Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
PAMIRŠTAS GREITKELIS (1997) 135 min.
Lost Highway
Kriminalinis trileris
JAV
Kino platintojas: Kino centras SKALVIJA

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

“Kurdami “Pamirštą greitkelį” mes niekada nekalbėjome apie prasmę nei apie ką nors panašaus. Kai tokie dalykai pernelyg aiškiai apibrėžiami, sustingsta vaizduotės srautas”, - šie režisieriaus postmodernisto Davido Lyncho žodžiai yra lyg raktas kūrinio suvokimui.

Siužetas pagaulus, kupinas įtampos ir neįspėjamų mįslių. Autorius meistriškai kuria šiurpaus netikrumo ir nerimo atmosferą, versdamas mus visą laiką laukti kažko dar baisesnio ir vis dėl to krūpčioti iš netikėtumo, išvydus keistus persikūnijimus, asmenybės susidvejinimus, tikras ar tariamas žmogžudystes.

Balansuojančių ties realybės ir pasąmonės srautu personažų vaidmenys teikia aktoriams tiesiog neribotas improvizacijos galimybes.Užtat visuotinai pripažinta, kad Billas Pullmanas, Patricia Arquette ir Balthazaras Getty čia sukūrė vienus geriausių savo vaidmenų.

Gal būt “Pamirštas greitkelis” yra keistos ir žiaurios meilės studija. Filmas yra apie šizofrenišką ir vampyrišką moters prigimtį, kurią puikiai suvaidino avangardo žvaigždė Patricia Arquette.

BLIZGANTI LAIKMENA  2005-01-05 00:17:59 

Is tikro, antro D.Lyncho turbut nera, jis originalus ir nepakartojamas :). Jo juostos privercia islaisvinti savo vaizduote, stebina polekiu, privercia susimastyti apie blogio prigimti ir...prajuokina taip kaip gali prajuokinti tik geras ir intelektualus kinas. "Lost highway" galima traktuoti kaip totalia "shyza" ir megautis tuo, galima bandyt izvelgt uzsleptu prasmiu, ar bandyti isnarplioti kaip voratinkli :) Is tikro Lyncho menas man tuom ir zavus, kad jis atviras interpretacijoms, tai nera sukramtytas fast foodas masem :))


DIZE  2003-04-28 20:36:34 

nereali shiza man patiko :) lynco filmai lieko lynco filmais


LIQUID  2002-08-20 10:28:19 

Cha, geriausias, mistiskiausias devinto desimtmecio filmas.....Lynchas genijus. Billas Pullmanas vaidina nuostabiai... Aisku jei megstate


PARTIZANAS  1970-01-01 02:00:00 

filmas, priverciantis krupcioti ir spelioti. ar tai sapnai, ar tai tikrove, kada zmogus jauciasi atsibudes, kodel taip o ne kitaip ? su keistais suidvejinimais, veiksmu ratu, kai viskas grizta i pradzia filmas privercia diskutuoti. taip pat ir puikus yra ir filmo garso takelis. jame groja tokios zvaigzdes, kaip angelo badalamenti [jau senokai bendradarbiaujantis su d.ynch`u], b.adamson, the smashing pumkins ir d.bowie. pats mislingiausias herojus, nors ir retkarciais tik smekstelejantis yra misteris blogis. keistas, veidas, keisti poelgiai ..Filmo aprašymas aplankytas kartų: 9788
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt