Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
PASIKLYDĘ KOSMOSE (1998) 131 min.
Lost In Space
Fantastinis nuotykinis filmas
JAV
Kino platintojas: Garsų pasaulio įrašai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Ilgai laukti Robinsonų šeimos kosminiai nuotykiai užgrobtajame erdvėlaivyje

Daug įspūdingų spec.efektų: sprogstančios planetos, kalbantys robotai, milžiniški rūgštimi besitaškantys vorai, mielos kosminės bezdžionės bei erdvėlaivių oro kautynės...

Robinsonų šeima išrenkama ypatingai misijai - kolonizuoti kosmosą.

Pilotuojamas majoro Dono Vesto (Matt LeBlanc) "Jupiteris 2" išvyksta į vienintelę galaktikoje tinkamą apgyvendinimui Alfa Praim planetą. Pakeliui jų erdvėlaivį užgrobia piktadarys daktaras Zacharas Smitas (Gary Oldman), kuris atkakliai siekia sužlugdyti jų planus. Jis deda visas savo pastangas, norėdamas perprogramuoti robotą Robį, kad šis sunaikintų erdvėlaivio įgulą. šnipui pavyksta sugadinti prietaisus ir erdvėlaivis lieka be jokio ryšio su civilizacija. Nuklydus erdvėlaiviui nuo kurso, Robinsonų šeima turi susivienyti ir savo unikalių sugebėjimų pagalba tęsti savo misiją arba laukti mirties, Pasiklydus Kosmose.

Filmas sužavi ne tik savo fantastišku siužetu, bet ir šeimynine tarpusavio priklausomybe. Pati idėja apie tėvą, kuris gina, apie motiną, kuri auklėja, apie vaikus, sutariančius tarpusavyje, apie juos visus vilkinčius kosminiais kombinezonais, su neįprastais ginklais rankose ir apie jų kovas su monstrais buvo išties puiki.


Filmo aprašymas aplankytas kartų: 5877
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt