Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
DIENOS ŠVIESA (1996) 115 min.
Daylight
Katastrofų filmas
JAV

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Tai atsitiko Niujorke, vieną iš tų vakaro valandų, kai dešimtys tūkstančių automobilių, gabenančių tarnautojus iš miesto centro į priemiesčius, užplūsta megapolio gatves. Milžiniškas transporto kamštis tunelyje, iškastame po Hudzono upe ir jungiančiame Manheteno salą su Niu Džersiu, po lemtingos autokatastrofos tapo siaubo ir mirties vieta. Nuo policijos sprunkančių nusikaltėlių automobilis didžiuliu greičiu įsirėžė į sunkvežimį, vežantį sprogstančias chemines medžiagas. Tūkstančiai žmonių su siaubu išvydo, kaip automobiliais užkimštas tunelis "atsiraugėja" liepsnomis, betono ir asfalto luitais, mašinų liekanomis... Giliai po upe, tunelyje, lieka grupelė niekuo dėtų žmonių, netikėtai patekusių į pragarą primenančius spąstus. Vienintele jų viltimi tampa buvęs specialios pagalbos tarnybos pareigūnas Kit'as Latura. Per sudėtingas ventiliacijos šachtas jis, rizikuodamas gyvybe, nusigauna pas įkalintus žmones. Kelią atgal užkerta sprogimas, o iš viršaus tunelį grasina užlieti tūkstančiai tonų purvino Hudzono vandens... Ar pavyks filmo herojams vėl išvysti dienos šviesą?

Filmo kūrėjus įkvėpė pagarsėję klasikiniai "katastrofų filmai" "Poseidono nuotykis" ir "Pragaras padangėje". Beje, su šiomis juostomis susijusi ir "Dienos .viesos" režisieriaus Rob`o Cohen`o asmeninė patirtis. Kuriant filmą "Poseidono nuotykis", pasakojantį apie milžiniško vandenyno lainerio katastrofą, Rob`as Cohen`as filmavimo aikštelėje dirbo pagalbiniu darbininku ir tai buvo pirmas kartas, kai šis, dabar jau gana gerai žinomas Holivudo režisierius, įžengė į filmavimo aikštelę."...Kažką panašaus į "Pragare padangėje" rodomus įvykius man pačiam teko išgyventi 1980-ais Bostone, kai užsidegė daugiaaukštis viešbutis, kuriame buvau apsistojęs" - pasakoja režisierius...

"Dienos šviesa" - tai sukrečianti drama, įtampos, įvairiausių nepriekaištingai atliktų triukų bei stulbinančių specialiųjų efektų kupinas nuotykių filmas - reginys, kuris tikrai suteiks ne vieną malonią akimirką aukšto lygio pramogos ieškančiam kino žiūrovui.

Pagrindinį Kit'o Latera'os vaidmenį atlieka Sylvester`is Stallone - Holivudo žvaigždė, kurios pristatinėti nereikia. Taip pat išvysime jauną sparčiai garsėjančią aktorę Amy Brenneman, neperseniausiai suvaidinusią trileriuose "Baimė" bei "Karštis", kuriame jos partneriais buvo Al Pacino ir Robert'as De Niro.


Filmo aprašymas aplankytas kartų: 4076
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt