Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
DEVINTIEJI VARTAI (1999) 132 min.
Ninth Gate
Nauja istorija nuo kraupiausio visų laikų siaubo filmo “Rozmari kūdikis” režisieriaus!
Ispanija, JAV
Premjera Lietuvoje: 2000 11 10
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Jokių atsitiktinumų. Jokių sutapimų. Jokio išsigelbėjimo.

Dynas Korso – ne toks vyrukas, apie kurį sakoma: toks mielas, nors prie žaizdos dėk. Toli gražu. Bastūnas Dynas Korso rūko kaip kaminas, dažnai kone mirtinai nusitašo, mėgsta apgaudinėti lengvatikius ir be jokių skrupulų apeidinėja įstatymą visuomet, kai tik jaučia galimybę pasipelnyti.

Taip, jis tiesiog užuodžia tai, kas kvepia pinigais. O darbas šįkart kvepia labai DIDELIAIS pinigais.

Vienas Niujorko leidėjas pasiruošęs pakloti bet kiek, kad tik gautų dvi knygas. Dynas Korso – tinkamas žmogus tokiais atvejais, nes jis - retų, antikvarinių ir kartais beveik neįkainojamų leidinių specialistas. Jis pasiruošęs ieškoti knygų, kad ir kiek tai kainuotų, kad ir kur paieškos nuvestų: Portugalijon, Ispanijon, ar Paryžiun. Tačiau jo užduotis šįkart ypatinga – surasti “Devynis vartus į Šešėlių karalystę”.

Tėra trys šios okultinės XVII-ojo amžiaus žynių knygos egzemplioriai. Legenda byloja, kad patekusios į vienas rankas, šios knygos suteiktų savininkui milžinišką antgamtinę galią. Niujorko leidėjas jau turi pirmąjį egzempliorių. Beje, ankstesnis jo savininkas netikėtai nusižudė.

- Ar tiki antgamtiniais reiškiniais, Dynai Korso?
-
Aš tikiu į savo pelno dalį.
- Greitai, labai greitai privalėsi patikėti, Dynai Korso. Nes tas, kuris rašė knygas, turėjo labai įdomią draugiją. Teisybės dėlei reiktų paminėti, kad ji nebuvo žmogiškos kilmės. Legenda byloja, kad nagus čia prikišo Šėtonas.
- Sustokite minutėlei: kas pasakė, kad tai – legenda?

* * *

Johnny Depp vaidina antiherojų. Emmanuelle Seigner - viena gražiausių ir seksualiausių Europos aktorių – beveik jo angelą sargą. Režisierius – dramos ir siaubo genijus Roman Polanski. Ar dar reikia argumentų, kad pasižiūrėtumėte filmą?

ACCELERANDO  2007-05-26 13:30:31 

Pats veiksmas tikrai rituliojosi labai idomiai... Labai megstu tokio tipo filmus. Bet kaip ir daugeliui pabaiga... na... nzn ka ir sakyti. Ko gero tik pats reziserius gali suprasti ka jis cia padare.


DEATH  2005-01-25 17:03:01 

waje.....jus matyt kinu nesidomit arba tiesiog tikites ish jo per daug... filmas ish ties nerealus,pabajga kajp pabajga,jis izhengia i 9 wartus ir tiek,ner ko che diewagotiz,filmas geras,wajdyba ir...juokinga kad ta boba skrajdo,bet matyt tep buna:)


KINOKRITIKAS  2001-03-05 13:52:19 

Siaubo ir mistikos megejams sis filmas turetu tikrai patikti. Siuzetas ir mintis tikrai neblogi. Na tik jei ne kelios scenos, kuriose filmo pagrindini heroju sauganti studente "skraido" ji butu galima ivertinti ir 5 balais. Viskas atrodytu tikroviska ir siuolaikiska. Mistiniu filmu megejams ji vertu pasiziureti.


NECRO  2001-03-05 13:52:19 

Jokių atsitiktinumų. Jokių sutapimų. Jokio išsigelbėjimo. Žodžiu nieko del ko vertėtų pamatyti šitą filmą. Mistikos ne daugiau nei sekmadienio pamaldose kokiame nors lietuvos kaime. Žinoma, bus pora epizodu, kai visgi pamiršite graužatį dėl bilietams išleistų pingų ir nustosit galvoti apie visus alternatyvius vakaro praleidimo būdus kurių atsisakėte dėl šio filmo. Bet patikėkite, kad ir kokie kantrūs butumėte, pabaiga vis vien supykins. Nebijokit tai tikrai ne nėštumas, o tiktai apgailetini "9 vartai".


INDRA  2001-03-05 13:52:19 

Labai nusivyliau...man buvo visishakai neidomu. Po filmo dar 15 min. isterishkai krizenau,negaledama patiketi,kad filmas jau pasibaige, o neparode nieko idomaus ,intriguojanchio (kaip buvo zhadeta reklamoj). Rimtai patariu neiti i shi filma,turint omeny,kad bilietai labai brangus,verchiau namie pasizhiurekit "Santa Barbaros" nauja serija,tai tikrai daug idomiau ir nieko nekainuoja.


DAIVA  2001-03-05 13:52:19 

Viskas labai faina, labai gražu, intriguojantys siužetai, gražūs vaizdai, seksulūs aktoriai, tik staiga... pabaiga be ryšio.


CARAMBA  2001-03-05 13:52:19 

Tiesiog, trejetas. Pabaiga nuvilia ir nera logiska. Jei nusisneketi ir gasdinti, tai iki galo. O ne bandyti kazkaip uzbaigti juosta. Kazkas panasaus i Karpenterio


...  2001-03-05 13:52:19 

Filmas neblogas, tik vat vienintele problema - nelogiska pabaiga, tiksliau, jos nebuvimas. beje sis filmas jau senokai isejo licenzijuotos kasetes pavidalu, kino tiekejai veluoja ...:((Filmo aprašymas aplankytas kartų: 9349
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt