Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
NEĮMANOMA MISIJA 2 (2000) 123 min.
Mission: Impossible II
Veiksmo trileris
JAV
Kino platintojas: Bombos filmai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Amerikos kino superžvaigždė Tomas Cruise’as ir iš Honkongo kilęs legendinis veiksmo filmų kūrėjas Johnas Woo suvienijo jėgas tam, kad pasaulis išvystų be abejonės geriausią 2000-ųjų (jei ne viso pastarojo dešimtmečio) veiksmo filmą – romantišką, stulbinančią triukų kupiną “Neįmanoma misija 2”.

Buvęs slaptasis agentas Seanas Ambrose’as (Dougray Scott) iš itin slepiamos laboratorijos pagrobia visas vaistų, skirtų kovoti su nauja, mirtinai pavojinga gripo atmaina, pavadinta Chimera, atsargas. Jo planas kraupiai paprastas: parduoti vaistus už pasakišką kainą, prieš tai paleidus virusą atlikti savo juodą darbą. Mirtinas pavojus kyla tūkstančiams niekuo dėtų žmonių. Sustabdyti piktavalį privalo specialusis agentas Ethanas Huntas (Tom Cruise) ir jo komanda – kompiuterių genijus Lutheris Stickellas (Ving Rhames), agentas Billy Bairdas (John Polson) ir žavi įsilaužėlė profesionalė Nyah Hall (Thandie Newton). Seksualiai merginai Ethanas Huntas netrukus pradeda jausti toli gražu ne vien “kolegiškus” jausmus. Tačiau Nyah patinka ir Seanui Ambrose’ui, todėl dabar mirtini priešininkai tampa dar ir varžovais dėl moters palankumo…

Pagal populiarų septintojo dešimtmečio TV serialą sukurta “Neįmanoma misija ” tapo 1996-ųjų superhitu. Filmo tęsinys – dar įspūdingesnis, stilingas, kupinas išradingai surežisuotų veiksmo epizodų ir iš koto verčiančių triukų, kurie dar labiau stulbina žinant, jog Tomas Cruise’as kategoriškai atsisakė kaskadininkų paslaugų ir visus triukus atliko pats, sukeldamas režisieriui ir visai kūrybinei grupei kone priešinfarktinę būklę. Beveik visa juosta nufilmuota Australijoje – keistuose, nuostabiuose pliažuose, kurie suteikė filmui išties nepakartojamą atmosferą. Muziką “Neįmanomai misijai 2” kūrė garsus kompozitorius Hansas Zimmeris, o filmo garso takelyje skamba ir "Limp Bizkit", "Metallica", "Robo Zombie", "Foo Fighters" bei kitų muzikos žvaigždžių atliekami kūriniai.

REENO  2002-10-31 23:16:59 

Tai dar nepralenktas veiksmo filmas. Nufilmuotas fantastiškai. Stilingai. J.Woo gulbes giesme. Ziureti kaifas. Cia jums ne kazkoks sumautas xxx !!!


ANDRIUS  2001-11-06 20:47:40 

kodel jus kabinejates prie sio fimo, ar jus girti ar persivalge, o gal persimyleje buvot, o ne akinius ir gera nuotaika pamirsote atsinest? Kaip keista is tokiu krutu kinomanu girdet, kad jiems niekas neidomu!!! Nu blyn tai ka, byvio ir teslagalvio dvasia patiko, nu jega, lietuviai man del jusu geda...!!! Jei tik darzeli baiget, tai nereiskia pasaulis ant triju drambliu laikosi, ar kad neziniukas raketa sukure! atsipeikekit ir paziurekit i save apgailetini tapot ir ne uzuojautos per nago juodima neverti... Jums tik jega ten kur kraujas ir mesos zlegtainiai is zmoniu kunu skraido ar mylisi visas dvi valandas pagal kamasutra???!!! veidrodeli veidrodeli, pasakyk kas pasaulyje jiems idomiausia - turbut jie patys ir ju paistalai... Jus toki filma suskurkite, as tada patylesiu!!!


GO  2001-07-20 18:08:04 

O je, labai smagus filmas. scenarijaus nėra, bet juk ne jo į tokį filma ir einame žiūrėti. Kažkur perskaičiau šiam filmui tokį apibūdinimą:


AGNE  2001-07-20 17:35:07 

Šaunūs aktoriai, įspūdingi vaizdai, pritenkiančios mašinos ir žinoma muzika.


HANIBALAS  2001-03-05 13:52:03 

Po 30 minučių jau norėjosi dingti iš salės. Antra vertus, norėjosi ir "iškentėti", nes ramybės nedavė klausimas: "...na iki kokio kvailumo laipsnio dar bus nusirista?". Čia nebesinori kalbėti nei apie režisieriaus J.Woo totalų nuopolį, nei apie apgailėtiną T.Cruise`o "vaidybą". Žodžiu, vienas iš prastesnių šių metų filmų. Su nostalgija prisimenu "Dviveidį" ir "Kalinių lėktuvą"...


SDA  2001-03-05 13:52:02 

Garso takelis tikrai neblogas.Na ir pagrindinė aktorė L.L.L.graži.Bet eidamas į šį filmą jau žinojau kaip jis pasibaiks. Jai jus domina efektai ir gražios(nejuokauju)moterys nueikit.


MILDA  2001-03-05 13:52:02 

Bet kokio filmo antra dalis, visuomet yra bandymas ispesti papildomos naudos is ankstesniu savo ar kazkieno kito darbu. O seip tai eilinis bajavykas.


SASHKA  2001-03-05 13:52:02 

Geras. Antra karta ziurejau vakar "Vingyje". Nusipirkau bilieta i "raudona" kede su subwooferiu... Super. Atrodo, kad Cruizeas saudo tiesiai i uzpakali. Verta nueiti, ypac del efektu. Kino Tvanas padare gera sale, bet man labiau patiko Vingis - tas pats DTS`as + dar subwooferis kedej.


RIMAS  2001-03-05 13:52:02 

Žmonės, nejaugi mes visi taip suvaikėjome, kad žiūrime tokį šlamštą? Būkime atviri - filmas grynai ikimokyklinio amžiaus vaikams. O gal visi tokie didžiai PAVARGĘ, kad mums kino teatre tereikia didžio POILSIO? Tai ką, po velnių, tokio didžio dirbate, mielieji? Paskaičius atsiliepimus apie puikių filmą POILSIUI, gali pamanyti, kad už lango dangoraižai stovi, pastatyti nūnai jau nuvargusių kino salių lankytojų. Ką veiksime toliau, jei trisdešimties metų nesulaukę jau pavargome nuo galvojimo? Toliau kvailėsime?


TOMMY  2001-03-05 13:52:02 

Manau, kad filmas visishkai netikes - realumo 0%, siuzetas beviltiskai banalus, o padeti taiso tik tai kad vistiek filmas yra siek tiek itraukiantis. Galima nezinant pasakyti, kad tai J. Woo darbas. Nors priesh eidamas i kina maniau, kad tai privalumas. Pagyrimai naujam Vingio kino teatrui.12
Filmo aprašymas aplankytas kartų: 13705
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt