Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
TALENTINGASIS MISTERIS RIPLIS (1999) 140 min.
The Talented Mr. Ripley
Įtempto siužeto drama
JAV
Kalba:  anglų ,  italų
Titrai:  lietuvių kalba

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Pagal Patricijos Higsmith romaną sukurto Anthony Minghellos filmo herojus - jaunuolis Tomas Riplis (Matt Damon) jaučiasi visiškai svetimas pasaulyje, į kurį pateko. Su subtilia misija atvykęs į Italiją, jis siekia visiškai pakeisti savo gyvenimą ir save: būti turtingas, mylimas, pildyti visas savo užgaidas. Tai jam pavyksta, bet ar ilgam užteks jėgų meluoti? Ar pavyks išsaugoti savo tikrąją tapatybę?

BEDIEVIS MATERIALISTAS  2001-07-16 19:42:02 

Labai sukrečiantis filmas. Man ir dabar nelabai aišku ko siekė Mr. Riplis - turbut todel kad yra sunku suprasti psichopato mastyseną. Ketvertą skiriu už tai kad palieka slogų įspūdį, už tai kad per daug atsitiktinumų ir už keistą nervinimą belaukiant kas įvyks toliau. Filmą pažiūrėti tikrai verta, o pažiūrėjus - pasitikrinti, ar aplink tave nėra tokių, kurių rankose esi marionetė:)


T  2001-03-05 13:52:29 

Tiesiog stebina tokie zemi ivertinimai. Cia tikriausiai del spec.efektu nebuvimo. Tai labai labai gera psichologine drama. Filmas paremtas dialogais, filmuojant veidus stambiu planu, kai kiekvienas zodis ir mimikos gestas svarbus ir psichologiskai pagristas. Aktoriu vaidyba tiesiog nuostabi. Vienintelis dalykas siek tiek nuvyle, kad pabaiga turi tradicine morale, nors jau atrode kad jos bus isvengta.


EGLE  2001-03-05 13:52:29 

Pasiziurejus si filma, pasidare slykstu. Taciau kokias emocijas sukele filmas - asmeniskas dalykas. Svarbu, kad emociju buvo, o tai reiskia, kad tikslas pasiektas.


ZOMBIE  2001-03-05 13:52:29 

Sis filmas tikrai neblogas vien jau tuo, kad tikrai sunku buvo atspeti kad viskas tai pasisuks toliau. Aisku idomi pagrindinio veikrjo psichologija ir dar tai, kad vistiktai filmas truputeli skiriasi nuo iprastu holivudiniu ziuralu. O siaip manau kad filmo verte galima suvokti tik jau praejus gerokai laiko po to kai pasibaige seansas, nes ,bent jau man, ten buvo per daug informacijos, kad pajegciau apdoroti is karto.


R.  2001-03-05 13:52:29 

FILMAS TIKRAI GERAS. LAIKAS NEPRAILGSTA. STEBINA TIK TAI, KAD MAZAI ZMONIU ATEJO. PANASU, KAD DABARTINI JAUNIMA DOMINA TIK BEVERCIAI: STANDARTINIO SIUZETO, SU BEGALE (KARTAIS NE PACIOS GERIAUSIO KOKYBES) SPEC.EFEKTU, SU GRAZIAIS AKTORIAIS, KVAILAI AR PERDETAI DIVYRISKI FIMAI. VISO TO CIA NERASITE. SIULYCIAU SI FILMA PASIZIURETI TIEMS, KAS NETINGI TRUPUTI PAGALVOTI IR NEBIJO KEISTO JAUSMO, KURI PALIEKA FILMAS.


BITE  2001-03-05 13:52:29 

Gal butu ir neblogas filmas, bet stai kas slegia: pagrindinis herojus yra slykstus pienburnis, zudantis ir apgaudinejantis savo draugus, be to miega su vyrais, net nenori linketi jam sekmes, o esi gi iprates laukti laimingos pabaigos, stai kas .... o Gwyneth Paltrow si karta atrodo kaip Pepe Ilgakojine, zodziu nei graziu mergu, nei heroisku vyru nepamatysite


VS  2001-03-05 13:52:28 

Pasakiškas filmas. Siūlau visiems nueiti kurie dar nebuvo. Labai seniai norėjau kažko tokio - kad žiūrėtum ir kiekvieną minutę atrastum kažką tokio kas sukialia labai stiprius jausmus, asociacijas, mintis.


ZILVINAS  2001-03-05 13:52:28 

Filmas isties itempto sizeto. Tiesiog itemptai slyktiesi pagrindiniu herojumi istisa antraja filmo puse. Siaip filmas isties neblogai padarytas ir psichologiskai itaigus. Tad jei kas nori pora valandu ziureti i itikinamai suvaidinta


JRG  2001-03-05 13:52:28 

sitam filmui nera ka prikisti: itemptas, netiketas, nestandartinis, kazkiek erzinantis (tampantis nervus), slogus, graziai padarytas (jauciasiFilmo aprašymas aplankytas kartų: 9321
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt