Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
VISOS JOS TOKIOS! (2000) 113 min.
High Fidelity
Melodramatiška komedija
JAV
Kino platintojas: BDG Filmai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

“Oscaru” apdovanoto režisieriaus Stepheno Frearso (už filmą “The Grifters“) naujausiai juostai “Visos jos tokios!” milžinišką sėkmę užtikrino ne tik puikus siužetas, bet ir šiuo metu vieni garsiausių Holivudo aktorių Catherine Zeta-Jones, Natasha Wagner, John Cusack ir jo sesuo Joan. Filme pats save suvaidino ir garsus roko muzikantas Bruce Springsteen (garsiausios jo dainos yra “Streets of Philadelphia”, “Born in the USA” ir kt.)

Naujoje novelės “Visos jos tokios!” ekranizacijoje pasakojama istorija apie Robą Gordoną (John Cusack) - vyriškį, “trisdešimt su trupučiu”, ant bankroto ribos atsidūrusį įrašų parduotuvės savininką, paliktą gyvenimo draugės. Komiškose “tikrojo aš” paieškose jis nutaria susitikti su penkiomis reikšmingiausiomis jo gyvenimo moterimis (vieną kurių suvaidino populiarioji Catherine Zeta-Jones) ir iš kiekvienos sužinoti, kodėl nutrūko jų tarpusavio santykiai. Šiuose intriguojančiuose susitikimuose paaiškėja, kad kai kurie jausmai dar nėra išblėsę, o kai kurie – per daug komplikuoti…

Filmo herojus taip įsijaučia į penkių didžiausių savo gyvenimo moterų analizę, kad yra pasirengęs net įrašų leidybos firmą pavadinti “Top 5 Records”. Komedijos “Visos jos tokios!” temų spektras yra labai platus – meilė, įsipareigojimų baimė, nekenčiamas darbas, pop kultūra. JAV filmas yra labai gerai vertinamas tiek kritikų, tiek ir žiūrovų.

Juosta “Visos jos tokios!” pasižymi ir puikiu garso takeliu, kuriam savo dainas dovanojo Elvis Costello, Stevie Wonderis, Bobas Dylanas, “The Velvet Underground” ir kiti atlikėjai. “Visos jos tokios!” yra tikrai “karštas” filmas operatyviai pasiekęs Lietuvą, JAV kino teatruose jis buvo pradėtas demonstruoti balandžio pradžioje.

Filmo “Visos jos tokios!” biudžetas siekia net 20 mln.$. Maždaug tokią sumą ši juosta surinko per pirmąsias dvi savo rodymo kino teatruose savaites. Taip jau netikėtai sutapo, kad filmas “High Fidelity” filmuojamas kas dvylika metų. Pirmą kartą jis buvo pastatytas 1976 m., antrą kartą – 1988 m., trečią kartą – 2000 m.

LAURIS  2004-05-27 15:56:43 

geras filmas. man patiko. tiesiog patix tiems kurie tikisi gerai praleisti laika ir nesitiki isvysti bruceo williso sprogdinancio ir saudancio priesus...


EVITA  2001-03-05 13:51:58 

well... as turiu kitokia nuomone apie si filma. gal veiksmo intensyvumu jis ir nepanasus i


LAURITE  2001-03-05 13:51:58 

Banalus ir nuobodus filmas-visai nevertas dėmesio.


DARIUS  1970-01-01 02:00:00 

Na cebryte jeigu megsat veiksmo filmus, tai shi filma aplenkit mylios atstumu. Tikra pilkibiu pilkibe. Galetu patikti nebent toms kurios "laukia" vieninteles meiles. Vienintelis veiksmas, tai pagrindinio herojaus, virtimas i purva.


PAGAN  1970-01-01 02:00:00 

Atsiliepiant į Rimvydo replikas manau jog filmas tikrai neblogas. Tiesiog esu tikras, kad daugelis išsilavinusių žmonių tikrai nutuokia apie Kauno vaikinų nuomonę į jaunų porų tarpusavio santykius. Tik dėl vieno galiu sutikti, kad filmo žanras galėjo būti kitoks.


RIMVYDAS  1970-01-01 02:00:00 

Absoliutus shlamshtas. Pats dabar nesuprantu kaip man pasiseke ishsedeti visa filma. Tokios nuobodzhios ir visishkai nejuokingos komedijos dar nesu mates. Tikrai nebuvau vienintelis, kuriam shis filmas sudare toki ispudi; apytushte kino teatro sale dar vidury kino paliko keletas zhmoniu. Laisves alejoj pasedejus ant suoliuko puse valandos tikrai pamatytum daug idomesniu vaizdu.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 7416
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt