Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
VILOJE (2000) 113 min.
Up at the Villa
Melodrama-trileris
JAV

Lankytojų reitingas:
Režisierius:  Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Veiksmas vyksta Italijoje, Florencijoje prieš Antrąjį pasaulinį karą – Italija jau visai fašistinė šalis, ko nepamiršta pabrėžti filmo autoriai. Bet Miunchene jau įvyko taikos derybos ir visi įsitikinę, kad karo nebus – taigi pats laikas romantinei istorijai.

Jauna anglė našlė, Meri Penton (Kristin Scott Thomas) atvyksta į Italiją, kur jai pasiperša jau pagyvenęs ir turintis visuomeninę padėtį Edgar’as Smit’as (James Fox). Merei nieko kito ir nereikia - jai nusibodo būti vargšei giminaitei, o ir meile ji jau senai nebetiki. Edgar’as Smit’as palieka ją vieną Florencijoje – apgalvoti jo pasiūlymo dėl vedybų. Meri leidžia laiką hercogienės San-Ferdinando (Anne Bancroft) draugijoje ir sutinka vedusį ir žavų Raulį Flint’ą (Sean Penn). Ir jausmai šiam vyrui sukėlė sumaištį jos gyvenime. Bėgdama nuo meilės ir aistros Rauliui Flint’ui jauna moteris bando užsimiršti kito vyro emigranto Karl’o Ričter’io (Jeremy Davies) glėbyje. Regis jau beveik priimtas sprendimas tapti turtingo vyro žmona blėsta.

Viskas labai neaišku, netvirta – visame pasaulyje tvyro nežinomybė.

Šis filmas – tai pasakojimas apie moterį pasiklydusią savo jausmuose, kurią dar labiau klaidina sudėtingos istorinės aplinkybės, nes filmo veiksmas vyksta 1938 m. ir iki karo pradžios liko visiškai nedaug...

CCCC  2005-07-01 13:57:45 

Liuks. Nenuobodus.


JOSHUA  1970-01-01 02:00:00 

manau, kad dešimt litų išleisti vien dėl kažkokios romantinės istorijos yra nesamonė, nes galima nusipirkti 5 butelius alaus.


ANA  1970-01-01 02:00:00 

Labai jausmingas ir tikras. Nežinau, ar scenarijaus ar aktorių vaidybos deka bet tikrai griebia uz širdies. Geriausias is paskutiu metu matytų filmų apie meilę. Jausmų sumaištis - o kaip kitaip, kai likimas priverčia rinktis tarp užtikrintos ateitės ir laimės, kuri nesites amžimai... Aistra tik stiprėja, kai bandai ją užgniaužti. O ką Jūs pasirinktumėt?Filmo aprašymas aplankytas kartų: 2647
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt