Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
UNIVERSALUS KARYS - SUGRĮŽIMAS (1999) 89 min.
Universal Soldier: The Return
Veiksmo / nuotykių filmas
JAV
Kino platintojas: Cinemark

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

“Universalus karys: Sugrįžimas” – tai dinamiška veiksmo ir nuotykių juosta – garsiojo amerikietiško filmo, rinkusio milžiniškas sumas įvairių šalių kino teatruose “Universalus karys”, tęsinys. Veiksmas ir įtampa, specialieji efektai, Van Dammo triukai , truputis fantastikos ir romantikos– visa tai pamatysime anksčiau, nei didieji kino mylėtojai amerikiečiai.

Antrajame filme toliau tęsiama Luko istorija. Išties nežemiškų sugebėjimų karys išsigelbsti ir sėkmingai dirba techniniu ekspertu ir patarėju vyriausybinėje programoje, kurios tikslas kiek galima ištobulinti Universaliųjų karių parengimo programą. Tačiau viską apverčia aukštyn kojom S.E.T.H. – superkompiuterio, kontroliuojančio visų universaliųjų karių veiksmus, gedimas. S.E.T.H. “išprotėja” ir perima valdymą. Vienintelis, kuris galėtų susikauti su šia elitine, beveik tobulų karių komanda yra Van Dammo herojus – Lukas. Ar jam pasiseks šį kartą, pamatysite pažiūrėję dar vieną efektingą ir pavojingą Universalaus kario istoriją.

GIEDRE  2001-03-05 13:50:53 

Filmas labai geras. Taciau jame as matau logikos trukumu, palyginus su pirmuoju filmu " Universalus karys" . Pirmajame filme Lukas " Jean-Claude Van Damme" yra universalus karys. Ir tik paciam filmo gale jis sunkiai iveikia kita universalu kari. O stai siame filme Lukas jau paprastas zmogus. Visa filma jis bando sutramdyti super universalu kari. Taciau su juo zmoniskai taip ir nesusitinka visa filma. Galu gale kai pabaigoje jis galu gale susitinka, nugali daug lengviau ( budamas tik zmogumi) superuniversalu kari, nei ankstesniame filme ( budamas pats universaliu kariu) universalu kari. O stai paprastu universaliu kariu, kuris vaikesi visa filma, vos atsikrate. Resisieriai truputi persistenge kurdami atraja dali. Bet siaip manau filmas labai geras.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 4789
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt