Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
NOKAUTAS (2000) 124 min.
Play It to the Bone
Drama su komedijos elementais
JAV
Premjera Lietuvoje: 2000 09 22
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Niekas nesmogia taip stipriai, kaip geriausias draugas.

Boksas. Tu gali būti švelniausias vyrukas visame pasaulyje, tačiau patekęs į ringą, vis tiek tapsi žudiku. Tokia šio sporto esmė. Reikia mokytis suduoti stiprų smūgį ir reikia mokytis gauti dar stipresnį atgal. Svarbu ne tik tinkamai judėti ringe, svarbu suvokti priešo psichologiją. Ir laiku smogti. Tačiau kaip kovoti, jei priešas – tavo geriausias draugas?

Vinsas Bodro ir Cezaris Domingesas – geriausi draugai ir profesionalūs boksininkai, kurių sportinė karjera, regis, jau senokai pasuko saulėlydžio link. Bet vieną dieną, lyg žaibas iš giedro dangaus, šmėkšteli auksinė proga. Tokia, kuri pasitaiko tik kartą gyvenime ir kvepia gausybe “žalių” - jie galės kartu boksuotis Las Vegase. Problema tik viena… Las Vegase jie turi būti jau DABAR!

1972-ųjų kabrioletas, gražioji Greis už vairo, rokenrolas ir kepinanti dykumos saulė… pirmyn į Las Vegasą, pasitikti savo gyvenimo šanso ir iš naujo suprasti, kas yra draugystė ir meilė.

Režisierius Ronas Sheltonas - ne naujokas filmuose apie sportą. Jis susuko juostas apie beisbolą (“Bulius Darhamas”), krepšinį (“Krepšinis – juodukų sportas”) ir golfą (“Skardinė taurė”). Bet tai nebuvo paprasti filmai apie sportininkus. Tai buvo žmogiškos, šiltos, pilnos humoro ir nostalgijos istorijos, ne vienam kino žiūrovui visame pasaulyje tapusios mylimiausiais filmais. Toks ir “Play it to the Bone” – pirmasis R.Sheltono filmas apie boksą. Tuo pačiu tai linksmas, pilnas romantikos ir taiklių pastebėjimų kelionės filmas apie tris žmones, besivejančius savo laimę dulkėtu keliu iš Los Andželo į Las Vegasą.

IEVA  2001-03-05 13:51:49 

Vaje.Merginos, laikykites saugaus atstumo nuo sito filmo.as buvau viena is kokiu 6 zmoniu, kurie buvo pirmajam seanse.Jauciu pareiga perspeti kitus-keep off!Vienas is prastesniu filmu, jei jums rupi ne tik vaizdas, bet ir turinys.Filmas is esmes is dvieju daliu.Pirma-nuobodybiu nuobodybe, kai boxininkai masina vaziuoja i las Vegas ir bando bendrauti(vos neuzmigau).Kita - pati kova.Gryniausias snukdauzys su suletintu kruvinu seiliu skraidymu ir nesibaigianciais nokautavimais ir atsistojinejimais paskutine sekunde.Visos isvardintos zvaigzdes pasirodo kaip kovos ziurovai po kokias 3-5 sekundes.O kaip jus manote, kaip baigesi dvieju geriausiu draugu kova-ar imanoma rasti nugaletoja?Kol blondines intensyviai masto, pasitaisysiu:ne tik merginos, bet ir likusioji svieto dalie, duokit tuos pinigus,kurios ruosites isleisti siam filmui, odekolono istroskusiai elgetai, zmonijai nuo to bus tik geriau.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 5099
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt