Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
MISIJA: MARSAS (2000) 112 min.
Mission to Mars
Fantastinis filmas apie ekspediciją į Marsą
JAV
Premjera Lietuvoje: 2000 05 19
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Šimtus metų bandėme suvokti, kaip atsirado gyvybė Žemėje…
Atsakymo mes ieškojome ne toje planetoje.

Nuo pat sąmoningo egzistavimo pradžios užduodame sau klausimus. Kas mes? Iš kur mes atėjome? Kur mes einame?.. Taip buvo per amžius. Būdavo, kad ieškant atsakymų, akys nukrypdavo į dangų, į žvaigždes. Nežinomybė gimdė keisčiausias fantazijas, o dar dažniau – panišką baimę. Galbūt kažkur ten yra gyvybė, galbūt kitų galaktikų šeimininkai – tolimi mūsų protėviai ?.. Pasirodo, buvome labai arti tiesos.

Marsas, kitaip vadinama Raudonoji planeta, yra arčiausiai Žemės. Raudonoji planeta Saulės sistemoje panašiausia į Žydrąją, mūsų namus. Mokslininkai įsitikinę – ten tikrai buvo gyvybė. O gal dar ir yra… Šiuolaikinis mokslas jau pasiruošęs ilgiausiai žmogaus kelionei visoje mūsų istorijoje. Kelionei į Marsą.

“Misija: Marsas” – pasakojimas apie dramatišką kosminę kelionę į Raudonąją planetą, istorija apie Marso kolonizatorius. Pirmąją ekspediciją į svetimą planetą ištinka paslaptinga katastrofa. Įkandin pražuvusiam kosminiam laivui siunčiama nauja komanda. Jos nariai Marse turi tik du tikslus: ištirti tragediją ir, jei yra išsigelbėjusių, pargabenti juos atgal į Žemę. Jų kelionė per kosmoso erdvę nebuvo lengva. Tačiau visi, atrodo, beveik neįveikiami sunkumai pasirodė niekis prieš tai, kas jų laukė Raudonojoje planetoje – nepaprastas ir nuostabus atradimas…

“Misiją: Marsas” - filmą apie kelionę, kuri realybėje, galbūt, įvyks jau netrukus – sukūrė vienas geriausių Amerikos režisierių Brianas De Palma, padovanojęs mums tokius filmus kaip “Gyvatės akys”, “Karlito kelias” ar “Misija neįmanoma”. Tai juostos, tapusios žanro klasika ir chrestomatiniais trilerio pavyzdžiais. Naujausias puikaus režisieriaus filmas, nors ir nestokojantis stingdančios įtampos, priskiriamas fantastinio kino žanrui. Ką gali žinoti, gal jau neilgai?

KILLAHPRIEST  2001-03-05 13:51:49 

[...] o jau reklama spec efekt. ishleista mln $, tik idomu kur tie visi spec efektai ?? Nuskrenda vieni i marsa zhusta ,atskrenda gelbeti,pamato kashkokia galva,.... nu atvirai pasakaius nevertas jis "dariaus ir gireno" meshlas,banalybe,nesamone..................


FEROX  2001-03-05 13:51:49 

Nekalbant apie banalia ideja, tiesiog juokingus "spec efektus", lekstus dialogus ir pan. - mane labiausiai sujuokino "heroju" pasiaukojimas. Truputi kas - jau kazkas aukojasi "vardan visu geroves", neieskodamas problemos sprendimo, kuris net desimtmeciui butu aiskus. Pathetic >:[


ANDRIUS  1970-01-01 02:00:00 

Juokingai skamba kai kurių klausimai: kur tie efektai, kur tie milijonai?!!!. Visos scenos (na išskyrus tą marsietį, -ę? filmo gale) man atrodė padarytos labai naturaliai. O naturalumas labai brangiai kainuoja.


ARUNAS  1970-01-01 02:00:00 

Nueikit žmonės geriau


S  1970-01-01 02:00:00 

Geri rezisieriaus ketinimai, bet realizacija gali buti geresne; ne visada gali perteikti ka jauti. Pazistamos idejos. Grazus(-i) ateivis(-e). Marso gaila.


SLYVA  1970-01-01 02:00:00 

Visgi gaila tu milijonu - geriau badaujantiems Somalio vaikams butu paaukoje. Juk kino rinkoje jau buvo pakankamai "saldaus" proamerikietisko kitcho, kurio pagrindine ir, turbut, vienintele paskirtis - puoseleti nacionalines didybes jausma bambuku galvose.


JUSTINAS  1970-01-01 02:00:00 

Neidomus. Neoriginalus. Primityvus. Ishtemptas. Plagijuotas. Tas pats


ULA  1970-01-01 02:00:00 

Filmas iš tiesų ypatingai tuščias ir naivus... Tačiau aš ignoravau visus nelogiškumus, amerikonišką patriotizmą, ypač "žavų" ir "tikrovišką"(!) marsiečiuką (geriau jis būtų visai nesiskyręs nuo Žemės žmonių, negu atrodęs šitaip :)) ir visai smagiai praleidau tas dvi valandas. Gal dėl to, kad nieko nežinojau apie šitą filmą (jo milijonus ir pan.) ir nieko ypatingo nesitikėjau.


NESA  1970-01-01 02:00:00 

Filmo paskirtis - "grieztai TIK mokslines fantastikos megejams", kurie filmo spec efektams isleistus milijonus matuoja ne pagal efektingu sprogimu ir imantriu robotu kieki. Kosmoso ir Marso vaizdai tikrai verti demesio - tokio ispildymo dar neteko matyti. Aisku, to marsiecio jie geriau jau butu nerode, bet ka gi - is dainos zodziu neismesi:). O siaip - tikrai idomus filmukas.


EIMIS  1970-01-01 02:00:00 

Absoliuti nesamone, nei naujos idejos, nei efektu kokiu ypatingu ... zhodzhiu, prastos rushies kramtoma guma.123
Filmo aprašymas aplankytas kartų: 7915
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt