Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
KORUMPUOTASIS (1999) 110 min.
The Corruptor
Veiksmo trileris
JAV
Kino platintojas: Garsų pasaulio įrašai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Jei turite paslaptį, jis sužinos ją. Jei turite silpnybių, jis pasinaudos jomis. Jei jūmyse yra kažkas gero, jis sunaikins tai…

Tai dramatišką istorija apie Niką Čeną (Chow Yun-Fat), “kietą” Niujorko policininką, ir jo partnerį, jauną idealistą Denį Volesą (Mark Wahlberg). Jie abu privalo palaikyti tvarką Niujorko kiniečių rajone, kur siautėja banditų gaujos.

Tačiau Nikas turi paslaptį ir ji tokia didelė, kad gali jį ir sunaikinti. Kartą Nikas sučiupo Tonfų gaujos vadeivą Korumpuotąjį ir už tam tikrą sumą pinigų pažadėjo jam ramybę. Nikas, norėdamas išgyventi, turi atsisakyti jį supančių dalykų - narkotikų, prostitucijos, aferų.

Denis nori “išvalyti” kiniečių rajoną ir patenkinti savo šlykštųjį bosą. Nikas privalo jį sustabdyti. Tačiau ir Denis turi savų paslapčių. Ir galų gale, jie abu tampa visiškai priklausomi nuo Korumpuotojo. Napaisant to, Nikas ir Denis turi susivienyti lemtingai kovai prieš piktas gaujas, kurios grasina sunaikinti ne tik jų gyvenimus, bet ir jų miestą.

Nė vieno nuobodaus momento, daug veiksmo, vientisas pasakojimas, šaltakraujiškos ir įspūdingos automobilių lenktynių scenos bei daug žvyro lekiančio į jūsų galvas.

TEDAS  1970-01-01 02:00:00 

Filmas tikrai vertas dėmesio, puiki aktorių vaidyba, geri spec. efektai. Tačiau reikalauja skeptiško požiūrio į gyvenimą, ta prasme, gyvenima matyti kitomis akimis. Ačiū !!!!!Filmo aprašymas aplankytas kartų: 3951
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt