Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
ANGELO ŠIRDIS (1987) 112 min.
Angel Heart
Mistinis trileris
JAV, Kanada
Kino platintojas: Lietuvos kinas

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Privatus detektyvas Haris Angelas nėra iš tų, kuriems gerai sekasi. Galbūt todėl jis ilgai nesvarstęs priima naujojo savo kliento Lui Ciferio pasiūlymą. Haris sutinka ieškoti pradingusio žmogaus, su kuriuo Lui Ciferis turi kažkokių senų sąskaitų.

Tai praeityje gana garsus muzikantas Džonis Feivoritas, po karo patekęs į vieną psichiatrijos kliniką, iš kurios paslaptingai dingo prieš dvyliką metų. Hariui pavyksta pasišnekėti su gydytoju Fauleriu, suklastojusiu įrašus Feivorito ligos istorijoje ir nuslėpusio faktą, kad kažkas jį pagrobė iš ligoninės. Jis skverbiasi vis gilyn į paslaptingą ir tamsią istoriją, tačiau iš esmės nieko nesužino ? Džonis taip ir lieka nepagaunamas ir neapčiuopiamas. O virš detektyvo galvos ima kauptis rimti nemalonumai. Visi žmonės, su kuriais jis buvo susitikęs, žiauriai nužudomi.

Jo tyrimą lydi lavonai ir įtarimai žmogžudystėmis. Prieš detektyvo akis atsiveria vudu religijos ir satanizmo apeigų paslaptys, šėtoniškų burtų ir primityviųjų tikėjimų ritualai. Pagaliau jis suvokia, kad šis beprotiškas tyrimas veda ne kur kitur, o tik į jo paties širdį. Dvyliką metų jis gyveno praskolintu laiku ir svetimais prisiminimais.

DEIVIS  1970-01-01 02:00:00 

ziurint si filma, svarbiausia neisijausti i ji iki ausu, kitaip dar ilgai negalesi pasiziureti i veidrodi, nes kas zino ka ten pamatysi?...Filmo aprašymas aplankytas kartų: 4431
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt