Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
PLĖŠRŪNAS (1999) 103 min.
Ravenous
Siaubo drama apie kanibalus
JAV
Kino platintojas: Cinemark

Lankytojų reitingas:
Režisierė: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

"Aš sakiau, kad maisto nėra. Tačiau tai nereiškia, kad nėra ko valgyti".

Vienoje Amerikos indėnų legendoje yra teigiama, kad žmogus, suvalgęs kito žmogaus mėsą, pasisavina kartu aukos jėgas ir dvasią. Kuo ilgiau tęsis kanibalo fiesta, tuo stipresnis jis taps.

1847 m. Amerikos - Meksikos karas pačiame įkarštyje. Eilinis karys Johnas Boydas (akt. Guy Pearce) netikėtai tampa mūšio didvyriu. Jis apdovanojamas daugybe ordinų, sulaukia nuoširdžių padėkų, išsikovoja pasitikėjimą savo jėgomis. Tačiau kariuomenės vadai yra įsitikinę, kad vaikinas yra paprasčiausias bailys ir didvyriu tapo didelio atsitiktinumo dėka. Atsidūręs nepavydėtinoje situacijoje, jis apsimeta žuvusiu ir pasislepia po kitų negyvėlių kūnais, iš kurių tekantis kraujas suteikia šiam papildomų jėgų užgrobti priešo stovyklą.

Netrukus kapitonas Johnas Boydas išsiunčiamas į apleistą žvalgybos postą Sierra Nevada kalnuose. Jis atvyksta į Spencerio fortą, kuriame gyvena keturi jauni kariai, būrio vadas Hartas (akt. Jeffrey Jones) ir keletas indėnų. Gražios gamtos, vešlių miškų ir aukštų kalnų apsuptame forte vyrauja taika ir kažkokia keista ramybė. Visi su nekantrumu laukia karo pabaigos ir susitikimo su mylimais žmonėmis. Tačiau forto gyventojų viltys ir svajonės išnyksta, kai vieną naktį į vartus pasibeldžia sušalęs nepažįstamasis (akt. Robert Carlyle), kuris prisistato Colghouno vardu.

Per kelias dienas užsigydęs žiauriai kraujuojančias žaizdas ir atgavęs jėgas, nelaimingasis žmogelis papasakoja šiurpią istoriją, į kurią pateko jo draugai. Pasak Colghouno, artimiausiose apylinkėse kareivių būrys ieškojo tinkamos vietos naujoms gyvenvietėms įkurti. Tačiau jie atsidūrė didžiulės sniego pūgos sukūryje ir gelbėdamiesi pateko į gilią kalnų įdubą. Maistas greitai baigėsi, todėl į nelaimę patekę keliautojai pradėjo valgyti savo arklius, šunis, diržus ir batus. Vėliau jie maitinosi iš bado mirusiais draugais, kol pradėjo valgyti vieni kitus. Colghounui pavyko pabėgti nuo išprotėjusio ekspedicijos vadovo Amerikos armijos pulkininko Iveso, kuris jau buvo pasirengęs paragauti ir jo mėsos.

Išgirdę šią istoriją, kapitonas Boydas ir pulkininkas Hartas su savo būriu nusprendžia keliauti į kalnus ir patikrinti, ar aplinkiniuose miškuose neliko daugiau išsigelbėjusių. Tačiau net baisiausiuose sapnuose jie negalėjo įsivaizduoti, su kokiu blogis teks susikauti toje kalnų įduboje. Jie nebuvo pasiruošę tokiam netikėtam mūšiui, kuris aukštyn kojom apvertė jų gyvenimus.

Režisierė vegetarė Antonia Bird savo kūrinyje "Plėšrūnas" parodys tokius dalykus, kurių jūs dar nematėte nei viename ankstesniame filme. Tai nuostabaus grožio gamtos peizažai (filmuota Aukštuosiuose Tatruose Slovakijoje), labai originali muzika su baisiais garso efektais bei itin žiaurūs ir kupini kraujo koviniai epizodai, kuriuos patartina žiūrėti tik labai stiprių nervų žmonėms.

KINO FANATIKAS  2001-03-28 14:05:00 

per maza vertinimo skale toookiam filmukui!isigijau net garso takeli ir varau visus daba esancius salia is proto su tokiom country muzikytem! geras! labai mane uzveze! ir man buvo ne taip kaip daugumai-ziauriai norejau mesos! gavau filmo plakata ir visaip kitaip garbinu sita filmuka. bet bliamba kox geeeras! kitiems psichopatams, kuriems rekomendavau pasiziureti "plesruna" irgi ziauriai patiko-va, kokie nuostabus zmones mane supa!!! zodziu, buvo labai zavu ir slykstoka! liux!


RAULAS  1970-01-01 02:00:00 

Per daug jau aprašyme išgirtas - nieko ten tokio super nėra (turiu omeny - soundtracka, efektus, kraują, originalumą < žinom, matėm būna ir geriau :) nors žiūrisi maloniai ir lengvai - smegenims atpalaiduoti pats tas... ...o didžiausią įspūdį paliko kvapas "Lietuvos" kino salėje > rodėsi - krauju atsiduoda... nors ten buvo viso labo tik lengvas popcorno dvokas - nors šiaip tai galėtų prie filmo ir kvapų terapiją pridėti - būtų cool žiūrėti, nes dabar per lengvas, kad siaubu vadintųsi :))) O muzika šiaip jau grubiai sumontuota - matosi (girdisi), nepersistengė žmonės dirbdami :(


ZIUROVAS  1970-01-01 02:00:00 

NU didziausias SHHHHHHHHHHHH...Isejau is sales nebaiges ziureti. Pradzioje ziauriai nuobodus, viduryje gal ir nieko bet igala vel ima nusisnekineti. Muzika padeta savo vietoje, bet visas siuzetas toks klisas, kad niekam nerekomenduociau ziureti.


EGIS  1970-01-01 02:00:00 

Filmas geras, ziauriu scenu tikrai pakanka ir turetu patikti siaubaku megejams.Isejus is kino teatro valgyti mesos is karto tikrai nesinorejo, taip galima ir vegetaru tapt.


RAISIN  1970-01-01 02:00:00 

Neblogas ir visai nebaisus POP filmukas. Pasiimkite butelį.


TUTI  1970-01-01 02:00:00 

didesnio sh...nesu machiusi, jei norite veltui praleisti laika, tai kaip tik jums...


MR.OZAS  1970-01-01 02:00:00 

Gana geras filmas, zymiai geresnis negu visos iki gyvo kaulo ikyrejusios romantines komedijos ar plokscius fantastinius filmus (pvz,


  1970-01-01 02:00:00 

nu jeigu tai yra kazkieno intelektuali nuosavybe, taj man labaj gaila savininko...


BONIFACIJUS  1970-01-01 02:00:00 

Didelis didelis š... Geriau neeikite į šitą filmą. Šitas filmas ne siaubas, o visiška tufta. ... ! ...!!! ! ...!


BEVARDIS  1970-01-01 02:00:00 

Filme yra pakankamai kraupių epizodų, bet filmui baigiantis prie ju pripranti lygiai taip pat, kaip filmo herojai priprato prie žmogienos. Apskritai filmas geras ir vertas dėmesio.12
Filmo aprašymas aplankytas kartų: 7018
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt