Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
KAUKOLĖS (2000) 106 min.
The Skulls
Psichologinis trileris
JAV
Premjera Lietuvoje: 2000 11 24
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Slapta draugija yra tokia galinga, kad gali tau suteikti viską.
Tačiau už VISKĄ reikia labai brangiai mokėti.

Ar jūs žinojote, kad buvęs Jungtinių Amerikos Valstijų prezidentas George’as Bushas, mokydamasis prestižiniame Jeilio universitete, priklausė slaptai draugijai. Nieko ypatinga? Galbūt, tačiau ta studentų kuopelė vadinosi paslaptingai – “Kaukolės ir kaulų” draugija. Ką veikdavo jos nariai, susitikę slaptuose draugijos susirinkimuose? Apie tai G.Bushas niekuomet neprasitarė nė puse lūpų. Apie tai buvo prisiekę tylėti ir kiti draugijos nariai, tarp jų – ne tik Prezidentas, bet ir daugybė senatorių, teisininkų, žymių visuomenės veikėjų…

Pamirškite nekaltą eilių skaitovų draugiją, prisidengusią “Mirusių poetų” vardu. “Kaukolių” draugija išties yra mirtinai pavojinga.

Lukas Maknamura (Joshua Jackson) – ambicingas koledžo studentas, bet kokia kaina siekiantis studijuoti teisę Harvarde ar kokią nors kitą prestižinę discipliną panašaus lygio universitete. Lukas taip trokšta pasiekti užsibrėžto tikslo, jog yra pasiryžęs pamiršti ne tik geriausią draugą Vilą (Hill Harper) bet ir dailią, jam neabejingą merginą, vardu Kloja (Leslie Bibb)… Jis dar labai to pasigailės, nes kaina, kurią tenka mokėti už sėkmę, yra didelė. Labai didelė.

Iš vidutiniokų šeimos kilęs Lukas tiesiog labai norėjo gyvenime pasiekti daugiau. Todėl įstojo į slaptą broliją, turėjusią garantuoti jam kelią į išsvajotąjį Harvardą… Paslaptingoji, iš pažiūros negrėsminga brolija turėjo keistą pavadinimą – “Kaukolių” draugija. Greitai paaiškėjo, kad pavadinimas nebuvo toks jau nekaltas. Smalsuolis Vilas be reikalo kišo nosį į savo geriausio draugo Luko reikalus – už tai sumokėjo gyvybe “Kaukolių” draugijos pogrindyje… Bet kokia kaina yra per didelė, jeigu moki už SAVO šlovę ir sėkmę?

* * *

“Paslaptingos draugijos anatomija čia tokia šiurpiai tikra, kad retsykiais primena net Stanley Kubricko “Plačiai atmerktas akis”
“Daily News”

FREJA  2001-05-15 21:01:49 

Filmas nera toks blogas. Gal kiek neitikimas, bet galiu pasakyti, jog neskaiciau, kad be reikalo praziurejau 1 val. 46 min. Juk geru filmu ne tiek jau ir daug, o sis nera is blogiausiu.


JONAS  2001-03-05 13:52:19 

nieko kinas ... vis geriau ji paziureti nei kad 90 min ziureti tragiskas varzybas Lietuva - Rumunija 0-1, laika praleidau patenkinamai


EQUIPED  2001-03-05 13:52:18 

Koks pavadinimas toks ir filmas. Kas nepatiko tai nelogiskumai, socializmo propaganda, toks jaumas, kad apkarpytas ir apskritai visi zinot kas gaunasi kai holivudas apie europa ka nors padaro.


KNUTO  2001-03-05 13:52:18 

Po sio filmo jauciausi taip, lyg tikeciausi jy pamatyti po 2 metu per BTV. Aktoriai neispudingi, bet vienintelis dalykas kas mane cia suzavejo, tai puikiai parodytos ginco scenos.


ROKAS  2001-03-05 13:52:18 

Siūlau niekam nesusigundyti filmo pavadinimu - "Kaukolės", kadangi už šio gana intriguojančio pavadinimo slypi tikrai banalus ir niekuo neįsimenantis filmas.


KINOKRITIKAS  2001-03-05 13:52:18 

Pavadinimas ir reklama visai neatspindi filmo. Tai eilinis filmas apie JAV studentu draugijas, i viena is kuriu istoja filmo herojus, susizavejes jos paslaptingumu ir pinigais. Siaip neturint ka veikti galima ziureti, taciau ar verta spresti jums patiems.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 6020
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt