Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
TITANAS PO ŽEMĖS ŽŪTIES (2000) 94 min.
Titan A.E.
Fantastinis animacinis filmas su spec.efektais
JAV

Lankytojų reitingas:
Režisieriai: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

3028 –ieji. Žmonės valdo Visatą, tačiau problema patekti į atokiausias Galaktikas ir ten likti, vis tokia pat aktuali. Žmogiškos būtybės šventai tiki, kad Žemė visada liks tikraisiais ir vieninteliais namais. Deja… Žemei tenka ruoštis atremti nežinomų ateivių, Drej, ataką… Žmonių planeta nušluojama, o žmonijos dalis išsigelbėja didžiausio jų turto dėka - stebuklinguoju laivu, pakrikštytu TITANAS.

Po tragiškos Žemės žūties prasideda didžioji kelionė Visatoje…Ten, kur nėra Žemės… Žmonės be savo tikrųjų namų patenka į aplinką, kurioje jie tampa antrarūšiais piliečiais, bėgliais, priverstais gyventi tarp ateivių, persekiojamais Drej’ų, sunaikinusių jų planetą. Cale’as, Korso, Anima ir jų komanda priversti ieškoti Naujojo Pasaulio ir nugalėti Drej’us…Kvapą gniaužiantys nuotykiai prasideda!

“Tai filmas, kuris iš kūrėjų – aktorių, animatorių, specialiųjų efektų meistrų - pareikalavo maksimalių pastangų… Naujausios technologijos padėjo sukurti tikrą stebuklą ekrane – visiškai naują ateities vaizdą… Šio filmo nei garsu, nei vaizdu negalima lyginti su jokiu kitu animaciniu filmu.” “Šis filmas – tai pirmasis animacinės fantastikos kūrinys - jame netrūksta kvapą gniaužiančių nuotykių, veiksmo, egzotiškų Visatos vaizdų ar nepažintų būtybių… Ir Jums tikrai nereikia būti prisiekusiu fantastikos gerbėju tam, kad, iš tiesų, patiktų istorija ir herojai. Tai filmas kiekvienam.” (Don Bluth)

“Mes Jums prižadame tokių “saldainiukų” – spec. efektų - akims, ir tokią animaciją, kokios Jūs dar nesate matę… Ir visa tai lygiagrečiai su įdomia istorija ir herojais…” (Gary Goldman)

ARUNAS  2001-12-22 20:10:29 

Sis filmas pakeis jusu gyvenima


JUSTINAS  1970-01-01 02:00:00 

Taip, filmukas ish tiesu technishkai padarytas puikiai: animacija, derinanti 3 ir 2d elementus, atrodo pritrenkianchiai, zhmoniu judesiai labai naturalus, ypach puikiai sukurti kosminiai peizazhai. Na, o siuzhetas... Kvailas ir nelogishkas, bet galima to ir nepastebeti, o grozhetis vaizdu ir efektais.


DARIUS  1970-01-01 02:00:00 

Paprastas komiksas, prikimshtas spec. efektais...Zhiurek ir negalvok:)...Filmo aprašymas aplankytas kartų: 6009
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt