Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
ŽAISLŲ ISTORIJA 2 (1999) 92 min.
Toy Story 2
Nuotykių kompiuterinės animacijos pasaka A
JAV
Kino platintojas: BDG Filmai

Lankytojų reitingas:
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Antroje „Žaislų istorijos“ dalyje kaubojus-medinukas Vudis (įgarsino aktorius Tomas Hanksas) ir superherojus-astronautas Bazas (įgarsino akt. Timas Allenas) – jau neperskiriami draugai, abu vienodai mylimi berniuko Endžio, kurio namus vadina ir savo namais.

Pasibaigus mokslo metams, Endis, kaip ir daugelis Amerikos vaikų, išvyksta į vasaros stovyklą. Žaisliukai įgyja neribotą laisvę. Tačiau mėgautis ja ir tinginiauti nėra kada: fanatiškas žaislų kolekcionierius, žinantis tikrąją, kolekcinę Vudžio vertę, pagrobia medinį kaubojų. Geriausiam Vudžio bičiuliui Bazui nelieka kitos išeities, kaip pasitelkus į pagalbą visas įmanomas ir neįmanomas priemones, susigrąžinti Vudį iki sugrįžtant Endžiui.

Nors ir superherojus, tačiau Bazas supranta, kad vienas tokios užduoties neatliks. Kadangi Endžio namuose žaislai gyvena draugiškai, astronautas netrunka surinkti „gelbėjimo komandą“ ir išveda ją į pavojingą misiją.

GROODAS  2007-05-12 13:52:00 

FILMAS YRA GERAS TIK LABAI MAŽAI KUOM SKIRIASI NUO PIRMOS DALIES TIK VIENINTELIS SKIRTUMAS PIRMOJ DALYJE VUDIS GELBĖJO BAZĄ O DABAR BAZAS GELBĖJA VUDĮ


KORNELIJUS  1970-01-01 02:00:00 

Mano manymu sis filmas nieko neatsilieka nuo savo pirmtako, t. y. nuo pirmosios sio filmo dalies. Kompiuteriu sukurtas animacinis filmas atspindi kompiutrijos pazanga. Visiems siulyciau pamatyti si filma.


DALIUS  1970-01-01 02:00:00 

Tikrai geras filmas. As pats nesu animaciniu filmu megejas, bet si filma patariu paziureti ir ne tik kaip i pakankamai nauja reiskini kinematografijos istorijoje - kompiuteriu sukurta pilnametrazi animacini filma, bet kaip ir i labai linksma komedija. Patikekit, neprisimenu kada tiek daug juokiausi. Dauguma komediju pries si filma tikrai nublanksta. Ir visai nebutina i ji eiti su vaikais, netgi manau, kad vaikams iki 14 metu sis animacinis filmas nepadarys didesnio ispudzio nei "tomas ir dzeris".Filmo aprašymas aplankytas kartų: 7690
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt