Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
BĖGTI NUO MIRTIES (1999) 120 min.
Bringing Out the Dead
Psichologinis trileris
JAV
Kino platintojas: BDG Filmai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Sirenų staugimas, blykčiojančios šviesos ir beprotiškai Niujorko gatvėmis lekiantis greitosios pagalbos automobilis. Suspės ar ne??? Tokias lenktynes su mirtimi ne karta galima bus pamatyti filmo "Bėgti nuo mirties" metu.

"Oscaro" laimėtojo Nicolas Cage'o herojus šiame psichologiniame trileryje yra paramedikas, kone kasdien susiduriantis su mirtimi ir gelbėjantis žmones. "Gelbėti gyvybes, kaip ir mylėti, yra geriausias narkotikas pasaulyje", - teigia šis personažas Nicolas Cage'o lupomis.

Jam neatsiranda nei minutes poilsio, niekaip nesiseka nors trumpam ištrukti iš šio įtampos ir atsakomybes ciklo, pavargęs ir neišsimiegojęs jis vykdo savo pareigas iki galo. Ilgainiui paramedikas patenka į būseną, kurią galima pavadinti nesibaigiančiu tranzu, tačiau yra žmonių, kuriems dar blogiau. Tai mirtimi besigaluojantys ligoniai ar narkomanai. Jie pridaro papildomų problemų ne tik sau, bet ir aplinkiniams, ir Nicolas Cage'o personažui. Tik ar ant išsekimo ribos atsidūrusiam paramedikui pavyks jas išspręsti?

Puikiai kritikų įvertinto filmo "Bėgti nuo mirties", kurį režisavo legendinis režisierius Martinas Scorsese, veiksmas vyksta Niujorke. Tačiau tai nėra gražus blizgantis miestas. Režisierius nagrinėja jo gyventojų psichologiją kitu kampu. Narkotikai, haliucinacijos, eutanazija ir kitos problemos bei dilemos taip pat yra nagrinėjamos šioje juostoje.

Filme "Bėgti nuo mirties" vaidina ir kiti puikus aktoriai – Patricia Arquette, Tom Sizemore, John Goodman. Šį juostą pasižymi ir puikių roko muzikos dainų parinkimu, kurio apogėjus labai patiks gausiems grupės R.E.M. gerbėjams, galėsiantiems šio filmo metu išgirsti pilną šios grupės kompoziciją "What's the Frequency, Kenneth?"

AURIS  1970-01-01 02:00:00 

Jeigu tikites "bek ir sauk" stiliaus filmo, tai pries eidami i ji atkreipkit demesi i tai, kad si filma apibudina kaip psichologini trileri.


VYTAS  1970-01-01 02:00:00 

Jiegovas filmas !!!!! Ypač rekomenduočiau visiems sacharininių "Čikagos vilčių" ir "adrenalino fanatikų" gerbėjams ;-))


SCULLY  1970-01-01 02:00:00 

yegovas darbas. Po jo nebenori i Niujorka ir siaip atsiduodi depresijai. There`s no win situation in this. Ypac perfect buvo Ving Rhames (pamenat ji Pulp Fiction`e??) ir Tom Sizemore (jis vis geriau vaidina:), o jau ko vertas Siemore ir Cage lekimas per miesta ir nerealiai juodas jumoras. Tai net hurts. Tik va Scorsesei nereikejo taip zaisti su tais vaiduokliais ir Rose - uzkniso ir nenaturalu buvo.


DONC?  1970-01-01 02:00:00 

Nučiuožęs filmas geraja to žodžio prasme. O ypač patiko juodaodžio, vieną naktį dirbusio su Nicol`o Cage`o herojumi, požiūris į darbą ir šiaip stresines situacijas. Daugiau tokiu žmonių ant mūsų žemelės, tai ir pavasario saulė skaisčiau šviestų


IRMA  1970-01-01 02:00:00 

As nesupratau tu, kurie apie ta filma atsiliepe teigiamai. Jei nenorite susigadinti nuotaikos visai dienai arba savaitei, patarciau i ji neiti. Geriau pinigus persiuskit i mano saskaita. Nr. 32855421 Uz ji mokeciau nebent nieko.


BLINAS  1970-01-01 02:00:00 

Filma rekomenduociau ziureti kino salėje. Ceidzo vaidyba gera, bet tai negelbsti filmo. Betkuriuo atveju, jei neturite ka veikti, 10 Lt, jis yra vertas.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 6114
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt