Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
Lankytojų reitingas:(balsavo:)
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Plačiau apie festivalį
Visi festivaliai
Rašyti komentarą

Festivalio laikas: 2007 m. rugsėjo 6 d. 18 val.

Festivalio vieta: Kultūros centras „Garsas“

Festivalio tema „AŠ + MIESTAS = KINAS“

Filmų festivalis skirtas miesto gimtadieniui. Tai dovana Panevėžio miestui. Kino kūrėjai turės galimybę viešai prabilti ir interpretuoti miesto tema. Pažvelkime į savo miestą per kino kameros objektyvą. Tai gali būti filmai apie miestą, draugus, Jums artimus žmones, šeimos narius, apie tai, kas Jus supa, kuo Jūs gyvenate.

Festivalio tikslas – paskatinti gyventojų saviraišką per kino meną. Pakviesti senosios kartos kino mėgėjus aktyviai dalyvauti kino festivalyje ir paskatinti jaunimą kūrybiniams ieškojimams.

Festivalio dalyviai – visi norintys (profesija ir amžius neribojamas). Vienas autorius gali pateikti ne daugiau 3 filmų. Dalyvių skaičius neribojamas.

Festivalio programa atvira – filmai bus rodomi nemokamai plačiajai visuomenei.

Festivalio dalyvio sąlygos. Festivalio organizatoriams pateikti filmus DVD formatu, kurių trukmė ne ilgesnė kaip 5 minutės, ir užpildytą festivalio dalyvio anketą (ją rasite garsas.lt) iki 2007 m. rugpjūčio 20 d. Filmai turi būti techniškai tvarkingi, filmo pradžioje privalo būti filmo pavadinimas ir jo autoriaus vardas, pavardė. Skaitmeninės laikmenos festivalio dalyviams nebus grąžinamos.

Filmų vertinimas ir apdovanojimas. Filmus vertins kompetentinga vertinimo komisija ir festivalio žiūrovai. Visi festivalio dalyviai bus apdovanoti festivalio diplomais. Festivalio nugalėtojai bus apdovanoti piniginiais prizais: I vieta 1000 Lt II vieta 700 Lt III vieta 500 Lt žiūrovų nominacija 500 Lt specialus „Garso“ prizas 300 Lt

Kontaktiniai duomenys: tel. 8-45 46 88 31, 8-671 76660, vadyba@garsas.lt.


Festivalio įvikio aprašymas aplankytas kartų: 65
1998-2019 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt