Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
PRAMUŠTGALVIAI (1998) 80 min.
The Rugrats movie
Animacinis filmas visai šeimai
JAV
Kino platintojas: Bombos filmai

Lankytojų reitingas:
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Dėmesio, jei išvysite gatve važiuojančią keistą transporto priemonę, primenančią ratuotą drakoną - nenustebkite. Tiesiog JIE sugrįžo! JIE - tai bene išradingiausi kūdikėliai pasaulyje: Čakas (Christine Cavanaugh), Filas (Kath Soucie) Lilė ir Tomis (Elizabeth Daily), nepaprastai populiaraus animacinio TV serialo “Pramuštgalviai” (pažįstamo ir Lietuvos mažiesiems žiūrovams) herojai. Tačiau dabar jie - pagrindiniai pilnametražio animacinio nuotykiu filmo veikėjai. Jau septinti metai kuriamas televizijos serialas susilaukė tokio žiūrovu - tiek vaiku, tiek ir suaugusiųjų - dėmesio, kad jo herojai tiesiog negalėjo nepasirodyti didžiuosiuose ekranuose. Pagrindine serialo “Pramuštgalviai” sėkmes priežastis, anot jo prodiuserio ir vieno iš kūrėju Gaboro Csupo, - yra ta, kad jis įdomus tiek vaikams, tiek ir jų tėveliams. Pagrindine mūsų užduotis - kad pastarieji nesikankintu iš nuobodulio, kartu su vaikais žiūrėdami televizorių. Seriale daug su šeimos gyvenimu susijusiu situacijų ir humoro, kuri deramai gali įvertinti ir vyresni žiūrovai. Kuriant kino filmą, buvo laikomasi visu geriausiu TV serialo tradicijų.

Juosta prasideda dideliu ir svarbiu Diklsų šeimai įvykiu - šeimoje atsiranda dar vienas kūdikis. Nuo šiol Tomis turės jaunesnįjį broliuką Dilaną (Tara Charendoff) Jo atsiradimą lydi gausybė įvairiausių linksmų nesusipratimų, kol galiausiai Tomis, Čakas, Filas ir Lilė nutaria nugabenti mažąjį Dilaną… atgal į ligoninę. Šaunusis ketvertas pasižymėjo ryžtingumu, todėl ir dabar, ilgai negalvoję, sulipa į eksperimentuoti mėgstančio Tomio ir Dilano tėčio Stu sukonstruotą važiuojanti dinozaurą ir leidžiasi i kelionę. Deja, netrukus išklysta iš kelio ir atsiduria miške, pilname bauginančių šešėlių, kur sutinka klastingą vilką, paslaptingą burtininkę ir gaują kiek nervingai nusiteikusių alkanų beždžionių, pabėgusių iš cirko. O kur dar didžiosios intrigantės Tomio pusseserės Andželikos klastos! Ar bereikia sakyti, jog draugų kelionė bus ilga ir kupina įvairiausių nuotykių?

Nuostabaus pramoginio filmuko, kuris tikrai patiks mažiesiems žiūrovams ir tikrai privers nusišypsoti ne vieną suaugusįjį, režisieriai - žinomi animatoriai Nortonas Virgiensas ir Igoris Kovaliovas. Tarp aktorių, įgarsinusiu “Pramuštgalvius” - ir populiarus britu aktorius Tim Curry bei garsioji amerikiečių komikė Whoopi Goldberg.

Dainius  2011-05-20 18:07:02 įvertino 

Tai yra labai populiarus filmukas.tai yra pats populiariausias NICKELODEON filmukas.


MARIUS  1970-01-01 02:00:00 

Mano nuomonė apie šį filmą yra gera. Aš norėčiau, kad jį žiūtėtų visi vaikai sulauke 14 metų.


OXIDAS  1970-01-01 02:00:00 

Mano nuomone tai baisus filmas vaikams iki 20 metu nepatartina ziureti.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 6524
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt