Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
VAIKINAI NEVERKIA (1999) 116 min.
Boys Don't Cry
Sukrečianti istorija, paremta tikrais faktais
JAV
Kino platintojas: Cinemark

Lankytojų reitingas:
Režisierė: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Tai pasakojimas apie jauną žmogų, ieškojusį meilės, savęs suvokimo ir vietos, kurią galėtų vadinti namais…

1993-ųjų pabaigoje Nebraskos pietryčiuose šalia ramaus dulkėto vieškelio, senoje aplūžusioje fermoje du vaikinai nušovė keletą jaunų žmonių. Kas iš pirmo žvilgsnio atrodė tik nepaaiškinamas ir negailestingas nužudymas, iš tiesų buvo kur kas daugiau – atsiskleidė šiurpi tiesa apie žudikus ir vieną jų auką. Tarp nužudytųjų buvo 21-erių Brendan Teena, jaunas žmogus, ką tik atvykęs į mažą miestelį, tačiau jau tapęs gyventojų numylėtiniu: draugiškas, žaismingas, dailaus veidelio merginų idealas – tikras naujų laikų Romeo… BET KAS JIS BUVO IŠ TIESŲ? IR KODĖL – MIRTIS?

Tiesa netrukus išaiškėjo: Teena nebuvo vaikinas, kaip to norėjo ji pati ar tokiu matė aplinkiniai. Nepaisant to, kad miestelio merginos kraustėsi dėl "jo" iš proto, kad "jis" buvo tikras širdžių ėdikas, po "jo" mirties visi buvo šokiruoti, sužinoję, jog Teena Brandon – mergina iš Linkolno. Visus "jį" pažinojusius suglumino tai, kaip žmogus gali būti toks dvilypis ir taip įtikinamai – niekas net neabejojo, kad Teena - vaikinas, kol po žūties tai nebuvo atskleista…

Filme – tikras Teenos Brandon (1972 – 1993) gyvenimas ir jos tragiška mirtis. Režisierė, susidomėjusi jaunutės merginos likimu, net penkerius metus sekė Teenos Brandon keliais, kad suprastų, kodėl ir kaip visa tai atsitiko. Vyko ten, kur ji gyveno ir buvo žiauriai išprievartauta ir nužudyta Kalėdų vakarą buvusių draugužių, sužinojusių tiesą; susitikinėjo su Teenos mergina Lana, kurią ši žinia pribloškė taip pat netikėtai; su kitais ją supusiais žmonėmis, kurie irgi atsisakinėjo patikėti, jog Teena Brandon - mergina… Visi sutiktieji ir pažinojusieji Teeną sakė, jog "jis" turėjo viską, ko reikėjo moterims: dosnumą, žavumą, mokėjimą mylėti. "Jis" buvo toks protingas , toks tobulas, jog "jo" nebuvo galima nemylėti ar "juo" abejoti. Niekas netikėjo, kad viskas tėra melas, nepakartojamas sugebėjimas paslėpti tikrąjį save …Tai ir pražudė… Nežinia, kaip Jūs priimsite šį filmą, tačiau abejingais tikrai neliksite…

ARUNAS  2005-07-21 22:35:38 

Sis filmas man labai patiko. Su mielu noru noreciau ji pamatyti dar.Filmas nei ziaurus nei sukreciantis.Tiesiog paremtas tikrais ivykiais.Gal kas turit si filma?(noreciau ji paziureti su savo mergina, nes ji dar nemate, nors girdejo kad irgi idomus filmas ir labai noretu ji pamatyti) jei kas turit parasykit. ACIU.


MOVIE911  2002-03-24 14:18:50 

pats blogiausias filmas koki tik maciau, jei ne cipsu pakelis buciau uzmigus, nesuprantu uz ka aktore gavo oskara, slykstu, bjauru, nuobodu, jei galeciau duociau minusini ivertinima.


MARTYNAS  1970-01-01 02:00:00 

Ji nera lesbe ir ji nevaidino lesbes. Eikite ir ziurekite sita filma. Mastantis zmogus is jo gali gauti daug. Nereikia bijoti kad tai amerikoniskas filmas. Tai mazo biudzeto filmas, susuktas per 30 dienu. Bet pries tai seke 5 metu studijos.


ANDRIUS  1970-01-01 02:00:00 

aha.. isties. pritariu pries tai rasytai nuomonei. nesakau, kad sitas filmas blogas, bet golivudas jau uzsizaide su tais "What I See is What I Show" filmais. ir sis, ir kokia


SLYVA  1970-01-01 02:00:00 

Buvo malonu po ilgos pertraukos pamatyti tikrai gera filma - be milijonu, isleistu specialiesiems efektams ir honoraru persisotinusiu Holivudo zvaigszduciu. Jei tai nebutu tikrais faktais paremtas filmas, jo siuzetas nebutu toks sukreciantis ir verciantis pamastyti, ar tik visi vyrai sioje zemeje nera "kiaules sovinistai"?


TOMS  1970-01-01 02:00:00 

Kam reikia pramogu - nerekomenduociau sito filmo.. Jis yra gana `sunkus`.. Taciau filmas tikrai geras.. Palieka ispudi ir jo nepamirsti vos isejes is kino sales. Pagrindinio vaidmens atlikeja neveltui gavo Oskara.


ZBYGNIEWA  1970-01-01 02:00:00 

uj koks shlykshtus filmas.... Eilinis pazhaidimas formule: seksas+bishki_nukrypimo+blogiechiai_aplinkui+kraujas+bishki_absurdo=kultine_filma. :( Labai bloga formule ir labai blogai, kad tiek daug kam ji patinka. Tai antras pagal shlykshtuma ir bemintishkuma filmas po


WHAT  1970-01-01 02:00:00 

Nors shi filma machiau jau priesh gera menesi, bet patirti ispudziai neishbleso iki dabar, filmas tikrai neeilinis. Tik vienas dalyka pastebiu, kad vis daugiau atsiranda tu "neeiliniu" filmu:


GEDIMINAS  1970-01-01 02:00:00 

Sunkus filmas. Bet pastatytas gerai. Kai kuriuos privers susimasti. Kai kam bus tiek nemalonus, kad nores greiciau uzmirsti. Nueikit.


MARIJA  1970-01-01 02:00:00 

Labai geras filmas. Nieko nenoriu rashyti apie ji, kazkaip zodziai cia ne vietoj - per daug banaliai skamba, todel geriau patylesiu. Tiesiog nueikit... tai geriausia, ka maciau per paskutinius kelis metus.12
Filmo aprašymas aplankytas kartų: 9760
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt