Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
TOMO KRAUNO AFERA (1999) 102 min.
The Thomas Crown Affair
Kriminalinis trileris
JAV
Kino platintojas: Bombos filmai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Pagrindinis filmo herojus – milijonierius, tačiau jis ne iš tų laimės kūdikių, kurie įspūdingą sąskaitą banke gavo kaip turtingą tėvelių palikimą. Viską, ką turi, Tomas Kraunas sukūrė savo rankomis ir protu. Jis buvo niekas, o dabar yra vienas turtingiausių Niujorko žmonių. Jis – drąsus, ryžtingas ir sumanus. Tomas gali nupirkti viską, ką nori, o jo žavesiui dar neatsispyrė nė vieną moteris. Tačiau egzistuoja dalykų, kurių negalima nusipirkti už pinigus. Pamėgtas golfas ir katamaranų lenktynės nebesuteikia tokio malonumo kaip anksčiau. Išbandymų, sunkumų, kuriuos reikėtų nugalėti – štai ko trūksta. Ir jis meta iššūkį!

Kai nerimastingai kaukianti didžiulio muziejaus signalizacija praneša pasauliui, jog kažkas dingo nakties tamsoje kartu su neįkainojamu Claude’o Monet paveikslu, ant kojų sukeliama visa Niujorko policija. Turtingas, įtakingas ir gerbiamas Tomas Kraunas – paskutinis žmogus mieste, kurį galėtų įtarti detektyvai. Ir vis dėlto kai kas jį įtaria. Privati detektyvė Katerina Bening – ne tik nuostabi moteris, bet ir pagarsėjusi savo amato profesionalė. Jos užduotis – bet kokia kaina surasti dingusį paveikslą. Kaip ir Tomas Kraunas, ši moteris mėgsta išbandymus bei riziką. Ji priima ekscentriškojo milijonieriaus iššūkį. Ką pasiūlyti žmogui, kuris turi viską? Prasideda įtemptas žaidimas, kuris žaidžiamas dviese, tačiau nugalėtojas bus tik vienas. Tačiau ar atsispirs žaidėjai jausmų jėgai?..

Romantiškas režisieriaus Jonhno McTiernano trileris – nauja klasikinio to paties pavadinimo filmo versija. Senąją “Thomo Crowno aferą” 1968 metais režisavo Normanas Jewisonas, o pagrindinius vaidmenis atliko legendiniai aktoriai Steve’as McQueenas ir Faye Dunaway. Naujojoje versijoje jų vietas užėmė agentas 007 Pierce’as Brosnanas ir nuostabioji Rene Russo. Beje, P.Brosnanas dar 1986 m. vaidinęs J.McTiernano režisūros debiute “Bastūnai” yra ir vienas iš naujojo filmo prodiuserių. Juostoje, kurios veiksmas plėtojasi ir betoninėse Niujorko džiunglėse, ir egzotiškose Karibų jūros salose, taip pat vaidina Denis Leary’is, Benas Gazzara ir kt. Vieną iš antrojo plano vaidmenų atlieka gasrioji Faye Dunaway, senojoje “Tomo Krauno aferoje” vaidinusi Rene Russo heroję. Paslaptingą gražuolę Anę, su kuria Thomas Crownas turi slaptų ryšių, šiame filme suvaidino firmos DKNY reklamose išgarsėjusi topmodelis Esther Canadas.

MAGNA  2005-10-23 06:09:20 

Po keliu metu vel paziurejau si filma - dabar per DVD. Super! Geras filmas geram vakarui. O ir muzika filme veza!!!!


LINAS  1970-01-01 02:00:00 

Mama-mia, mama-mia, labai labai geras filmas, patiko viskas ir net "Skalvijos" subbuferio dundesys, kurį ten išgirdau esantį pirmą kart, nors specialiųjų efektų filme nėra nė kvapo. Ir kam jie ten? Neteko matyti filmo su tiek intrigų ir painiavos. Turiu omenyje tokio tipo filmo. Tikrai verta pažiūrėti.


MARIUS  1970-01-01 02:00:00 

Geras filmas, verta paziureti.


VALENTAS  1970-01-01 02:00:00 

Filmas geras. Mazai veiksmo, daug logikos. Spec. efektu mazai bet siam zanrui jie ir nereikalingi.


ANDREJUS  1970-01-01 02:00:00 

Ka tik grizau is kinoteatro... Zinokit, nepavadinciau sio filmo sensacija, bet tikrai gerai praleidau ziuredamas ji. Nuo pradzios iki pat galo besitesianti intriga, puikus aktoriu vaidinimas tikrai neleidzia uzmigti. Verta paziureti.


DANIELIUS  1970-01-01 02:00:00 

Nu zinokit labai fainas pilmas, tiesiog veza. Pasijutau kaip koks James Bond`as (lights). Verta paziureti jei rimtaiFilmo aprašymas aplankytas kartų: 6306
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt