Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
ROMANAS (1999) 93 min.
Romance
Erotinė drama S
Prancūzija
Kalba:  anglų ,  prancūzų
Kino platintojas: Amfiteatro filmai

Lankytojų reitingas:
Režisierė: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Žmonės sako ne viską.
Tiesiog ateik pažiūrėti, ko jie nepasako…

Ar geismas kankina?

Kartais, kai tu perdaug ištikimai geidi tik jo, jis nustoja mylėtis su tavim.

Kai tenkini geismą su kitu, jis grįžta - tavęs išdulkinti.

Tai paprasta, ir ne todėl, kad jam patinka tavo neištikimybė, bet dėl to, kad jis mano, jog bėgi nuo jo.

O ką tu jauti ir ko nori, bėgdama nuo jo, nuo geismo?

Apie tai garsiai nešnekama.

Bet tu gali tai pamatyti.

DEIMUSKA  2001-03-05 13:50:55 

Nu dar tokio g...o nemaciau visiskas nukrypimas nuo normos. Durniu saika. Erotika erotika, kur ta erotika, cia tik vaikams ziureti. Beveik visa filma knarkiau [...]


KINOMANAS  1970-01-01 02:00:00 

Šitas filmas parodė kokie vis dėl to niekšai mes vyrai esam. Moterims neleidžiam elgtis taip kaip jos nori, o patys tik taip ir darom. Šis filmas parodo, kad panorėjusi moteris irgi gali ką nori daryti, o taip pat ir atkeršyti mums - kad ir susprogdinti girtus dujų prileistame bute. Beje, labai įdomu buvo stebėti tikrą vaiko gimimą - čia jis buvo tikrai švietėjiškai parodytas, ne taip kaip kažkada išsireklamavusi Lietuvos Ryto televizija nieko verto neparodė.


NIKIS  1970-01-01 02:00:00 

filmas vertas pamatyti tik viena karta. dar neipusejus filmui, jis atrodo kvailas, bet tokia jau jo ideja: pashiepti kazka.


JURATE  1970-01-01 02:00:00 

Siuzetas gana nuobodus. Niekaip nesupratau kaip normalus vyras gali nenoreti moters fiziskai jeigu ja myli. Visa filma knygas skaito ir vengia fizinio artumo. Taigi moteriskei tik ir belieka nukrypti i sona... Buvo tik 1 normalesne meiles scena, o kai kurie filmo epizodai per daug istesti. Nebuvo idomaus muzikos fono (isskyrus pabaiga), todel kaip filmas daugiau vargino negu domino ar nuteike teigiamai.


KORNELIJA  1970-01-01 02:00:00 

Tiesiog atviras filmas apie siuolaikines moters seksualines fantazijas. Man jis labai patiko savo atvirumu. Aisku, tik viduje laisvi zmones sugebes ji ivertinti. Megztosioms beretems ar pries Gruto parka nusiteikusiems durneliams jo tikrai nesiulau jo ziureti.


INGRA  1970-01-01 02:00:00 

Buvau sokiruota, kaip ir visa sale. Ziurovai,tikriausiai, tikejosi "tikros meiles istorijos". Bet tai ne Holivudo filmas - jokiu pagrazinimu. Rodo tai, kas yra. Viskas apnuoginta, gal net per daug. Mes prie to neprate. Todel tiems, kas iesko estetinio pasitenkinimo ar intriguojancios meiles istorijos, galiu is karto pasakyti: neikite. Susigulejus ispudziams, pasakysiu, kad man jis visgi patiko. Aisku, ne viskas. Kas nori kazko neiprasto ir nepriimtino musu visuomenei, gali nueiti vien del smalsumo. O pats filmo siuzetas yra idomus.


INGA  1970-01-01 02:00:00 

VISISKAS S... . SUMOKEJAU TIK 5 LT., BET IR TU GAILA. DIDESNES NESAMONES NESU MATCIUSI. ZMONES, JEI TURIT NORS KIEK PROTO, TAI PAKLAUSYKIT IR NEEIKIT I TA DURNYNA.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 5462
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt