Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
KELIAS Į ELDORADĄ (2000) 89 min.
The Road to El Dorado
Animacinis nuotykių filmas visai šeimai
JAV
Kino platintojas: Bombos filmai

Lankytojų reitingas:
Režisieriai: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Eldorado… Niekas negali iš tiesų pasakyti, ar ši vieta tik išsigalvota, ar tai tikra tiesa paremtas mitas. Šiaip ar taip, legenda apie pasakišką aukso miestą gyvuoja jau ilgiau nei 500 metų. Ir štai dabar kompanija “DreamWorks Pictures” suteikia galimybę tiek suaugusiems, tiek ir patiems jauniausiems žiūrovams dalyvauti jaudinančioje, pavojų ir nuotykių kupinoje kelionėje į Eldorado kartu su naujojo pilnametražio animacinio filmo herojais – dviem linksmais “svieto perėjūnais” Tulio ir Migeliu.

Kai dviem avantiūristams į rankas pakliūva žemėlapis, kuriame nurodytas kelias į pasakišką turtų miestą, Tulio ir Migeliui atrodo, jog išsipildė visos jų svajonės. Tačiau draugužių džiaugtasi per anksti – lobius dar reikia surasti. O tai gana nelengva, tupint garsiojo ispanų konkistadoro Korteso laivo triume. Vienintelė išeitis– bėgti, ką bičiuliai netrukus ir padaro, padedami protingo žirgo, vardu Altivo. Taip prasideda nepaprasta kelionė per svetimą, neaiškų kraštą bei pažintis su jo gyventojais. Vyriausiasis actekų žynys Tzekel-Kanas paskelbia nekviestus atvykėlius dievais, tikėdamasis pasinaudoti tuo kovoje prieš didįjį vadą. Netrukus herojai susipažįsta su gražuole Čele. Merginos, dėl kurios palankumo draugužiai netrukus pradeda varžytis tarpusavyje, pagalbos jiems prireiks ieškant lobių. Laikas nenumaldomai bėga… Ar pavyks Tulio ir Migeliui surasti legendinį Eldorado? Ar aukso spindesys neužgoš didžiausios jų vertybės – draugystės?…

* * *

Apie naująjį studijos DreamWorks animacinį šedevrą geriausiai byloja ją kūrusių žmonių pavardės. Dainų bei muzikos autoriai – Eltonas Johnas, Tomas Rice’as bei kompozitorius Hansas Zimmeris, kartu dirbę kuriant ir populiarųjį “Liūtą karalių”.

“Kelias į Eldorado” – nuostabi, humoro, nuotykių, puikios muzikos ir dainų kupina istorija apie draugystę, meilę ir svajonių išsipildymą, kuri sužavės jaunuosius žiūrovus, o vyresniems tikrai padės nors trumpam pamiršti visus kasdienius rūpesčius.

DREW  2002-07-15 18:51:07 

Filmukas labai fainas, o po jo visa diena gali tik apie ji plepeti. Patariu paziureti kas nemate. Liuks


PAULIUS  2001-03-05 13:52:03 

Įdomus filmukas. Gera nuotaika garantuota:)Nesuprantu tų kurie už jį davė 1 balą. Jei nepatinka animacijo ko eiti ir žiūrėti, ir po to parašyti žemiausia įvertinimą? Taigi kam patiko kiti disnejaus filmai sitas irgi patiks.


KONSTANTIN  2001-03-05 13:52:03 

Labai juokingas multikas! Noriu parekomenduoti aplankyti si filma visiems - labai daug komisku situaciju! Taip pat jeigu idomu sudownloaduokite treileri siam multikui is apple - quick timo saito. Geras geras!Filmo aprašymas aplankytas kartų: 10086
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt