Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
TIKĖK IR MYLĖK (2000) 127 min.
Keeping the Faith
Romantinė komedija
JAV
Premjera Lietuvoje: 2000 09 01
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Jei jau privalai kuo nors tikėti, tai kodėl tau nepatikėjus meile?

Vaikystėje Brajanas (Edward Norton) ir Džeikas (Ben Stiller) buvo neišskiriami draugai. Ir šiandien jie – vis dar geriausi bičiuliai. Ana (Jenna Elfman) vaikystėje draugavo su abiem. Tiesiog draugavo. Ana jau seniai nematė nei vieno iš jų. Bet šiandien ji sugrįžta į Niujorką, į senąjį gerąjį Manheteną. Mergina nekantrauja pamatyti abu savo draugus, jie nekantrauja pamatyti ją.

Tačiau yra vienas nedidelis, bet reikšmingas dalykas, kurį privalote žinoti ne tik jūs, bet ir Ana. Abu vyrukai pasirinko neeilinį gyvenimo kelią. Šiandien Brajanas ir Džeikas tarnauja… Dievui, tiesa, skirtingose bažnyčiose! Susipažinkite: šventasis tėvas Brajanas Finas ir rabinas Džeikas Šramas.

Tiesa, Ana Raili į savo vaikystės miestą taip pat sugrįžo kitokia – gražesnė, patrauklesnė, be to, tapusi energinga darboholike. Argi ką nors turėtų stebinti, kad du sveiki, normalūs vyrai, netikėtai pamatę ir suvokę, kad iš jų vaikystės draugės – “plokščios” mergaičiukės riesta nosyte – išaugo seksuali jauna moteris, ją iki ausų įsimylėjo? Tik va problema: kataliką kunigą Brajaną saisto skaistybės įžadai, o rabinas Džeikas savo antrąja puse gali rinktis tik žydaitę.

Kurį vyriškį pasirinks Ana? O kaip dviem jauniems įsimylėjusiems šventikams pavyks išsaugoti ne tik širdies reikalus, bet ir pasirinktą gyvenimo kelią?

Brajanas ir Džeikas tvirtai tiki Dievu. Reikia pripažinti, kad naujajame amžiuje jų vienmečiai - dvidešimtmečiai ar trisdešimtmečiai – jau dažnai yra nusivylę viskuo, pradedant bažnyčia ir baigiant žiniasklaida. Tačiau šis filmas įrodo: religija gali būti lanksti. Brajanas ir Džeikas – ne kokie nors dogmų sukaustyti kompleksuoti vaikinai. Jie galvoja apie moteris, šneka apie seksą, o visą energiją iškrauna… ugninguose pamoksluose.

Tai – ypatinga romantinė komedija. Sakysite: argi jos visos šiais laikais nėra ypatingos? Tačiau ši – iš tiesų netikėta romantinė komedija.

* * *

Puikaus aktoriaus, du kartus nominuoto “Oskarui” E.Nortono režisūrinis debiutas – netipiškais herojais nuspalvinta, tačiau šilta ir miela romantinė istorija. Jeigu dar pridursime, kad filme vaidina gražioji Jenna Elfman ir juokingasis Ben Stiller, greičiausiai sutiksite: tai - geriausias kinas einantiems į pasimatymą!

“Edwardas Nortonas, skirtingai nei, pavyzdžiui, Barbara Streisand, režisuodamas sugebėjo atsispirti pagundai rodyti vien save ir pagrindinį dėmesį skyrė šauniems bičiuliams. Tai – didelis filmo privalumas”

“San Francisco Chronicles”
MINDAUGAS  2001-03-05 13:52:18 

Filmas suteikiantis GERAS emocijas, filmas su ideja, nauju poziuriu i tam tikrus daiktus. Nors radzioje gali pasirodyti, kad bus popsas, bet tai klaidinga. Tikrai idomus filmas, ypac rekomenduoju kunigams, vienuoliams ir kitiems atsidavusiems Dievo tarnybai...o siaip visiems - BUTINAI NUEIKIT...:-)


EVALDAS  2001-03-05 13:52:18 

Itin puikus filmas. Romantinės komedijos dažnai būna tik romantiniai filmai su vienu kitu juokeliu. Čia viskas kitaip. Tai tikrai linksma ir nuoširdi komedija su švelnios romantikos priemaišomis. Puikus nesudėtingas (bet ne primytivus!!!) filmas su nenuspėjamu scenarijumi. Geriausia mano matyta romantinė komedija. Filmas, kuris TIKRAI vertas dėmesio


MINDAUGAS  2001-03-05 13:52:18 

Jega !!! Nors tai filmas apie meile, taciau yra keletas perliuku del kuriu neverta valgyti socios vakarienes einat i kina, bus sunku juoktis. Viena geresniu paskutiniu metu romatiniu komediju.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 11774
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt