Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
GERIAUSIAS DRAUGAS (2000) 106 min.
The Next Best Thing
Moderni, originali komiška melodrama
JAV

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Tai istorija apie du labai panašių pažiūrų, bet šiek tiek skirtingus žmones, atsidūrusius ties ketvirto gyvenimo dešimtmečio riba. Jis - sodininkas Robis (Rupert Everett) visiškai neslepia ir nesigėdija prisipažinti, kad yra gėjus ir labiausiai už visus myli vyrus. Ji - jogos instruktorė Abė (Madonna) yra paprasta, normali, heteroseksuali moteris, kuriai taip pat patinka mylėtis su vyrais. Jie abu yra labai geri draugai, todėl randa laimę, užuojautą ir paguodą vienas kito glėbyje, iširus judviejų santykiams su mylimais žmonėmis.

Robis ir Abė viską daro kartu, kad gyvenimas būtų linksmesnis. Susitikę po bendro draugo laidotuvių, jie padaugina alkoholio ir pajunta vienas kitam kažkokį keistą potraukį. Vakarėlis baigiasi aistringa meilės naktimi lovoje. Po kelių savaičių Abė pasijunta nėščia ... nuo gėjaus. Draugai vis dėlto nusprendžia nesituokti, bet gyventi kartu ir rūpintis būsimuoju vaiku, nors Robis sulaukia prieštaravimų iš savo pasipiktinusio draugo Davido, taip pat gėjaus, ir nieko nesuprantančio tėvo.

Greitai prabėga šeši metai. Per tą laiką Robio ir Abės šeimą papildo berniukas Semas, kuris iš pradžių negali suprasti, kodėl mama ir tėtis miega skirtinguose kambariuose. Tačiau netrukus dėl teisių į jo tėvystę prasideda tikra kova.

Visos problemos prasideda po to, kai į Abės akiratį patenka gražus, žavus ir seksualus vyriškis Benas (Benjamin Bratt). Ji įsimyli ir, svarbiausia, sulaukia atsako. Moteris atrodo dar laimingesnė nei per tuos metus, praleistus su Robiu, ir pradeda kalbėti apie santuoką.

Abė nori išvykti į Niujorką ir kartu pasiimti Semą, o Robis svajoja likti gimtajame Los Andžele ir kaip tėvas rūpintis mažu berniuku. Jie nesutaria ir nesiruošia nusileisti vienas kitam. Galbūt jų ginčą padės išspręsti teismas?

* * *

Kai kurie faktai:

  • Režisierius John Schlesinger tris kartus pretendavo į "Oscarą", bet buvo apdovanotas tik vieną kartą už nepamirštamos dramos "Vidurnakčio kaubojus" su Jonu Voightu ir Dustinu Hoffmanu režisūrą.

  • Britų aktorius Rupert Everett realiame gyvenime yra gėjus ir neslepia to nuo visuomenės.

  • Mažiau žinomas aktorius Benjamin Bratt išgarsėjo po to, kai pradėjo draugauti su Holivudo superžvaigžde Julia Roberts.

  • Dainininkė Madonna šio filmo "soundtrackui" įrašė dvi naujas dainas. Viena iš jų - "American Pie" - pateko į įvairiausių šalių topus, o jos klipas buvo dažnai rodomas per populiariausias muzikines televizijas. Beje, šio kūrinio priedainyje galima išgirsti ir Ruperto Everetto balsą. Prie kitos Madonna'os dainos "Time Stood Still" prisidėjo techno muzikos specialistas Williamas Orbitas.
MADONNOS GERBEJA  2002-05-08 13:01:58 

Filmas pasaka. Labai fainas. Siulau visiems paziureti


JUKA  2001-03-05 13:52:24 

visiškai dėmesio nevertas filmas, net per televizorių nežiūrėčiau... :( madona... hm... na net nežinau, ką ji čia veikė, šiaip turėjo vaidinti.. o gavosi. na geriau jau patys pažiūrėkit gal kam ir patiks, o gal ir ne.


JURGA  2001-03-05 13:52:24 

Grazu. Gal kiek pikta. Negalima taip meluoti vyrui. Tai ziauru.Ir isnaudoti negrazu. Seip pakankamai demokratiska atmosfera zavi. vaidyba....nebloga. O jeigu visai atvirai-asara ispaude.....


-  2001-03-05 13:52:24 

Jei išimtum Madonną ir Everettą, liktų eilinė juosta apie šeimos vertybes. Tokia, kokią eilinį vakarą rodo eilinė televizija, pvz LNK ar TV3. Gausu didaktikos: "tik tvirta ir darni šeima yra visuomenės gerovės fundamentas".


ROZITA  2001-03-05 13:52:24 

Baisiai patiko. Baisiai geras. OFilmo aprašymas aplankytas kartų: 6504
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt