Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
STIGMOS (1999) 102 min.
Stigmata
Mistinė veksmo drama
JAV
Kino platintojas: Bombos filmai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Frankie Paige (Patricia Arquette) – vos trečiąją dešimtį įpusėjusi mergina pačiame jėgų žydėjime. Ji graži, seksuali, stilinga. Gimtajame Frankie Pitsburge tikrai atsirastų ne vienas šimtas panašių merginų – jaunų, energingų, besidžiaugiančių gyvenimu, šėlstančių su draugais madinguose klubuose… Tačiau, kas netrukus įvyksta, įvyksta būtent Frankie, paprastai Pitsburgo kirpėjai. Besiilsint vonioje, herojės rankose atsiveria kraujuojančios žaizdos. Ji ima girdėti paslaptingus balsus. Šiurpi, nematoma jėga tarsi nuplaka niekuo dėtą merginą bizūnu apstulbusių metro traukinio keleivių akivaizdoje… Gydytojai bejėgiškai trauko pečiais. Žinia apie Frankie pasiekia Vatikaną. Iš šventojo miesto į Pitsburgą išvyksta tėvas Andrewas Kiernanas (Gabriel Byrne), įvairių stebuklų ir nepaaiškinamų reiškinių tyrinėtojas. Iš pirmo žvilgsnio atrodo, jog Frankie atsivėrė stigmos – paslaptingos Kristaus žaizdos. Tačiau jos juk atsiranda tik fanatiškai tikintiems žmonėms, o jaunoji herojė niekada nebuvo katalikė?.. Netrukus tėvas Kiernanas suvokia, jog Frankie gresia mirtinas pavojus. Ar ras jis savyje jėgų išgelbėti moterį, kuriai tampa neabejingas? Netgi jei tai reikštų atsisakymą visko, kuo anksčiau jis tikėjo? Kokią žinią nori perduoti merginą apsėdusi dvasia?

Kontraversiško, skandalingai pagarsėjusio, aršios kritikos iš katalikų bažnyčios sulaukusio filmo režisierius – Rupertas Wainrightas, iki šiol garsėjęs savo reklaminiais (“Reebok”, “Sprite”) ir muzikiniais vaizdo klipais. Muziką filmui sukūrė kultinės grupės “The Smashing Pumpkins” lyderis Billy’is Corganas.

VIKTORIJA  2007-01-27 10:09:33 

noreciau pasakyt ,kd man buvo tik 10 ar 11m kai pirma kart pamaciau si filma....tuomet nesupratau joa,man tj buvo tik siaubekas ,bet labai giliai sukretes.todel visu pirma nesiulyciau o ziuret anksciau nei 15m.antra kart ji mamaciau mazdaug po 5m. ji supratau ne kjp siaubeka,bet kjp daug ka atskleidzianti filma...jau apie 5m netikejau evangelija 100% todel visuomet ieskojau atsakymu i daueli klausymu.keleta is ju atradau siame filme. galima sakyt savaip supratau kodl dievas zmones siuncia isbandymus ir nedlto ,kd juos nubaustu.o filmo gale parasyta fraze ,kd senesne evangelija nei dabartine,kuri nebuvo paskelbta istikro egzistuoja dr labiau mane itikono ,kd mus skatina tiket iskreiptais faktais....


KINISTAS  2006-12-29 21:31:41 

10 balu. daugiau ner ka sakyt. viskas pasakyta filmo scenarijuje.


JŪRATĖ  2006-12-28 16:24:46 

"perskelk pliauska ir as ten busiu,pakelk akmeni ir ten rasi mane" nepakartojamas filmas kuris mane tikrai suzavejo,as niekada netikejau i dieva ir dabar negaliu pasakyti ar juo tikiu bet tas filmas tikrai privercia susimastyti,tuo labiau kad stigmos yra tikrove ir jos atsiranda realiems zmonems,tai neissigalvotas "siaubiakas".man tik labai dideli klausima paliko ta dingusioji evangelija,ar tai tiesa???


ELITUKE  2006-12-28 00:27:40 

Ištiesų esu sužavėta=) puikus filmas. Iki šiol kažkaip negalėjau pasakyti ar tikiu Dievu ar ne, bet dabar įsitikinau, jog tikrai tikiu... Čia buvo ištarti prasmingi žodžiai, jog bažnyčia nėra pastatai iš medžio ir panašiai, ji kiekvieno širdyje ir dabar tikrai žinau, kad nėjimas į bažnyčią jokia nuodėmė... respect filmo kūrėjams=)


SABAS  2003-10-22 21:42:36 

na siaip filmas NR1, Vaizdine israiska ir yrodymas, kad tai kuo tikejau, ir yra tiesa! Labai geras!!!


KOTTO  2002-11-02 19:23:34 

100 balu..filmu filmas..verta paziuret kas dar neapsisprende kuo tiket dievu ar baznycia..labai geras filmas


EDMI  2001-06-26 18:45:53 

Tiesiog geras filmas, priverčiantis kitaip pažvelgti į katalikybės skelbiamas dogmas. Nors bažnyčia prieš jį nusiteikus priešiškai, manau būtent tik jis paskatina pažvelgti į pačią krikščionybės esmę:


JUKA  1970-01-01 02:00:00 

su visais pasisakymais aš maždaug sutinku. filmas tikrai geras, jis sugeba tave įtraukti į veiksmų sukūrį, kuris vyksta ekrane, jis priverčia tave susimąstyti ir padeda tau suprasti kai kuriuos dalykus. tačiau ne viskas ten taip idealu buvo (bent jau man), susikaupusi žiūriu filmą, taip, dabar ji virsta pranašu ir tas vyriškas balsas - iš jos lūpų skamba juokingai, kad net pusė salės pradeda kvatotis. o šiaip tai buvo gaivus vėjo gūsis prie iki kaulų prilipusių melodramų, dramų ir amžinų meilių istorijų.


KASTIS  1970-01-01 02:00:00 

Kaip kam? Mane patiko. Kitiems gal ne, matyt taip masto ir taip gyvena. Po filmo tikrai ne mažai galvojau ir daug ką permasčiau. Viena tik galiu konstatuoti, kiekvienas turi savo tikėjimą, tikėjimo formas todėl nemanau kad reikia ką smerkti ar kalti prie kryžiaus. Sutinku su Dariumi atėjo diena ir mūsų dauguma tapo katalikai, tikinčiais nors prieš kurį jie mus metė iš mokyklų, darkė universitetuose. o dabar še tau kad nori visi teigiami ir geri. Nesąmonė. Užsidėjo melo ir pykčio kaukes, pasislėpė. Man patiko, aš savaip tikiu ir nesivarginkit dėl kitų. Pradėkite nuo savo kiemo nuo savęs. Kas turite galimybę ir nori pažiūrėkite šį filmą.


DOMINYKAS  1970-01-01 02:00:00 

"Stigmos" yra is tikro vertas demesio filmas. Privercia zmogu suvokti tai, apie ka tik kartais mintyse pagalvojame... Kad baznycia jau senai neatlieka savo funkcijos ir kyla klausimas, ar is tikro reikalingas tarpininkas tarp Dievo ir zmogaus. Sis filmas mane sukrete ir visiskai pritariu Dariaus nuomonei, kad mes esam ne vieni, kurie galvoja, kad tarpioniko nereikia... Tikrai visiems rekomenduoju...12
Filmo aprašymas aplankytas kartų: 11575
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt