Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
ŠAUNUSIS VILIS HANTINGAS (1997) 126 min.
Good Will Hunting
Romantinė drama
JAV

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Režisierius Gusas Van Santas moka atrasti jaunus aktorius, jo filmuose išryškėjo Riverio Phoenix'o, Keanu Reeves'o ir Matto Dillono talentų savitumas. Filmo "Gerasis Vilis Hantingas" scenarijų parašė du jauni aktoriai Benas Affleckas ir Mattas Damonas, kurie jame ir vaidina.

Filmas - kino drama apie draugystę, pasitikėjimą ir svajones. Kai profesorius Lembo (akt. S.Skarsgardas) supranta, kad jaunas valytojas Vilis Hantingas yra matematikos genijus, jis nori paversti vaikinuką tikrai geru mokiniu. O Vilis visai netrokšta daryti akademinės karjeros, nes tame socialiniame sluoksnyje, kur jis gyvena, tai visai nėra populiaru. Profesorius visdėlto neatsisako savo tikslo, o Vilį nusiunčia pas psichoterapeutą (akt. R.Williamsas). Gydytojo išvada - Vilis Hantingas yra baisus fantazuotojas ir apskritai nevaldomas pilietis, kuriame slypi didžiulis įvairiausių talentų potencialas.

Filmas - švelni, protinga ir daugiaprasmiška istorija, atskleidžianti slaptas jaunų žmonių gyvenimo kerteles.

Berlyno kino festivalio žiuri įvertino jauno scenaristo ir pagrindinio vaidmens atlikėjo Matto Damono darbą šiame filme "Sidabro lokiu", o Robinas Williamsas pelnė "Oskarą" už antraplanį vaidmenį.

VIKA  2001-04-24 21:58:13 

teko rasyti 5, nes 4 irgi netinga. Tai geras , mielas filmas su gerom idejom, aktoriais, muzika. Jei kam per saldi pabaiga, manau, tai vis tiek nuosirdu, nes Matt Damonn jaunas ir tuo tiki ar bent nori tiketi. Tai ir gerai. Filmas apie tikrasias vertybes . Rekomenduoju.(Ir kokio velnio taip isdarkyt pavadinima?)Filmo aprašymas aplankytas kartų: 6196
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt