blue Skies (Rež. / Dir. Arnaud Demuynck, Cecilia Marreiros Marum)
  8. Taip arti / So Close (Rež. / Dir. Remi Durin)

03 TK / TRUMPŲ FILMŲ PROGRAMA "LINKSMAI APIE RIMTUS DALYKUS"

  1. Hormonų šuo / Horn Dog (Rež. / Dir. Bill Plympton)
  2. Konkurentai / The Qonquerors (Rež. / Dir. Miroslav Mirchev)
  3. Skruzdėliukė / Little Ant (Rež. / Dir. Tatyana Musalyamova)
  4. Šiukšlyno angelai / Garbage Angels (Rež. / Dir. Pierre M. Trudeau)
  5. Baltarusų patarlės / Belorus Proverbs (Rež. / Dir. Mikhail Tumelya)
  6. Angelas sargas / The Guardian Angel (Rež. / Dir. Liviusz Gyulai)
  7. Paklausykite manęs / Listen to Me (Rež. / Dir. Elena Rogova)
  8. Kaina 2,70 forintų / Price 2,70 Fts (Rež. / Dir. Roland Ballai Toth)
  9. Karališkasis košmaras / The Royal Nightmare (Rež. / Dir. Alex Budovsky)
  10. Paskutinė Geraldo diena / Gerald's Last Day (Rež. / Dir. Justin and Shel Rasch)
  11. Kaip animatoriai išgyvena krizę / The Animator‘s Way Of Surviving Crisis (Rež. / Dir. Markus Wende)
  12. Kelias namo / Way Home (Rež. / Dir. Erick Oh)
  13. Kalėdų Senelis: fašizmo metai / Santa: The Fascist Years (Rež. / Dir. Bill Plympton)
  14. Tyla / Silence (Rež. / Dir. Borivoj Dovnikovic)
  15. KJFG Nr.5 / KJFG No.5 (Rež. / Dir. Alexei Alekseev)

04 TK / TRUMPŲ FILMŲ PROGRAMA "PASAULIO SIURREALIZMAS"

  1. Kino iliuzija / The Phantom of The Cinema (Rež. / Dir. Erik van Schaaik)
  2. Asomnia / Asomnia (Rež. / Dir. Yann Bertrand, Damien Serban)
  3. Keturi / Four (Rež. / Dir. Edouard Salier)
  4. Vienatvė / Solitude (Rež. / Dir. Mehrdad Sheikhan)
  5. Berbaoc / Berbaoc (Rež. / Dir. Vuk Jevremovic, Xabier Erkizia)
  6. Panoptikumas / Panopticum (Rež. / Dir. Gabor Ulrich)
  7. Najadė / Naiade (Rež. / Dir. Nadia Micault, Lorenzo Nanni)
  8. Taika Žemėje / Peace on Earth (Rež. / Dir. Christophe Gerard)
  9. Natiurmortas / Still Life (Rež. / Dir. Eva Korda)
  10. Paroda / Display (Rež. / Dir. Lucette Braune)
  11. Ten / Dešimt (Rež. / Dir. Fabrice Le Nezet, Francois Roisin, Jules Janaud)
  12. Namuose geriausia / No Place Like Home (Rež. / Dir. Rosto)

05 TK / TRUMPŲ FILMŲ PROGRAMA "PASIRODYMAI"

  1. Varjetė / Variety (Rež. / Dir. Roelof van den Bergh)
  2. Kabaretas Kadne / Cabaret Kadne (Rež. / Dir. Marc Riba, Anna Solanas)
  3. Retušai / Retouches (Rež. / Dir. Georges Schwizgebel)
  4. Tarantela / Tarantella (Rež. / Dir. Alexei Karayev)
  5. Sparnai ir irklai / Wings And Oars (Rež. / Dir. Vladimir Leščiov)
  6. Cikorijų kava / Chicory 'n' Coffe (Rež. / Dir. Dusan Kastelic)
  7. Gyvenimo laivas / The Life Boat (Rež. / Dir. Neven Petričic)
  8. Gošos pasakos / Gosha‘s Tales (Rež. / Dir. Dmitryi Naumov)
  9. Sukiaulėjimas / The Werepig (Rež. / Dir. Sam)
  10. Fantasmagorija 2008 / Fantasmagorie 2008 (Rež. / Dir. Rastko Ciric)
  11. Kačių pianinas / The Cat Piano (Rež. / Dir. Eddie White, Ari Gibson)
  12. Džiazuojantys / Jazzed (Rež. / Dir. Anton Setola)

06 TK / TRUMPŲ FILMŲ PROGRAMA "SVAJONĖS, SAPNAI IR BAIMĖS"

  1. Raudonuodegė ir tariamai vieninga visuomenė / Red-End And The Seemingly Symbiotic Society (Rež. / Dir. Robin Noorda, Bethany de Forest)
  2. Češyro sapnas / Cheshire Dream (Rež. / Dir. Xseniya Ustyuzhaninova)
  3. Fard (Rež. / Dir. David Alapont, Luis Briceno)
  4. Fosilijos atmintis / Fossil Memory (Rež. / Dir. Anne Laure Totoro, Arnaud Demuynck)
  5. Tapti kietuoliu / To Become Firm (Rež. / Dir. Stepan Koval)
  6. Gyvenimas be Gabrielės Ferri / Life Without Gabriella Ferri (Rež. / Dir. Priit Parn & Olga Parn)

07 V / FILMAI VAIKAMS "PASAKŲ PASAULIS"

  1. Maša ir lokys (2 serijos: Kaip jie susitiko (Rež. Denis Chervyatsov); Viens, du, trys – įsižiebk, eglute (Rež. Oleg Uzhinov)) / Masha And The Bear (2 Series: How They Met (Dir. Denis Chervyatsov); One, Two, Three – Light The New Year Tree (Dir. Oleg Uzhinov))
  2. Apie Vasilijų Palaimitąjį / About St. Basil (Rež. / Dir. Natalya Berezovaya)
  3. Mažasis Mukas ir Kaspijos jūros piratai / Little Muk And The Pirates of The Caspian Sea (Rež. / Dir. Alexander Gorlenko)
  4. Glinka (Rež. / Dir. Stepan Koval)
  5. Kaip zuikis į nieką nepasivertė / How A Hare Transformed Into Nothing (Rež. / Dir. Catherine Bim)
  6. Kaip susitaikė Saulė ir Mėnulis / How The Sun And Moon Made Peace (Rež. / Dir. Sergey Olifirenko)

08 V / FILMAI VAIKAMS "MAŽIEJI MŪSŲ DRAUGAI"

  1. Išdidi pelė / Proud Mouse (Rež. / Dir. Natalia Berezovaya)
  2. Nuotykis prie tvenkinio / By The Pond (Rež. / Dir. Wieslaw Zieba)
  3. Iškalbinga pelė / The Mouse With a Mouth (Rež. / Dir. Andrea Kiss)
  4. Marijos sudaužytas paveikslas / Miriam's Broken Picture (Rež. / Dir. Priit Tender)
  5. Bėk, triuši, bėk / Go, Rabbit, Go (Rež. / Dir. Norbert Rasinski)
  6. Kai obuoliai rieda / When Apples Roll (Rež. / Dir. Reinis Kalnaellis)

09 V / FILMAI VAIKAMS "IŠMINTIS IR GUDRUMAS"

  1. Apie kalvį Stepaną / About Stepan The Blacksmith (Rež. / Dir. Natalya Chernyshova)
  2. Raudoni pumpurai / The Red Buds (Rež. / Dir. Leung Man Ki)
  3. Šuo vardu Rozka / The Dog Named Rozka (Rež. / Dir. Andrey Sokolov)
  4. Raguotas Chanas / The Horned Khan (Rež. / Dir. Sergei Gordeyev)
  5. Taškis ir Kleksas sniego audroje / Spot and Splodge in Snowstorm (Rež. / Dir. Lotta Geffenblad, Uzi Geffenblad)
  6. Kareivio giesmė / Soldier‘s Song (Rež. / Dir. Elena Chernova)

10 E / EKSPERIMENTINIAI FILMAI "FORMA T"

  1. Iki šiol / Up to the Date (Rež. / Dir. Nijolė Valadkevičiūtė)
  2. Konstrukcija 76 / Construction 76 (Rež. / Dir. Lia)
  3. Kur rasti lobį / Where To Find The Wealth (Rež. / Dir. Ching-Yu Yang)
  4. Evolverevolve 01 / Evolverevolve 01 (Rež. / Dir. Barbara Doser)
  5. Skystas būvis / Liqst_Liquid State (Rež. / Dir. Anabela Costa)
  6. Rinkos lūkesčiai / Market Sentiments (Rež. / Dir. Barbara Musil)
  7. Mano asmenybė manęs nekenčia / My Personality Hates Me (Rež. / Dir. Didi Bruckmayr, Michael Strohmann)
  8. O 68 (Rež. / Dir. Lia)
  9. Stroboskopinis triukšmas / Stroboscopic Noise (Rež. / Dir. Manuel Knapp)
  10. Studija Nr. 40 / Study #40 (Rež. / Dir. Lia)
  11. Sukryžiuoti ietis / Tilt (Rež. / Dir. Billy Roisz)
  12. Tulpė / Tulipa (Rež. / Dir. Karq Goldt)
  13. Kur tavo protas / Where's Your Head At (Rež. / Dir. Max Hattler)

11 E / EKSPERIMENTINIAI FILMAI "FIGŪRA Z"

  1. =X (Rež. / Dir. Eila Hutri)
  2. Hipnozė / Hypnosis (Rež. / Dir. Daniel Sinaisky)
  3. Nežinia arba dešimt banalybių / Dangling Or Ten Trivialities (Rež. / Dir. Gabor Ulrich)
  4. Seka / Sequence (Rež. / Dir. Robert Sowa)
  5. Dozurba / Dozurba (Rež. / Dir. Natalia Ryss)
  6. Aanaatt (Rež. / Dir. Max Hattler)
  7. Kalba / Speech (Rež. / Dir. Michaela Schwentner)
  8. Atsikratyti baldų / Dropping Furniture (Rež. / Dir. Harald Hund, Paul Horn)
  9. Miestas / The City (Rež. / Dir. Martin Chab)
  10. Iki / So Long (Rež. / Dir. Andres Tenusaar)
  11. Jūreivio ištikimybė / Sea Dog's Devotion (Rež. / Dir. Anna Kalus)
  12. Hanasaari A (Rež. / Dir. Hannes Vartiainen, Pekka Veikkolainen)

12 D / DEBIUTINIAI FILMAI "DVASIOS IR BŪTYBĖS"

  1. Vaikystės medis / The Tree Of Childhood (Rež. / Dir. Natalia Mirzoyan)
  2. Žydra siela / The Azure Soul (Rež. / Dir. Julia Gromskaya)
  3. Žingsnis gali būti pasaulis / A Step Could Be A Word (Rež. / Dir. Daniel Lima)
  4. Mažųjų gyvenimas / Small Being's Life (Rež. / Dir. Igor Malamud)
  5. Dangaus tapytojas / The Painter Of Skies (Rež. / Dir. Jorge Morais Valle)
  6. Maža žuvelė / The Tiny Fish (Rež. / Dir. Sergei Ryabov)
  7. Kažkas svarbaus / Something Important (Rež. / Dir. Joao Fazenda)
  8. Žaislinis angelas / Toy Angel (Rež. / Dir. Zalina Bideeva)

13 D / DEBIUTINIAI FILMAI "KITOKS PASAULIS"

  1. Raudonoji raitelė / Red Rider (Rež. / Dir. Martins Paulins)
  2. Dėde / Uncle (Rež. / Dir. Maciej Sznabel)
  3. Pinigai / Money (Rež. / Dir. Anastasia Zhouravleva)
  4. Sužalotas / Whiplashed (Rež. / Dir. Arnoud Rijken)
  5. Plepus pelėnas / The Mouse With A Mouth (Rež. / Dir. Andrea Kiss)
  6. Witchidk (Rež. / Dir. Mauro Frau)
  7. Katabasis: kelias per Mišikbatlabaną / Katabasis: The Way Through Mishicbatllaban (Rež. / Dir. Alexander Nemenkov)
  8. Mama (Rež. / Dir. Geza M. Toth)
  9. Edipas / Oedipus (Rež. / Dir. Capucine)

14 ST / STUDENTŲ FILMAI "SAPNAI IR SVAJONĖS"

  1. Mano laiminga pabaiga / My Happy End (Rež. / Dir. Milen Vitanov)
  2. Traukinių bombardavimas / Trainbombing (Rež. / Dir. Bodie Jahn Mulliner, Sylvester Rishoj)
  3. T.O.M. (Rež. / Dir. Tom Brown, Daniel Gray)
  4. Caballos De Tiza (Rež. / Dir. Daniel Canovas)
  5. Samsa – Hommage An Fransz Kafka (Rež. / Dir. René Lange)
  6. Paskutinis siūlas / The Last Thread (Rež. / Dir. Liz Skaggs)
  7. Šalčio antplūdis / The Cold Rush (Rež. / Dir. Remi Certhoux, Simon Corbaux, Mikael Lynen, Tristan Urbin)
  8. Katrina / Katrine (Rež. / Dir. Malik T.  S. Bruun)
  9. Belaukiant / Waiting (Rež. / Dir. Vera Myakisheva)
  10. Užrašų knygelė / Notebook (Rež. / Dir. Evelien Lohbeck)
  11. Likęs pasaulis / The Rest Of The World (Rež. / Dir. Agata Gorzadek)
  12. Tir Nan Og – amžinoji meilė / Tir Nan Og – Amour Toujours (Rež. / Dir. Fursy Teyssier)
  13. Silfidė / The Sylpphid (Rež. / Dir. Dorte Bengtson)
  14. Camera Obscura (Rež. / Dir. Matthieu Buchalski, Jean-Michel Drechsler, Thierry Onillon)
  15. Magas Maximus / Magus Maximus (Rež. / Dir. Emanuel Strixner)

15 ST / STUDENTŲ FILMAI "GAMTA IR DVASINĖ EKOLOGIJA"

  1. Urs (Rež. / Dir. Moritz Mayerhofer)
  2. Vabzdys / In Sect (Rež. / Dir. Borbas Robert)
  3. Une Toile (Rež. / Dir. Ophelie Tailler)
  4. Gamtininkas / Il Naturalista (Rež. / Dir. Giulia Barbera, Gianluco Lo Presti, Federico Parodi, Michele Tozzi)
  5. Žuvienė / Fish Soup (Rež. / Dir. Alexej Tchernyi, Ulu Braun)
  6. Laisvu laiku / On Time Off (Rež. / Dir. Bill Porter)
  7. Įlanka / Bay (Rež. / Dir. Adela Kaczmarek)
  8. Babau (Rež. / Dir. Valerio Terranova)
  9. Pagal paukščius / According To Birds (Rež. / Dir. Linde Faas)
  10. Pig Me (Rež. / Dir. Metter Tange)
  11. Mastelyje / In Scale (Rež. / Dir. Marina Moshkova)
  12. Didžiosios lenktynės / The Great Race (Rež. / Dir. Geoff King)
  13. Hullamok (Rež. / Dir. Ruska Laszlo)
  14. Kiuri / Kuri (Rež. / Dir. Alice Bohl, Melanie Prunier)
  15. Pelės uodega / La Queue De La Souris (Rež. / Dir. Benjamin Renner)

16 ST / STUDENTŲ FILMAI "DETEKTYVAI IR KITOS ISTORIJOS" 

  1. Išlošti pokerį / Draw Poker (Rež. / Dir. Emil Sellstrom, Svend Bonde, Stephan Suesmann, Lise Vestergaard)
  2. Nematoma vieta / Blind Spot (Rež. / Dir. Johann Bessiere)
  3. U Siroccu (Rež. / Dir. Marta Palazzo, Jacopo Lanza, Daniele Scali)
  4. Harmoningi santykiai / Creating Harmonious Relationships (Rež. / Dir. Lau Yiu Ming)
  5. Erszebet (Rež. / Dir. Robbe Vervaeke)
  6. Aklas pasimatymas / Blind Date (Rež. / Dir. Ben Verschooris)
  7. Franko montažas / Frank's Editing (Rež. / Dir. Anthony Guebels)
  8. Ieškomas / Wanted (Rež. / Dir. Damien Jones)
  9. Starokar (Rež. / Dir. Thomas Kaufmann)
  10. Milovano cirkas / Milovan Circus (Rež. / Dir. Gerlando Infuso)
  11. Spąstai / The Trap (Rež. / Dir. Joni Mannisto, Janne Kukkonen, JP Saari, Mikko Korhonen)
  12. Alfa projektas / Project Alpha (Rež. / Dir. Christian Munk Sorensen, Matthias Bjarnasson, Nicolai Slothus)
  13. Pertrauka / Time Out (Rež. / Dir. Sarah Menheere)
  14. Mulkis ir Slunkis / Chump And Clump (Rež. / Dir. Stephan Sacher, Michael Herm)
  15. Aštuonkojai / Oktapodi (Rež. / Dir. Julien Bocabeille, François-Xavier Chanioux, Olivier Delabarre, Thierry Marchand, Quentin Marmier, and Emud Mokhberi)

17 ST / STUDENTŲ FILMAI "MUZIKA IR ŠOKIS"

  1. Simfonija / Symphony (Rež. / Dir. Erick Oh)
  2. Kava / Le Cafe (Rež. / Dir. Stephanie Marguerite, Emilie Tarascou)
  3. O saule mano / O Sole Mio (Rež. / Dir. Olia Poliyektova, Tania Poliyektova)
  4. Lea (Rež. / Dir. Jack Vandenbroele)
  5. Muzikos terapija / Musicotherapie (Rež. / Dir. Amael Isnard, Manuel Javelle, Clement Picon)
  6. Kita / Another (Rež. / Dir. Anna Shepilova)
  7. Moltonel (Rež. / Dir. Nora Juncker)
  8. Be namų / Homeless (Rež. / Dir. Demjen Gabriella)
  9. Triksteris / Trickster (Rež. / Dir. Alexander Pohl)
  10. Fokusas / Hocus-Pocus (Rež. / Dir. Anna Samoylovich)
  11. Niekučiai / Bric a Brac (Rež. / Dir. Emeline Degand)
  12. Bis Repetita (Rež. / Dir. Guillaume Bourrachot)
  13. Niekada nevairuok automobilio miręs / Never Drive A Car When You'r Dead (Rež. / Dir. Gregor Dashuber)
  14. Banginių rojus / Whale Paradise (Rež. / Dir. Bakos Barbara)
  15. Leitmotyvas / Leitmotif (Rež. / Dir. Jeanette Norgaard)

18 MV / ANIMACINIAI MUZIKINIAI KLIPAI 

  1. Apie šamą / A Catfish Tale (Rež. / Dir. Yulia Ruditskaya)
  2. Dienos ir dienos / Days And Days (Rež. / Dir. Karoly Kormendi)
  3. Pralinksmėk, šok / Cheer Up, Dance (Rež. / Dir. Artur Kubiczek)
  4. Be namų / Homeless (Rež. / Dir. Demjen Gabriella)
  5. Sveika, antena / Hello Antena (Rež. / Dir. Veronika Smartseva, Anna Samoylovich)
  6. Trys angelai / Three Angels (Rež. / Dir. Yulia Ruditskaya)
  7. Jupiter One – Liepsnojanti strėlė / Jupiter One – Flaming Arrow (Rež. / Dir. Robertas Nevecka)
  8. Toks pat / Just Like (Rež. / Dir. Andras Szabo)
  9. Judanti istorija / Motion Story (Rež. / Dir. Alius Kveinys)
  10. Muzikos terapija / Musicotherapie (Rež. / Dir. Amael Isnard, Manuel Javelle, Clement Picon)
  11. Simfonija / Symphony (Rež. / Dir. Erick Oh)
  12. Alus alus alus / Beer Beer Beer (Rež. / Dir. Meinardas Valkevičius)
  13. Apie vasarą / About Summer (Rež. / Dir. Milana Shliahtich)
  14. Gražuolėlis Floidas / Pretty Boy Floyd (Rež. / Dir. Olivier Chabalier)
  15. Nesijaudink / Take It Easy (Rež. / Dir. Cesar Diaz)
  16. Vidurnakčio svečiai / The Midnight Guests (Rež. / Dir. Yulia Ruditskaya)

19 PK / PILNAMETRAŽIS FILMAS "Alisos gimtadienis" / "Alice's Birthday" (Rež. / Dir. Sergey Sereogin)

20 PK / PILNAMETRAŽIS FILMAS "Imigrantai arba saldus gyvenimas L. A." / "Immigrants – L. A. Dolce Vita" (Rež. / Dir. Gabor Csupo)

21 PK / PILNAMETRAŽIS FILMAS "Kelionė į tolimą žemę" / "Journey To Distant Land" (Rež. / Dir. Sassan Pesyan)

22 PK / PILNAMETRAŽIS FILMAS "Pasaka apie kareivėlį Fedotą, narsųjį šaunuolį" / "The Tale Of Soldier Fedot, The Daring Fellow" (Rež. / Dir. Ludmila Steblayanko)

23 TV / ANIMACINIAI FILMAI TELEVIZIJAI

  1. Mažasis karalius / The Wee King (Rež. / Dir. Lajos Nagy)
  2. Rudžio žodynas / Rudi's Lexicon (Rež. / Dir. Nedeljko Dragic)
  3. Galvos gyventojai 2 dalis: kaimynystė / Head Dwellers Part 2: Neighbouring (Rež. / Dir. Eszter Szoboszlay)
  4. Išradėjai / Inventors (Rež. / Dir. Konstantin Golubkov)
  5. Aš noriu būti... teisėju / I Want To Be... Lawyer (Rež. / Dir. Ricardo Blanco)
  6. Avytės Holė ir Dolė / The Sheeps Holly And Dolly (Rež. / Dir. Marija Stepanova)
  7. Faktai / Facts (Rež. / Dir. Eugeny Golovin)
  8. Bėk, triuši, bėk / Go, Rabbit, Go (Rež. / Dir. Norbert Rasinski)

24 S / FILMAI SUAUGUSIEMS

  1. Jaukas / Bait (Rež. / Dir. Malakias)
  2. Gimimas / Birth (Rež. / Dir. Signe Baumane)
  3. Sukruvintos rankos / Bloody Hands (Rež. / Dir. Malakias)
  4. Celugras / Celugras (Rež. / Dir. Demjen Gabriella)
  5. Nematomas sodas / Garden Behind The Eyes (Rež. / Dir. Istvan Kalmar)
  6. Žavu žavu žavu / Cute Cute Cute (Rež. / Dir. Clemens Kogler)
  7. Priekiu / Head On (Studija / Production Company: MOME (Budapest), Moholy Nagy University of Art and Design)
  8. Speniai ir peniai / Teat Beat Of Sex (Rež. / Dir. Signe Baumane)
  9. Speniai ir peniai 2 / Teat Beat Of Sex 2 (Rež. / Dir. Signe Baumane)
  10. Gėlė žudikė / The Carnivorous Flower (Rež. / Dir. Maria Lorenzo)
  11. Katė iš namų / When The Cat's Away (Rež. / Dir. Xavier Coll)
  12. Peržiūra / Revision (Rež. / Dir. Goran Trbuljak)

Specialios animacinių filmų programos:

25 P / PANORAMA "APLINK PASAULĮ"

  1. Bėgimas / Run (Rež. / Dir. Nevio Marasovich)
  2. Amžinai žaliuojantis / Evergreen (Rež. / Dir. Ching-Yu Yang)
  3. Keliauk į Rojų už 3,20 EUR / Enter Paradise For 3,20 Euro (Rež. / Dir. Edith Stauber)
  4. Tolimas skambutis / A Long-Distance Call (Rež. / Dir. Joe Chang)
  5. Sukeistas vaikas / Changeling (Rež. / Dir. Leena Jaaskelainen)
  6. Portretas / The Portrait (Rež. / Dir. Irra Verbitsky)
  7. Negyvenama žemė / No Man's Land (Rež. / Dir. Ivan Kiss)
  8. Pasaka apie Petrą ir Febronę / The Tale Of Peter And Febronia (Rež. / Dir. Nadezhda Michailova)
  9. Krokodilas / Crocodile (Rež. / Dir. Kaspar Jancis)

26 P / PANORAMA "LEGENDOS IR ISTORIJOS"

  1. Juodasis strazdas / Blackbirdie (Rež. / Dir. Pal Toth)
  2. Šarkos gandai / The Magpie's Gossip (Rež. / Dir. Natalia Ryss)
  3. Luko tėtis – ne triušis / Luca's Dad Is Not A Rabbit (Rež. / Dir. Magnus Fredriksson)
  4. Laukai ir karys / The Wild Fields And The Warrior (Rež. / Dir. Nils Eckhardt)
  5. Kristupas Kolumbas / Cristobal Colon (Rež. / Dir. Dušan Gačic, Ljupče Dokic)

27 STP / STUDENTŲ FILMŲ PANORAMA "GYVENIMIŠKOS ISTORIJOS"

  1. iO (Rež. / Dir. James Swindells, Alexander Ward, Robert Nelson)

  2. Pabaiga / Fin (Rež. / Dir. Glaser Kats)

  3. Eso (Rež. / Dir. Traub Viktoria)

  4. Paskutinis dūmas / The Last Drag (Rež. / Dir. Segi Sole Pascual)

  5. Šokis su velniu / Dance With The Devil (Rež. / Dir. Viola Baier)

  6. Pastangos / Effort (Rež. / Dir. Ho Ka Ho)

  7. Geležinis bokštas / The Iron Tower (Rež. / Dir. Christoph Horch)

  8. Sugrįžimas / Return (Rež. / Dir. Anna Błaszczyk)

  9. Surask mane / Find Me (Rež. / Dir. Gavin Shepherdson)

  10. Mein Stampf (Rež. / Dir. Martine Grande)

  11. Kvadratinė meilė / Square Love (Rež. / Dir. Harmen van der Horst)

  12. Trisdešimt šešis aukštyn / Trente Sixieme Dessous (Rež. / Dir. Thomas Dumont)

  13. Darbas / Work (Rež. / Dir. Urban Breznik)

  14. Jobo knyga / Book Of Job (Rež. / Dir. Are Edvardsen, Gunnaf  Folleso, Oyvind Heggstad, Henrik Moss Mathisen)

  15. Kelionė dviračiu / The Bicycle Trip (Rež. / Dir. Sergio Toffetti)

28 STP / STUDENTŲ FILMŲ PANORAMA "VAIKAI IR GYVŪNAI"

  1. Taškas ir linija / Punkt Und Striche (Rež. / Dir. Jesus Perez)

  2. Kosmoso beždžionės / Space Monkeys (Rež. / Dir. Jan Rahbek)

  3. Gyventojas / Dweller (Rež. / Dir. Andrew Ralston, Owen Pygram)

  4. Namų laužytojas / Housebreaker (Rež. / Dir. Heta Jokinen, Paauli Laasonen, Sanni Lahtinen, Kaisa Lenkkeri)

  5. Kolekcija / The Collection (Rež. / Dir. Keren Albala)

  6. Ragana / Baba Yaga (Rež. / Dir. Maryna Shchipak)

  7. Dvyniai / Siblings (Rež. / Dir. Jan-Marcel Kühn, Matthias Scharfi)

  8. Kiemsargiai / Dvornjagi (Rež. / Dir. Svanhild Utne)

  9. Ponas F / Mr. F (Rež. / Dir. Szymon Lukasik)

  10. Esti Mese (Rež. / Dir. Horvath Molnar Panna)

  11. Sūpynės / Seesaw (Rež. / Dir. Solin Yusef Sabri, Georg Schneider, Fabian Winkelmann)

  12. Boulingo sapnas / Bowling Dream (Rež. / Dir. Chan Sin Lung)

  13. Juoko lavina / The Laughterfall (Rež. / Dir. Tatiana Moshkova)

  14. Telefakyras / The Telefakir (Rež. / Dir. Victor Balaguer)

  15. Žuvis / Fish (Rež. / Dir. Denis Constantinou)

29 VS / VAIKŲ SUKURTI FILMAI "GAIVAUS ORO GURKŠNIS"

  1. Pereiti mišką / Kak zveriniem meža iet (Latvija / Latvia)

  2. Vasaros stovykla „Klevas“ / Summer Camp „Maple“ (Lietuva / Lithuania)

  3. Žvirblelis / Little Sparrow (Latvija / Latvia)

  4. Tolių daina / Distance Song (Lietuva / Lithuania)

  5. Luiza ir Eliza / Luize and Elize (Latvija / Latvia)

  6. Kaip išvengti kontrolinio / How to Avoid an Auditorial (Lietuva / Lithuania)

  7. Avis / Sheep (Latvija / Latvia)

  8. Peliukų mokykla / The School of Little Mice (Lietuva / Lithuania)

  9. Paslaptinga pilis / Dark Castle (Latvija / Latvia)

  10. Greitas išsigelbėjimas / Fast Escape (Lietuva / Lithuania)

  11. Iliuzija / Illusion(Latvija / Latvia)

  12. Bitutės / Little Bees (Lietuva / Lithuania)

  13. Drakoniukas Bubertas / Little Dragon Bubert (Latvija / Latvia)

  14. H-berniukas / H-Boy (Lietuva / Lithuania)

  15. Virš žemės / Above The Ground (Latvija / Latvia)

  16. Kaip atsirado Dakaro ralis / How Was Founded The Rally Of Dakar (Lietuva / Lithuania)

  17. Transformacijos / The Transformations (Latvija / Latvia)

  18. Ateiviai / The Aliens (Lietuva / Lithuania)

  19. Vinjetė konkursui „Superpuika“ / The Application For Contest „Superpuika“ (Latvija / Latvia)

  20. Ak tie ymou... / Oh These Emo... (Lietuva / Lithuania)

  21. Žiema / Winter (Latvija / Latvia)

  22. Išraiškos / Expressions (Lietuva / Lithuania)

  23. Apgaulingas sprogimas su muilu / Misleading Soup‘s Explosion (Lietuva / Lithuania)

  24. Abarotai / Abarots (Lietuva / Lithuania)

  25. Atspalviai / Shadings (Lietuva / Lithuania)

  26. Be pavadinimo / Untitled (Lietuva / Lithuania)

  27. Dėmesio! / Look Sharp! (Lietuva / Lithuania)

  28. Didžioji nindzės paslaptis / The Great Ninja’s Secret (Lietuva / Lithuania)

  29. Gėlė / The Flower (Lietuva / Lithuania)

  30. Kaulas / Bone (Lietuva / Lithuania)

  31. Kova: gerietis ir blogiukas / Combat: The Good And The Bad (Lietuva / Lithuania)

  32. Krokodilo Jaronimo diena / The Day Of Crocodile Jaronimas (Lietuva / Lithuania)

  33. Gyvenimas su Pončiku / Life With Ponchik (Latvija / Latvia)

  34. Medžioklė prasideda / The Hunting Begins (Lietuva / Lithuania)

  35. Nakties pabaisos / Night‘s Monsters (Lietuva / Lithuania)

  36. Nikolo kauptuko nuotykiai: žalia / The Adventures Of Nikolas Kauptukas: Green (Lietuva / Lithuania)

  37. Paėmimas į dangų / The Translation (Lietuva / Lithuania)

  38. Raidės / The Letters (Lietuva / Lithuania)

  39. Raktas / The Key (Lietuva / Lithuania)

  40. Riedlentininkas / The Skateboarder (Lietuva / Lithuania)

  41. Sukasi... / It Turns... (Lietuva / Lithuania)

  42. Turi būti elektra / There Has Be An Electricity(Lietuva / Lithuania)

  43. Viskas buvo gerai... / Everything Was Fine... (Lietuva / Lithuania)

  44. Eliina (Latvija / Latvia)

  45. Žaislai / Toys (Lietuva / Lithuania)

  46. Pavasaris / Springtime (Latvija / Latvia)

  47. Altis (Latvija / Latvia)

  48. 1000 Nidos akimirkų / 1000 Moments From Nida (Lietuva / Lithuania)

30 VS / VAIKŲ SUKURTI FILMAI "TVIRTOVIŲ LEGENDOS IR ISTORIJOS"

  1. Geležinis vilkas: Vilniaus įkūrimo legenda / The Iron Wolf: The Foundation of Vilnius (Lietuva / Lithuania)
  2. Suomenlinos - jūrų tvirtovės - atsiradimas / The Birth of Sveaborg Sea Fortress (Suomija / Finland)
  3. Istorija apie drąsą ir ištvermę / A Story of Bravery And Endurance (Danija / Denmark)
  4. Ryga / Riga City (Latvija / Latvia)
  5. Meduolis / The Honey Biscuit (Švedija / Sweden)
  6. Senasis Tomas / Old Toomas (Estija / Estonia)
  7. Ana Rimer / Anne Rimer (Norvegija / Norway)
  8. LEGO su daina / LEGO With Song (Lietuva / Lithuania)
  9. Promenada / Promenade (Lietuva / Lithuania)
  10. Lekia / Flees (Lietuva / Lithuania)
  11. Hole (Lietuva / Lithuania)
  12. Trumpi filmukai / Animated Shorts (Lietuva / Lithuania

Festivalio įvikio aprašymas aplankytas kartų: 120
1998-2018 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt