Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
SUTRIKĘS GANGSTERIS (1999) 103 min.
Analyze This
Kriminalinė komedija
JAV
Kino platintojas: Garsų pasaulio įrašai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Pats galingiausias Niujorko gangsteris
susirūpina savo jausmais…

Harold’o Ramis’o linksmoje komedijoje pašėlęs gangsteris staiga pasijunta išvargęs ir išsekęs. Polas Vitis (Robert De Niro) – vienas galingiausių Niujorko gangsterių. Užaugęs tarp gangsterių, jis tiesiog tobulai sugebėjo įgyvendinti visas savo patėvio (jo tikras tėvas buvo nušautas prieš daugelį metų) viltis ir buvo puikiai prisitaikęs prie gangsteriško pasaulio. Bet kai, galų gale, Polas turi tapti savo nusikalstamos šeimos galva, jis ima ir sunegaluoja: jis negali miegoti, jis jaučiasi nutolęs nuo savo žmonos ir vaikų, jo meilužė nori žinoti, kur dingo jo romantiškumas, o jo ištikimasis pakalikas stebisi savo šeimininko neramiu elgesiu.

Kas ištiks jų šeimyninį verslą, jei kitos gangsterių “šeimos” sužinos, kad Polą ištinka nerviniai priepuoliai?

Benas Sobolas (Billy Crystal) išsiskyręs Niujorko psichiatras, turintis jauną sūnų (Kyle Sahiby) bei sužadėtinę (Lisa Kudrow), ruošiasi vesti. Jis puikus vyrukas, nuostabus tėtis ir geras savo profesijos žinovas. Kaip taisyklė, Benui sekėsi gerai, kol jis nepakliuvo į autoavariją. Jo nelaimei, kitą automobilį vairavo to paties Polo Vičio asmens sargybinis Dželis (Joe Viterelli).

Taip susikerta Polo ir Beno gyvenimo keliai…

Atėjo galas suplanuotoms vestuvėms bei ramiam šeimyniniam gyvenimui!

BLINAS  1970-01-01 02:00:00 

Ziurejau si filma ir iki vidurio filmo galvojau, kad jau seniau sita filma esu mates, bet po to suzinojau, kad jis pakankamai naujas. Siek tiek nuvalkiotas ir nusibodes R.Deniro cia kaip vasada savo vietoje... :/


INDRE  1970-01-01 02:00:00 

geras filmas,tipiskas,bet kam tai rupi?10ltbutu gaila,bet turejau 2 kvietimus neprilygsta


PRAS  1970-01-01 02:00:00 

Filmas yra linksmas.Bet tai ne geriausias komedijos pavyzdys.Manau zhmonems norintiems atsipalaiduoti tai tikrai pavyks. Nes shiame filme yra tokiu frazhiu korios istringa atmintyje.Pamatysite nuostabiai komishku akimirku kaip Mafijos tevas Vertina meiluzhe....Dzhiugiu akimirku!!!


SANDRA  1970-01-01 02:00:00 

Is pradziu kai paskaiciau apie si filma, atrode, kad bus visiskas slamstas, bet pamacius nuomone siek tiek pasikeite. Nors pradzia buvo labai nuobodi, jau norejosi iseiti, bet toliau veiksmai rutuliojosi visai pakenciamai. Siaip nieko filmas, nors buna ir geresniu.


ROLANDAS  1970-01-01 02:00:00 

Visai nieko komedija - tikrai buvo is ko pasijuokti. Jei kas labai megsta logiskuma, tai geriau ten neikit, o tai yra kelios vietos, kur "galai nesueina". Siaip jau nestandartine komendija, ne is tu kur juoktis reikia is kokiu nesekmiu ar kvailysciu :-)Filmo aprašymas aplankytas kartų: 7695
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt