Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
MIELAS VYRUKAS (1997) 113 min.
Yatgo ho yan
Veiksmo komedija
Honkongas
Kino platintojas: Garsų pasaulio įrašai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

“Mielas Vyrukas” mums dovanoja:

- nepakartojai besišypsantis ir kovojantis Džeki Čanas;
- blogietis gangsteris;
- ir trys nuostabios moterys…

TV žurnalistė Diana (Gabrielle Fitzpatrick) nufilmuoja dviejų nusikaltėlių gaujų - Džiankarlo ir Demonų - susitikimą. Tačiau juos pastebi… Operatorius nušaunamas, o Dianai su įkalčiais pavyksta pasprukti.

Tuo tarpu, baigęs darbą televizijos studijoje link mašinos žingsniuoja populiarusis TV virėjas Džekis (Jackie Chan), į kurį nelauktai atsitrenkia pamišusi iš baimės Diana. Tik Džekio sugebėjimas pasinaudoti Rytų Kovomis padeda jiems išsigelbėti.

Grįžusi namo Diana pastebi, jog netyčia sumaišė vaizdajuostę su įkalčiais ir tokiu būdu pagrindiniai įkalčiai atsiduria Džekio rankose. Kad viskas būtų dar blogiau, narkotikų prekeivių aršiausi priešai - motorizuoti Demonai pagrobia Džekio merginą. Džekis priverstas viską išsiaiškinti pats…žaidimų laikas baigėsi.

Ypatingai gerai apjungta komedija ir veiksmas “Mielame Vyruke”, kuriame dar daugiau spec.efektų nei jau buvusiuose Džeki Čano filmuose. Devynios stulbinančios kovos scenos ir akį džiuginantis karietos su išsikinkiusiu arkliu vijimasis sausakimšomis Melburno gatvėmis leis patirti daug malonumo žiūrint šį dinamišką filmą.

CYBER  2002-09-03 15:22:02 

Kodel tokiu durnu laiku rodo? Jei as baigiu darbo po 17 val, tai butinai reikia i kina eiti po 22val. ?? berysioFilmo aprašymas aplankytas kartų: 3257
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt