Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
Lankytojų reitingas:(balsavo:)
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Plačiau apie festivalį
Visi festivaliai
Rašyti komentarą

Vaikai per dieną juokiasi 400 kartų, o suaugę – tik apie 60 kartų. Spalio mėnesį progų juoktis ir šypsotis padaugės ir suaugusiems - kino gurmanai galės linksmintis „Viasat“ kino komedijų festivalyje. Šis nuotaikingų filmų festivalis vyks spalio 14-23 dienomis ir žada rodyti įvairių žanrų, iš įvairių šalių surinktas naujas komedijas. 

„Viasat“ kino komedijų festivalis vyks jau antrus metus. Pagrindinis jo tikslas – rodyti kokybiškus nepriklausomų kino kūrėjų nuotaikingus filmus ir jais įpūsti optimizmo, nuvyti slogias rudeniškas nuotaikas ir suteikti papildomų progų šypsotis dažniau nei kartą per dieną.

Šiais metais festivalio programa sudaryta iš įvairių žanrų komedijų, sukurtų skirtingose šalyse, todėl festivalio žiūrovai galės pasitikrinti, kokios šalies humoras yra priimtiniausias. Galbūt tai bus realistiškas ir kasdienis, kartais net absurdiškas Rytų Europos humoras, o gal išradingi, vaizdingi, išraiškingi ir kvaili prancūziški juokeliai, galbūt buitiškas, garsus, akivaizdus amerikietiškas juokas, o gal subtili britiška savikritika? Festivalyje bus rodomi ir nuotaikingi trumpametražiniai filmai iš Europos šalių.  

Kino komedijas pristato Vilniaus tarptautinis kino festivalis „Kino pavasaris” ir didžiausia skaitmeninės palydovinės televizijos operatorė Baltijos regione „Viasat“.

Vilniaus tarptautinis kino festivalis “Kino pavasaris” yra didžiausias kino renginys Lietuvoje, rengiamas jau 15 metų. Kasmet “Kino pavasarį” aplanko apie 50 tūkst. žiūrovų, kino mėgėjams parodoma virš 100 geriausių to meto filmų iš Europos ir viso pasaulio.

„Viasat“ kino komedijų festivalis vyks spalio 14-21 dienomis Vilniuje, kino centre “Forum Cinemas Vingis”. Spalio 22 dieną komedijos persikels į Kauną, o spalio 23 dieną festivalio filmai pasieks Klaipėdą.

Festivalio filmai

"Pataikyk kulką į mane" / "Wild Target"

"Gastrolės" / "Tournee" / "On Tour"

"Mikmakai" / "Micmacs à tire-larigot" / "Micmacs"

"Širdžių daužytojas" / "L' arnacoeur" / "The Heartbreaker"

"Miestas saloje" / "City Island"

"Tamara Driu" / "Tamara Drewe"

"Misija: Londonas" / "Misiya London" / "Mission: London"

ir

"Trumpų komedijų retro" / "Short films retro"
Švedija, Prancūzija, Rusija ir kt. 100 min.

Žiūrekite: Vilniuje, Forum Cinemas Vingis: spalio 19 ir 21 d. 21.15 val.,

„Viasat” kino komedijų festivalio trumpametražių filmų programa sudaryta bendradarbiaujant su tarptautiniu mažųjų kino formų festivaliu „Tinklai”. Šioje programoje atrinkti nuotaikingiausi paskutinio dešimtmečio trumpo metražo filmukai iš viso pasaulio. Bus galima pamatyti tiek apdovanojimais apibertas trumpas komedijas, tiek tiesiog gera nuotaika spinduliuojantys kino „šortai”.

 


Festivalio įvikio aprašymas aplankytas kartų: 341
1998-2019 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt