Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
MINTYSE TIK TU (1998) 83 min.
Martha, Meet Frank, Daniel and Laurence
Romantinė komedija

Premjera Lietuvoje: 1999 10 15
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Du – pora. Trys – kompanija. Keturi – visiškas nesusipratimas.

Meilės trikampių, neįtikėtinų įvykių, likimo pokštų pilnos romantinės komedijos – gana dažnas reiškinys. Tačiau šiame filme yra kažkas tokio, ką būtinai reikia pamatyti.

…Jauna amerikietė Marta nusprendžia pradėti gyvenimą iš naujo. Ji nusiperka bilietą į Londoną, net nenutuokdama, kad didieji gyvenimo pokyčiai prasidės dar neįsėdus į lėktuvą. Mineapolio oro uoste ją pastebi Danielius, savimi pasitikintis vyrukas, padaręs sėkmingą karjerą muzikos versle. Lėktuvui nusileidus Londone, jis jau visai apžavėtas Martos. Aišku, jis negali nepapasakoti apie savo laimę ir įsižiebusią meilę dviems geriausiems draugams. Bedarbis aktorius Frenkas tyčiojasi iš draugo jausmų, tačiau netrukus, vaikštinėdamas parke, jis irgi sutinka Martą… Jis trečias. Kur gi antras? O gi jautrios sielos menininkas Lorencas, nuvykęs į oro uostą pasitikti Danieliaus, tačiau sutikęs Martą. Vaikinas jau spėjo iki ausų ją įsimylėti, o ir Marta Lorencui neabejinga. Gal tai galėtų būti nuostabios meilės istorijos pradžia? Viskas būtų gerai, jei ne Marta, supratusi, jog trys šaunūs vyrukai – neišskiriami draugai nuo mokyklos laikų. Tiesa, jie patys net nenutuokia, kad nuostabi mergina, kurią kiekvienas atskirai pažino ir pamilo, yra ta pati Marta.

Jeigu tau patiko “Dėmesio! Durys užsidaro” ar “Keturios vestuvės ir vienerios laidotuvės”, tau tikrai patiks ir “Mintyse tik tu”. Tik sulauk dienos, kada norėsis kažko lengvo.

JUKA  1970-01-01 02:00:00 

Smagus laisvalaikio filmukas. Laiko veltui nepraleidau ir smagiai pasijuokiau.


RASA  1970-01-01 02:00:00 

Nna...Gera filma reikia ziureti gerame kino teatre. o filmas geras.


JURGA  1970-01-01 02:00:00 

Geresnio filmo turbut dar niekas nepastate. Didzioji Britanija jega!Filmo aprašymas aplankytas kartų: 3511
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt