Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
AŠ, KITAS AŠ IR IRENA (2000) 116 min.
Me, Myself & Irene
Komedija
JAV
Kino platintojas: Cinemark

Lankytojų reitingas:
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Susipažinkite - Čarlis Beilgeitsas, net 17 metų atidavęs (ir atsidavęs) Rod Ailendo policijos pajėgoms, švelnaus ir minkšto charakterio, nepiktybinis vyrukas. Nuolat sunkiai dirbantis, ir bėdoj, ir džiaugsme – visuomet šalia, aplinkinių gerbiamas, atsidavęs ir mylintis trijų sūnų tėvelis. Jaunas būdamas, vedė moterį, dėl kurios kraustėsi iš proto. Tačiau neilgai trukus viskas apsivertė aukštyn kojom, kai didžioji viso gyvenimo meilė nusprendė palikti ramų (gal pernelyg) policininką Čarlį dėl afrikiečio-amerikiečio jų vestuvinio limuzino vairuotojo. Čarlio širdis sudaužyta, viduje užverda baisus pyktis ir viskas, kas tik gali užvirti. Taip Čarlio kūne įkalintas begalinis SUSINERVINIMAS ir PYKTIS kankinasi ištisus penkiolika metų. Aišku, kad mielo žmogelio viduje tiesiog turėjo įvykti sprogimas ir jis įvyksta - Čarlis atranda savyje Hanką (arba Hankas galų gale išsivaduoja iš geriečio Čarlio).

Susipažinkite – Hankas Beilgeitsas, Čarlio hiper-aktyvus alter-ego. Iš jo laisvai liejasi nešvankybės, jis geria kaip žuvis, jis “skaldo” makaules ir jam patinka labai jau nepadorus, labai jau uždraustas seksas…

Čarlis ir Hankas – visiškos priešingybės, tačiau kai ką bendro jie turi – abu įsimyli tą pačią žavią moterį – Ireną (Renee Zellweger). Netipiškas meilės trikampis, galėjęs užgimti tik broliukų Farrellių galvose, kaitina aistras…Du viename kūne ir Irena, visiškai apstulbinta to, kas vyksta aplinkui ir nesuprantanti, kodėl tas pats žmogus skirtingu metu skirtingose vietose elgiasi totaliai skirtingai ir neprognozuojamai! O kur dar žavi karvutė ir visa kita, ką būtina pamatyti!

“Aš, kitas aš ir Irena” – viena geriausių šių metų komedijų. Visi, kas matė linksmą filmuką, tapusį tikru super hitu pasaulyje “Pakvaišę dėl Merės”, tiesiog negali nepamatyti dar labiau pakvaišusios komedijos su talentinguoju Jimu Carrey.

Čia nėra jokių tabu!

* * *

“Mums tik norėjosi priversti žmones juoktis.
Šiais laikais tai nelengva, ypač neperžengiant ribų.
Atrodo, mums pavyko rasti tai, ko tikrai niekas nesitiki…”
(rež. Bobby Farrelly)

“Jie šaiposi iš to, kas, atrodo, visuomet buvo tabu.
Jie verčia juoktis iš tokių dalykų, apie kuriuos paprastai net nekalbama,
o Farrelliai tai netgi rodo… Didžiajame ekrane!
Jie peržengia visas ribas!"
(aktorė R Zellweger)

DJ SPIRIT  2004-10-28 19:25:32 

Jega!!! Cool!!! Ir tt. Duodu 6 balus is galimu 5


MINDAUGAS  2001-04-09 15:57:16 

Ir kodėl amerikieciams atrodo, kad prajuokinti žmones galima tik tokiais primityviais pokštais, kaip į policininko užpakalį įkištu gaidžiu ir panašiai... Vulgarus ir lėkštas filmukas


FRANTIKAZ  2001-04-09 15:57:10 

verta pamatyti, kad smagiai pasijuokti. yra nemazai topiniu bajeriu. filmo humoras ish serijos kaip "pamishe del meres" ar "amerikietiskas pyragas" + Jim`o padazhas :)


SDA  2001-04-09 15:57:10 

Tai tikrai fantastiška komedija.Prasijuokiau visą filmą.Tikrai nenusivilsit nuėją. Pažadu.


RICHKA  2001-04-09 15:57:09 

Manau, kad tai yra tikrai labai juokingas filmas.Man nerealiai pakele nuotaika.Tikrai patariu nueiti paziureti si fimuka, ypac tiems, pas kuriuos su jumoro jausmu viskas tvarkoj.


NERO  2001-04-09 15:57:08 

Filmas tikrai nieko ypatingo. AIsku, ispudinga kerio vaidyba tiesiog privercia juoktis, taciau siuzetas... Visiskas absurdas. Filmas tikrai silpnesnis us Lier Lier, Mask ir kitus su Keriu.


VAIDELIS  2001-04-09 15:57:01 

fimas jega. prisijuokiau ligi valei, seniai tokia komedija rode, ko gero sitam filmui prilygsta tik pakvaise del meres


ZILVARAS  2001-04-09 15:57:00 

Filmas juokingas ir net labai, bet kai kurie bajeriai ish tu, kurie sakomi uzdarame draugu rate, bet... filmas tikrai vertas demesio, o dar Jim Carrey.


SHELL  2001-04-09 15:56:59 

Na, manau J.Carry nusivaziavo i lankas. Nesakau, kad nesijuoksit zhiuredami, bet jei megstat gerus filmus, isheisit ish kinoteatro tarsi shlapiu maishu trenkti...


PAULIUS  2001-04-09 15:56:58 

Filas - nieko gero. Su juokingumu - sunkokai. Turbut labiausiai juokingas jumoras turetu buti apie ana gala, kaipo pri@#$kimas ant pievutes ar gaidys uzhpakalyje ar kokie tai vyrishku organu protezai. Gal ash jau per daug didelis, bet man net ir juodzhiai kas antra zhodi sakantys "fuck" neatrode labai juokingi. Tiesiog eilinis ganetinai prastas filmas, gadinantis jau ir taip apgadinta pagrindinio aktoriaus reputacija. Rekomenduoju neiti.12
Filmo aprašymas aplankytas kartų: 10867
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt